Hallu jest tu kto?

adrian-wieczorek
- 488wpisów
- 1095komentarzy
Tak, jestem opiniotworca bez opini, pseudo specjalista od Niemiec

Tak, jestem opiniotworca bez opini, pseudo specjalista od Niemiec
Hallu jest tu kto?
Zaloguj się aby komentować
Wpisz na nocnej liczą się podwójnie?
Zaloguj się aby komentować
spanie jest dla słabych, polecicie jakies fajnie Shōn anime
Zaloguj się aby komentować
Dobranoc piorunowcy
Zaloguj się aby komentować
Lubię robaki, kiedyś torturowałem ślimaki ale to tylko przedsmaki
Zaloguj się aby komentować
Dobra to jak zapowiadałem to moja lista propozycji
1.Rozbicie powiadomień na oznaczenie/ docenienie/ komentarz. Z możliwością odhaczenia poszczególnych powiadomień z puli wspólnego licznika powiadomień. Tutaj można by zrobić belke z ikonami pod ikona powiadomień
5.1 możliwość wpisania innych profili socjalnych
7.Możliwość oznaczenia czegoś NSFW
@adrian-wieczorek Dzieki wielki za zaangazowanie! Odpowiemy tutaj na Twoje propozycje: 1. Pomyślimy, uwazamy ze to dobry pomysl 2. Nad tym tez pracujemy bedzie troche inaczej ale zamysl podobny 3. Tez jest na liscie #todo 4. Bedziemy rozwijac taki rzeczy , ale potrzeba nam czasu
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Ogólnie chce sie na kompie wylogować aby sprawdzić przez co sie logowałem i nigdzie nie mogę znaleźć wyloguj
Zaloguj się aby komentować
Ciekawi mnie ile jest poziomów
Zaloguj się aby komentować
Garść mindfuck ciekawostek:
Migdały należą do rodzinny brzoskwiń
Dynia to warzywo
Rabarbar to owoc
Banan to w sumie rodzaj jagody
Truskawka to orzech
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Tworząc materialy o programach politycznych niemieckich part lepiej tworzyć odcinki po 5-8 minut o danej partii czy wszystko wciśnięte razem w jeden długi film?
Chyba sam sobie mogę odpowiedzieć ze raczej krótsza forma będzie lepsza, ale ciekaw jestem waszej opinii
Zaloguj się aby komentować
Ej @hejto i inni, stworzycie roadmap rozwoju
1.to użytkownicy nie będą poddawać już zaplanowanych pomysłów.
3.otowrzy wam drzwi do pozyskania możliwych partnerów do dalszego rozwoju
Todo liste zrobię i wrzucę później wieczorem ;3
Zaloguj się aby komentować
Ej a może by tak twórcy podpatrzyli funkcje z reddita? jak kopiować do on najlepszych. BTW Czemu nie mamy tutaj jakiegoś trello lub po prostu sekcji ala https://feedback.minecraft.net/hc/en-us gdzie użytkownicy mogli by głosować na propozycje które ich zdanie mogłyby być w serwisie
100 x plus, Wszyscy wiemy jak wykop jest spierdolony w swojej funkcjonalności i często nie chodzi o wykonanie a same założenia, + wykop to stary serwis który większośc funkcji skopiował z digga, a to byly troche inne czasy i troche inny internet
Moim zdaniem wzorowanie sie na mikroblogu w dłuższej perspektywie na dobre nie wyjdzie
Zaloguj się aby komentować
Wybory w Niemczech już za kilka miesięcy, lepiej być dobrze poinformowanym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pozdrawiam Harych Potterów z błyskawica
Zaloguj się aby komentować
Niemcy wprowadzają ponowne kontrole na granicy i wkraczają w 21 wiek i pozwolą mieć dowód w telefonie!!
Zaloguj się aby komentować
Nie ma obowiązku szczepień wiec jedna z możliwych opcji są przywileje!! Dobrze to wymyśliła!
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Kurde tyle tych portali powstalo nie wiem na ktorym byc aktywny XD
Zaloguj się aby komentować