jako że @LukB wrzucił mnie na #czarnolisto bo jest moim zdaniem zarzutkarzem i trollem to muszę zrobić ten wpis.
jak przeczytasz sobie jeszcze raz moje komentarze to zauważysz, że wcale nie nazwałem cię idiotą bo stwierdziłem że mam na to zbyt mało dowodów i jakbym się mylił to byłoby obraźliwe
jesteś trollem, wrzucasz zarzutkowe posty, a jak już kilka osób się złapie i zadaje niewygodne pytania to nie odpowiadasz. Zarzuty przedstawiłem w tym komentarzu https://www.hejto.pl/wpis/nie-jestem-ekonomista-ale-na-chlopski-rozum-jak-to-jest-z-ta-wspolna-waluta-w-un?commentId=725997d5-0695-451c-8f56-2c6165e53957
lub czarnolistujesz, jak w moim przypadku
słowo "idiota" już od dawna przestało być używane jako diagnoza niepełnosprawności intelektualnej, wydaje mi się że pomyliłeś określenie "idiota" z "debilem"
punkt ostatni, chyba go zdemaskowałem bo usunął konto, ale już się napracowałem to wstawiam xD
Zainspirowany dyskusją na pewnym portalu z okazjami chciałbym sprawdzić jak wygląda przekrój społeczności hejto jeśli chodzi o wybór opon do samochodu.
Żeby ankieta była miarodajna:
pytam o jazdę w Polsce (osoby mieszkające za granicą - na jakich jeździlibyście w Polsce)
moim zdaniem np. kormoran /dębica to opony budżetowe
@Skawarotka obecnie lato kormoran uhp, zima kleber krisalp czyli budżet i średnia półka. Wolę jeździć na zimowych, bo są cichsze. Kolejne na lato będę brał z wyższej półki tylko z powodu hałasu, bo to w sumie jedyna wada tych kormoranów wg mnie.
@Skawarotka to działa w ten sposób. Pani na poczcie widzi, że coś się wysypuje z paczki. Robi z tego skręta, zapapala i mówi "O borze, to narkotyki. Dzwonię po policję". Policja przyjeżdża do tej ośmiokilowej paczki i sprawdza, czy wezwanie nie jest bezzasadne. Towar okazuje się pierwsza klasa. Szacują, że to 8k porcji warte 800k PLN. Wzywają wsparcie w postaci ekipy z samochodem do transportu dowodów rzeczowych. Przekazują im te 5kg towaru i jedzie do biura dowodów rzeczowych. Tam na miejscu pracownik sprawdza i zabezpiecza te 3kg, które dotarły. Do rzecznika zgłaszają się dziennikarze po szczegóły i słyszą to co zacytowałeś na samej górze.
Koniec z tańszym kupowaniem gier w Turcji i Argentynie na Steam - 20 listopada Steam zmienia walutę na USD m. in. w tych regionach. Portfel Steam zostanie przewalutowany po aktualnym kursie.
Ceny będą wyrażane w dolarach, ale wprowadzają regionalizację. Gry kupione na koncie tureckim, mimo że będą podane w dolarach, to będą się różnić od tych kupionych na koncie z np USA. I tak będzie prawdopodobnie taniej niż w Polsce.
Tak tylko przypominam, że jeżeli nie chcecie brać udziału w referendum to możecie odmówić przyjęcia karty referendum i na Waszą prośbę członek komisji musi wpisać taką adnotację przy wydaniu kart.
W takim przypadku nie będziecie brani pod uwagę przy podliczaniu frekwencji (frekwencja musi wynosić min. 50% żeby referendum było ważne).
Pobranie karty i oddanie głosu pustego/nieważnego powoduje wliczenie Was do tej frekwencji.
@Skawarotka @KierownikW10 warto też zaznaczyć że odmowa przyjęcia karty może zostać anulowana przez członka komisji bez waszej zgody/wiedzy a wasza niepobrana karta zostać wypełniona i dorzucona do puli ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Panowie, szukam zimówek do auta, ostateczny wybór pozostał między Bridgestone blizzak za 1550zł a hankook winter i*cept za 1350zł. Może coś doradzicie? Warto dołożyć te 200zl do lepszej marki? #opony #samochody #motoryzacja
@Skawarotka ja mogę polecić z czystym sumieniem zimówki Toyo, na śniegu i błocie posmiegowym naprawdę dawały radę(Mercedes Viano i Kia Niro także 2 kompletnie różne modele)
Używam Dunlop Winter Sport 5, są za⁎⁎⁎⁎ste, żonie też takie kupiłem. Kiedyś uniknąłem wyciągania ze śniegu na tych oponach. Jestem mega z nich zadowolony, polecam.
Ostatnio coraz więcej zauważyłem postów i komentarzy na temat sprzedawania krwi i jej składników do podmiotów zewnętrznych. Moim skromnym zdaniem to jest jakaś wojna (dez)informacyjna żeby zniechęcić ludzi do oddawania krwi. Może to kolejny front dla ruskich trolli, może tylko pożyteczni idioci.
Przy okazji prezentuję jakie czekoladki można dostać w WCKIK:
3 x czekolada mleczna
2 x czekolada mleczna z migdałami
czekolada mleczna z orzeszkami ziemnymi i rodzynkami
Najlepsze czekolady za krew dawali lub nadal dają w Łodzi.
Ostatnim czasie oddawałem w Warszawie i tutaj marka teravita, czy inne czeko podobne. Wolałbym zjeść po oddaniu jedna dobra czekoladę a nie dostać 6 do 10 wyrobów podobnych.
Chciałem umieścić ten wpis w dyskusjach na pepperze, ale moderacja mi tego nie puściła.
Pozwolę więc sobie wykorzystać do tego celu hejto
"Chciałbym zwrócić uwagę na ciągły spam oferowany nam przez użytkownika @huberto7, (https://www.pepper.pl/profile/huberto7/overview )otóż użytkownik ten od 17.05.2022 uraczył nas 31 okazjami co daje mniej więcej 3 okazje w miesiącu. 16 z tych okazji zostało zminusowanych, poniżej wykres jak to wyglądało na przestrzeni czasu. - (patrz załącznik 1)
Wyraźnie widać tendencję spadkową okazji - w tym roku najcieplejsza okazja miała wynik + 11 .
W tym czasie jego okazje zawierały drony chińskiego producenta Autel Robotics (26 razy evo nano, 6 razy evo lite).
Żeby nie było - użytkownik ten zamieścił również 3 okazje dronów DJI - w dwóch z tych okazji wspominał oczywiście o dronach autel:
"W mojej ocenie jedyny dron od tego Chinskiego producenta w kwocie poniżej 5 tyś. pln wart zakupu. Jeśli nie Autel nano plus, to ten . Dobry obraz i 10 bitowy, nadaje się do zastosowań profesjonalnych. (y)(y)(y)"
"Jeśli szukasz większego drona od Autela nano plus dla zastosowań profesjonalnych ten powinien sprostać ."
Polecam zwrócić uwagę na aktywność tego użytkownika - uwielbia komentować okazje dronów DJI - ale tylko po to żeby przekonywać wszystkich że drony autel są lepsze.
Wygląda to na działalność reklamową lub konieczność znalezienia potwierdzenia wyboru drona tego producenta. Tak czy siak jest to po prostu SPAM.
Jego opinie można znaleźć nawet w sklepach w których tego drona nie kupił xD (zał. nr 3)."