Zdjęcie w tle
Lebiediew

Lebiediew

Wirtuoz

Dołączył/a: 30.01.2021

Wąż z ciupagą.

  • 81Wpisy
  • 355Komentarzy
  • 17Obserwujących

Też macie jakieś problemy z YT? Kanały mi się nie chcą ładować.

@dziki coś sporo ostatnio tych problemów mają, co chwila coś. Ciekawe czemu.

@Lebiediew pewnie czyszczą platformę z faszystów. A kryteria są ostre xD

Też mam to samo, kanały się nie ładują, ale filmy z tych kanałów już tak

Zaloguj się aby komentować

STARTUJEMY Z TRZECIĄ FALĄ PANDEMII KOCHANI #2021NAPRZYPALE #YOLO #C00LSTORY
PAMIĘTAJCIE O ZASADZIE #DDMA+W !
Z FARTEM OPY

cd49921b-b46b-4eca-ae7c-b1ca23c7bdea

@Admiral Nagrania nie widziałem. Ale nie widzę powodu, żeby cytat nie był dosłowny.

@Admiral @Lebiediew serio i to dwa razy powtórzył

@Lebiediew WSIADAJ NA POKŁAD, ŁAPIEMY TRZECIĄ FALĘ ZIOMEK!

 

https://m.youtube.com/watch?v=akmQ7NRl0QU

Zaloguj się aby komentować

Teraz "noście FFP2", a rok temu ludziom łepetyny prali, że "budowlane" nie działają i jedyną skuteczną formą ochrony są gacie z gumą po starym pijanym. xD I prali skutecznie, bo jak wystawiłem na OLX w przystępnej cenie maski FFP3, które mi gdzieś zalegały w chałupie, to mnie jeszcze narodowi idioci wyzywali na privie, że ludzi oszukuję. xD Szkoda gadać, szkoda strzępić ryja.

@chusteczka_haftowana Nie chcę wyrażać jakichś ostatecznych opinii, ale raczej skłaniam się ku temu, że wszystko poniżej FFP2 to teatrzyk bezpieczeństwa. Jak kilka razy prosiłem fanów obostrzeń o podlinkowanie mi badań dowodzących skuteczności nakazu noszenia maseczek (ciężar dowodu), to dostawałem same badania laboratoryjne typu "jak naciągniemy firankę na rurę odkurzacza, to działa". Nie otrzymałem za to żadnych analiz populacyjnych.

 

Z drugiej strony jest zestawienie zakażeń w Belgii i w Holandii. Region ten sam, podobna demografia, podobna kultura, podobna populacja (z różnicą na niekorzyść Holandii!). Holandia stosowała wtedy podejście liberalne, Belgia – ścisły maseczkowy rygor. Efekty poniżej.

8997109e-1f26-4fc1-9ea0-a1e78917dbbc

I tak, nie jest wykluczone, że wmieszane są tu jakieś dodatkowe czynniki, które sprawiły, że Belgia poradziła sobie gorzej niż Holandia mimo super-skutecznych maseczek. Ale jest też możliwe, że ludzie, otrzymawszy ułudę bezpieczeństwa w postaci szmaty na ryju, zaczęli zaniedbywać inne, skuteczniejsze sposoby ochrony — jak ograniczenie kontaktów i mycie rąk. I ten drugi scenariusz będzie wydawał mi się bardziej prawdopodobny tak długo, aż ktoś nie wskaże mi tych diametralnych różnic między krajami Beneluksu.

@Lebiediew dla mnie w tym wszystkim jest zbyt wiele histerii i sztucznego pompowania społecznego poczucia zagrożenia. Za dużo grania na emocjach, za mało na faktach, badaniach i statystykach.

 

Zamiast narodowej histerii wolałabym proste zasady, których wszyscy przestrzegają:

  • higiena, szczególnie rąk
  • maseczki (poprawnie założone, a nie jak teraz, że większość jak nie pod brodą to pod nosem)- wszyscy w pomieszczeniach, a poza nimi głównie ci z objawami/podejrzeniem/katarkiem
  • utrzymywanie dystansu społecznego
  • otwarte wszystkie miejsca/instytucje z zachowaniem reżimu sanitarnego

 

Wtedy by nie było jak teraz, że ludziom palemka odbija, bo im na miesiąc otworzyli obiekt, więc się wszyscy rzucają jak Reksio na szynkę, bo trzeba się nacieszyć, bo zaraz magiczna maszyna losująca wypluje nowe obostrzenia.

 

Sami są sobie winni - najpierw "niegroźna grypka", a teraz "śmiercionośny wirus"

Zaloguj się aby komentować

IMO system powinien w jakiś delikatny sposób premiować pisanie, kiedy jest niska aktywność, np. przyznając 10 – 20% więcej punktów niż zwykle. Bo tak użytkownik widzi, że mało kto pisze, co oznacza, że ewentualny wpis za wiele piorunów nie dostanie, przez co czeka z wpisem na później, przez co inni widzą, że jest niska aktywność — i koło się zamyka. A takie przerwy w strumieniu treści zawsze są na tak młodym serwisie ryzykowne.

Zaloguj się aby komentować

wchodzi cejrowski na Xepo
– DZIEŃ DOBRY
– DZIEŃ DOBRY KURWA PO POLSKU NIE ROZUMIESZ?
– DAJ MI TO CO MASZ W RĘCE
– NO DAJ
– PROSZĘ PAŃSTWA TO JEST DRAGO
– HEHE PATRZCIE JAKI GŁUPI xD
– DOBRA IDZIEMY DALEJ
– O! A TU MAMY KOD. KOJARZĄ PAŃSTWO NA PEWNO KODY HEJTO? PORZĄDNE, PRZEMYŚLANE I WDROŻONE W MASYWNYCH AKTUALIZACJACH.
– A TU KOD Z GÓWNA. COMUNITY SRA CZEGO POTRZEBUJE, PROSZĘ PAŃSTWA, WSZYSCY Z PORTALU NA GŁÓWNEGO WALLA I POTEM, PAN SIĘ PRZESUNIE, DRAGO TO CZYTA, MYŚLI I, UWAGA STOPIEŃ, I NA ŻYWCA IMPLEMENTUJE.
– I TO SIĘ PROSZĘ PAŃSTWA TRZYMA. JEST SOLIDNE, TANIE W KODOWANIU I CO NAJWAŻNIEJSZE! SPEŁNIA SWOJĄ FUNKCJĘ. A NA WYKOPIE? NO NA WYKOPIE JAK W LESIE.

@Lebiediew a ja jeszcze na tym całym xepo nie byłem Czas zerknąć i coś naspamować. Morze mi się spodoba.

Zaloguj się aby komentować

System rang 10/10. To co się tutaj dzisiaj odpierdala z aktywnością to głowa mała. Pamiętam, jak tydzień temu był dosłownie jeden post na pół godziny — a o tej porze cisza jak makiem zasiał. W połączeniu z otwarciem dla niezarejestrowanych użytkowników rezultat jest cudowny: mnóstwo nowych mordeczek.

Na plus też reflinki, ale jak ustaliliśmy na tajnym-publicznym posiedzeniu loży z kolegą @lubieplackijohn nagrody są grubo za niskie. Co minus.
Ale oprócz tego same plusy.

@Lebiediew zgadzam się, 5 piounów to mało za nowego użytkownika biorąc pod uwagę że ten post zdobył 6 w ciągu 5 minut

Zaloguj się aby komentować

"Informacja nieprawdziwa - treść nie jest blokowana, a jedynie na podstawie zgłoszeń użytkowników została oznaczona jako duplikat. Kolejne informacje dotyczące tego samego tematu sugerujemy uzupełniać za pomocą powiązanych linków."

XD
Pamiętajcie: na Wykopie od dzisiaj do agregowania treści na dany temat nie służą już tagi (pewnie dlatego, że nie działają xD). Teraz po prostu dodajecie milionowe powiązane do znaleziska sprzed roku np. na temat Sasina. Proste? Proste!

Piszę na przykład, bo ufam, że ta nagła zmiana nie dotyczy tylko jednego tematu. xD

https://www.wykop.pl/link/5964307/hejto-pl-ktore-powstalo-z-pomyslu-na-wykopie-jest-teraz-przez-niego-blokowane/

@Lebiediew 21,37 i mamy umowę!

@lubieplackijohn stoi. Weź ich tam szturchnij w tej sprawie z moderatorskiego tronu xD

@Lebiediew Raczej z tronu z czaszek zabitych bestii. Na dzielni mówią mi Pan Piorunowy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zaloguj się aby komentować