#zonabijealewolnobiega #heheszki #zima #pewniebylo

WiecNo
- 416wpisów
- 944komentarzy
NoWiec

NoWiec
#zonabijealewolnobiega #heheszki #zima #pewniebylo
Zaloguj się aby komentować
20MB na gif to zdecydowanie zbyt mało
#gif #gify #smiesznygif #hejto

Zaloguj się aby komentować
Mniej więcej tak się czuję.(° ͜ʖ °)
#heheszki #smiesznygif

Zaloguj się aby komentować
Mi świecisz czy sobie?
#heheszki #smiesznygif #smiesznykotek

Zaloguj się aby komentować
#smiesznefilmiki #wypadek
Zaloguj się aby komentować
Elegancko pospane
Czas snu -00
#dziendobry #kawazhejto

Zaloguj się aby komentować
Jak wy to robicie że śpicie
#nocnazmiana
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zabawa trwa w najlepsze #discord #phyton #programujzhejto

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Potrzebuję 10 piorunów do #hejtowyzwanie
Czy ten #smiesznyfilmik z #logikarozowychpaskow zasluguje na tyle?
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zabawy w #phyton ciąg dalszy.
Teraz bot #discord
#programujzhejto

Zaloguj się aby komentować
@@@@@@@@@@@@@%*#@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
@@@@@@@@@@@@@@@@@= .*@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
@@@@@@@@@@@@@@@@@- *@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
@@@@@@@@@@@@@@@@@- *@#***#%@@@@@@@@@@%#***#%@@@@@%**%@%************%@@@%#***#%@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
@@@@@@@@@@@@@@@@@- .-:. .-*@@@@@@*-. :=#@@@+ +@- *@#-. .-*@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
@@@@@@@@@@@@@@@@@- :=+=-. =%@@%- :=**+=. .+@@= +@%****: =***#%=. .=***=: -%@@@@@@@@@@@@@@@@@
@@@@@@@@@@@@@@@@@- .+%@@@@%- =@@- .=%%%%%%#: +@= +@@@@@@- *@@@@+ -%@@@@@%= =@@@@@@@@@@@@@@@@@
@@@@@@@@@@@@@@@@@- +@@@@@@@%: .#%. .......... :@= +@@@@@@- *@@@@: .#@@@@@@@%. .%@@@@@@@@@@@@@@@@
@@@@@@@@@@@@@@@@@- *@@@@@@@@- #%. .-=--------=*@- *@@@@@@- *@@@@- .*@@@@@@@#. :%@@@@@@@@@@@@@@@@
@@@@@@@@@@@@@@@@@- *@@@@@@@@- #@+ :#@@@@@@@@@#- -%@@@@@@- *@@@@#. .+%@@@%*: .*@@@@@@@@@@@@@@@@@
@@@@@@@@@@@@@@@@@- *@@@@@@@@: *@@+: :--*@#=-: .=%@@@@@@@- *@@@@@#- .
@@@@@@@@@@@@@@@@@+::#@@@@@@@@+:-%@@@%*-:..=@#:.:-+#@@@@@@@@@+::#@@@@@@%#=:...:=*%@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
@@@@@@@@@@@@@@@@@@%%@@@@@@@@@@%@@@@@@@@%%%@@@%%%@@@@@@@@@@@@@%%@@@@@@@@@@@%%%@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
#Test #Nocnazmiana
Zaloguj się aby komentować
@@@@@@@@@@@@@%*#@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
@@@@@@@@@@@@@@@@@= .*@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
@@@@@@@@@@@@@@@@@- *@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
@@@@@@@@@@@@@@@@@- *@#***#%@@@@@@@@@@%#***#%@@@@@%**%@%************%@@@%#***#%@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
@@@@@@@@@@@@@@@@@- .-:. .-*@@@@@@*-. :=#@@@+ +@- *@#-. .-*@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
@@@@@@@@@@@@@@@@@- :=+=-. =%@@%- :=**+=. .+@@= +@%****: =***#%=. .=***=: -%@@@@@@@@@@@@@@@@@
@@@@@@@@@@@@@@@@@- .+%@@@@%- =@@- .=%%%%%%#: +@= +@@@@@@- *@@@@+ -%@@@@@%= =@@@@@@@@@@@@@@@@@
@@@@@@@@@@@@@@@@@- +@@@@@@@%: .#%. .......... :@= +@@@@@@- *@@@@: .#@@@@@@@%. .%@@@@@@@@@@@@@@@@
@@@@@@@@@@@@@@@@@- *@@@@@@@@- #%. .-=--------=*@- *@@@@@@- *@@@@- .*@@@@@@@#. :%@@@@@@@@@@@@@@@@
@@@@@@@@@@@@@@@@@- *@@@@@@@@- #@+ :#@@@@@@@@@#- -%@@@@@@- *@@@@#. .+%@@@%*: .*@@@@@@@@@@@@@@@@@
@@@@@@@@@@@@@@@@@- *@@@@@@@@: *@@+: :--*@#=-: .=%@@@@@@@- *@@@@@#- .
@@@@@@@@@@@@@@@@@+::#@@@@@@@@+:-%@@@%*-:..=@#:.:-+#@@@@@@@@@+::#@@@@@@%#=:...:=*%@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
@@@@@@@@@@@@@@@@@@%%@@@@@@@@@@%@@@@@@@@%%%@@@%%%@@@@@@@@@@@@@%%@@@@@@@@@@@%%%@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
#Test #Nocnazmiana
Zaloguj się aby komentować
Zostało 13h a potrzebuję 50 piorunów za wpisy.
Przecież to niemożliwe
#hejtowyzwanie
Na dowód, że to się nie uda, wrzucam filmik, na który większość z was nie ma wyjazdu.( ͡° ͜ʖ ͡°)
#heheszki
Zaloguj się aby komentować
Zabawa w "programowanie" ciąg dalszy.
Fajnie idzie, elegancko jest( ͡° ͜ʖ ͡°)
#phyton #ai #programujzhejto



Zaloguj się aby komentować
Noc zabawy i jakoś to działa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#nocnewybryki #ai #programujzhejto #nocnazmiana

Zaloguj się aby komentować
Nikogo nie ma na #nocnazmiana ?
Zaloguj się aby komentować
Loguje się do hejto kontem google to w jaki sposób mam się zalogować na developer.hejto.pl bo tam jest wymagany login i hasło.
#pomocy #hejto #moderacja #api #developer
Zaloguj się aby komentować