Czyżby powiadomienia zaczęły działać?

adrian-wieczorek
- 488wpisów
- 1095komentarzy
Tak, jestem opiniotworca bez opini, pseudo specjalista od Niemiec

Tak, jestem opiniotworca bez opini, pseudo specjalista od Niemiec
Czyżby powiadomienia zaczęły działać?
Zaloguj się aby komentować
Ogólnie zastanawiałem się nad tym aby od czasu do czasu wrzucić vloga, ciekawi mnie to czy ktoś chciałby wysłuchiwać moich wypocin xD
Zaloguj się aby komentować
Piorunowcy leżę sobie w łóżku i se tak myślą jak by fajnie nie mieć depresji
Zaloguj się aby komentować
Dobry wieczor! Co tam u was cały dzień mnie tutaj nie było, trzeba nadrobić zalęgłości
Zaloguj się aby komentować
Ale mnie zaraz coś strzeli, ile można na 700 czekać xD, niestety nie mogę przestawić YouTube Studio na anłgielski bez zmiany języka całego systemu

Zaloguj się aby komentować
Wiem ze nocna i wgl, ale przewijanie powiadomień by się przydało
Zaloguj się aby komentować
Który material chcecie szybciej?
-Niemiecki Sasin
-Dlaczego Niemcy masowo wypisują sie z kościoła?
-A może serie przedstawiające partie polityczne?
Zaloguj się aby komentować
Narobię zaraz w porty. Dostać piorunem od najwyższego boga

Zaloguj się aby komentować
Dobra d⁎⁎a ogarnięta , z lekka obsuwa. Skondensowana dawka wiadomości na pełnej
https://www.youtube.com/watch?v=6LQBDt_zQT8
Zapraszam do śledzenia tagu #wieczorekcontent
a także pozostałych profili socjalnych
facebook.com/Wieczorek.yt
youtube.com/c/adrianwieczorek
Zaloguj się aby komentować
Przeglądam dla was wiadomość abyście mieli pod koniec dnia skondensowana dawkę tego co sie w tym tygodniu w Niemicowie wydążyło, bez zbędnego pierdolenia
a także pozostałych profili socjalnych

Zaloguj się aby komentować
Dobry wieczor ale teraz będzie napierdalac piorunami ;D
Zaloguj się aby komentować
Dobry wieczor państwu co tam u was?
@adrian-wieczorek Niestety musiałem siedzieć w domu, bo przedwczoraj się rozchorowałem i miałem podejrzenie wiadomo czego. Na szczęście wynik testu był negatywny i czuję się już zupełnie dobrze. Poza tym odkryłem w lodówce pół kostki drożdży przy końcu daty przydatności, więc zrobiłem pizzę, która wyszła mi zupełnie jak z Pizza Hut na cieście Pan.
Zaloguj się aby komentować
Za dużo miejsca jest pod opisem profilu ;3 @hejto

Zaloguj się aby komentować
Zastanawiam sie cały czas czy nagrywać w przekątnej obrazu 2:1 czy 16:9 na YouTube, hmm, analiza mówi mi ze 2:1 bo większość ogląda na telefonach. Z drugiej strony są osoby oglądające na innych urządzeniach

Zaloguj się aby komentować
Wiecie ze Niemcy maja swój odpowiednik Sasina ? tylko u nich ten Sasin jest o wartości 10 polskich sasinow, material o tym już wkrótce ;3
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Będzie grane
Później się trochę nadrobię aktywności na serwisie :3, z tele trochę nie najlepsza możliwość

Niestety mimo kilku lat prób nie byłem w stanie nauczyć się tego języka i traktuje to jako osobistą porażkę - a że to jest moja porażka to oczywistym jest, ze czuję awersję to tego ciekawego języka z umlautami. Jeżeli chodzi o gry jestem z tej grupy zbieraczy, którzy najwyżej cenią wydania angielskie, choć coraz trudniej racjonalnie to wyjaśniać patrząc np na ceny na amazon.de.
Zaloguj się aby komentować
Ale wpadłem na pomysł! Co sądzicie o integracji z kurnik.pl, wydaje mi się ze sekcja wspólnego grania z użytkownikami z hejto i kurnik była by czymś kompletnie nowym i nie specjalnie zamulajacym strony. @hejto
Zaloguj się aby komentować
Ciekawe kiedy naprawia powiadomienia i performance na telefonach, chyba ze apka w planach jest
Zaloguj się aby komentować
Cisza jak makiem zasiał
Zaloguj się aby komentować