
Piwniczak1991
- 530wpisów
- 572komentarzy

Zaloguj się aby komentować
Proszę nie wykonywać ruchu, synowie kobiet lekkich obyczajów.
Przedstawiam moją należność: wiele złota w różnych kruszcach, głównie w gównie. I trzy spuchy.
Od każdego po jednej.
Z tym że od ciebie dwie, a od ciebie zero bo jesteś gruby, nie chcę mieć nadciśnienia.
#przegryw #kapitanbomba

Zaloguj się aby komentować
Loszunia nie da wam szczęścia i spełnienia. Jedynie rozweseli waszą egzystencję lub przeciwnie - napsuje krwii. Szczęście i spełnienie da wam jednak produkt dostępny w niemal każdym spożywczaku. Mianowicie wódka. #przegryw

Zaloguj się aby komentować
l0szuniuje se z l0szuniom.
#przegryw
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zdaję prawo jazdy kategorii "A" i jedno mogę powiedzieć:
CB650R to strasznie niewygodny naked, wstrętny i "drewniany".
Okej, mocny, zwinny, nie czuć jego wagi, ale plecy i dupsko bolą mnie po każdej lekcji już po niespełna 30-40 minutach, że zwyczajnie zaczynam źle funkcjonować na drodze.
Każde inne moto na którym miałem okazję w życiu się przejechać poprzez chińskie pierdzawki 50tki, 125tki, kończąc na chopperach i enduro, było wygodniejsze od tej 650tki na której czuje się jak na sporcie, których nie toleruję.
Mogłem iść do innej szkoły gdzie zdaje się za dopłatą na MT-07 mimo gorszych opinii o instruktorach...
Ale cóż.
#motocykle #gorzkiezale
Zaloguj się aby komentować
Polecam, szczególności niektórym n0rmickim moralizatorom z wykopu by się to przydało:
https://www.youtube.com/watch?v=-D_kVAhmJpE
#przegryw
Zaloguj się aby komentować
2 lata, 10 miesięcy, 9 dni bez #alkohol.
Wypadałoby opić trzecią rocznicę.
#przegryw

Zaloguj się aby komentować
Zjadłem 3 smażone jajka z kromkom chlieba, a teraz guję żumę Turbo.
O 13 jakaś kaszka z twarogiem lub tofu z ziemniakami.
#przegryw
Zaloguj się aby komentować
Co robicie, huopcy?
#przegryw #ankieta
Zaloguj się aby komentować
Ten tego... Inazuma GW250, nic szczególnego, ale jako, że to mój pierwszy moto na prawko (i raczej na długo) szukam/planuję:
szukam kompletu sensownych, budżetowych crashpadów
planuję wymienić ciężarki kierownicy pod kolor: jasny błękit lub coś dla kontrastu (rzułtź?)
planuję dać mu paski na felgi (jasny błękit lub wspomniana rzułtź)
szukam taniego wydechu przelotowego (jakaś replika z ali), byle nie był to klasyczny carbonowy, oklepany Akrap (mam w motorowerze 50/72ccm)
szukam owiewki "na przód", bo jazda bez niej przy większej prędkości to jednak dyskomfort
Coś polecacie?
#motocykle

Zaloguj się aby komentować
Zaliczyłem pierwszą od 8 lat wizytę w dawnej stolicy p0lin - krak0wie.
Była to moja pierwsza wizyta u l0szuni, która odwiedza mnie od prawie pół roku na zad00piu p0dkarpackim.
Fotka została sporządzona w sklepie "IKEJA", tak... zgadza się, w kiblu.
krak00w to nie miejsce dla życia jeśli jest się huopem ze wsi.
Jestem osobą, która czuje się skatowana bodźcami już w powiatowym, a tutaj miasto z prawie milionem n0rmików.
Głośno, ruch, światła, samochody. Jak ludzie mogą funkcjonować w takim miejscu i nie dostać pierdolca lub nie zachorować?
Jedyny plus tego miejsca, że miałem się gdzie wysrać, bo w domu oddaję stolec w sławojce (jak ten geolog z Zemsty Faraona) i umyć pod prysznicem, a nie w rzece.
#przegryw

Zaloguj się aby komentować
Dziś jadę do #krakow, 6 stolców z nerwicy już oddanych, a to nie moje ostatnie słowo.
Tak, boję się jazdy i wielkich miast wojewódzkich, bo jestem z #podkarpackie.
Pierwszy raz do lochy... ona była u mnie od grudnia juź x razy. Możecie nazywać mnie już oficjalnie cuckoldem, prawdziwy alfa nie pozwoliłby sobie na żadną wycieczkę do baby.
Eh...
#przegryw

Zaloguj się aby komentować
4 razy wóda, 4 razy!
*tak bym powiedział gdyby nie fakt, że tej nocy 34 miesiące jak nie piję #alkohol.
Prawie 30 miesięcy bez halucynacji.
Prawie 30 miesięcy bez telepania się jak parkinsonik.
Prawie 32 miesiące bez padaczki.
34 miesiące po OZT i ciężkiej niewydolności wątroby.
Za to 34 miesiące totalnej nudy i wyprania z emocji.
Człowiek bez wódki c⁎⁎ja wart.
#przegryw
Zaloguj się aby komentować
18+
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Co tam hopoki u was przy niedzieli?
Ja se gram w Ołwerłocz i klikusiam z l0szuniom o sraniu do mordy oraz na klatę.
#przegryw
Zaloguj się aby komentować
18+
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Życie to spisek złego Demiurga.
Demiurg ukryty pod płaszczykiem natury stworzył pozornie piękny i fascynujący świat, który pod zewnętrzną powłoką jest zwyczajnie piekłem: każda żywa istota żyje kosztem innej nawet jeśli tego nie chce.
n0rmictwo spotyka się z płcią przeciwną, jest mu dobrze kiedy bzika i... tak tworzą się dzieci, których płodzenie system i społeczeństwo uważa za cel życia.
Cel życia? Biologiczny. A biologia to wytwór Demiurga, którego opozycją być powinniśmy.
Jeden wielki teatr, symulacja gdzie zbiera się gratyfikacje za bycie sk⁎⁎⁎⁎⁎ynem, a zło ZAWSZE święci triumf.
#przegryw

Piekłem w mojej opinii jest sam mechanizm życia który polega na tym że w głównej mierze musimy się skupiać na unikaniu cierpienia zaspokajając podstawowe potrzeby , a z kolei do tego co sprawia że jesteśmy szczęśliwi szybko się dostosowujemy czyli kij jest cały czas a marchewki jest mało i szybko się przejada
Każda żywa istota żyje kosztem innych tak to też. Biologia , natura a nawet społeczeństwo promuje cechy które uznajemy za negatywne, bycie złym często daje różnego rodzaju premie
Zaloguj się aby komentować
Kupiłem okazyjnie Suzuki Inazuma 250 ccm z rocznika 2015, będzie to moje pierwsze moto po zdaniu prawa jazdy kategorii "A".
Teoria już zaliczona, praktyka to zabawa z Hondą CB650R. Podobnie egzamin.
250tka wystarczająca, by sobie jeździć wkoło komina i docierać się jako początkujący kierowca.
Zrobione parę kilometrów poza drogami publicznymi. Całkiem miło się siedzi, zdecydowanie przyjemniej niż na moto ze szkoły jazdy/egzaminacyjnym.
#motocykle

Zaloguj się aby komentować
W sobotę peklowanko.
Chociaż to huopu w życiu dali, ale gdybym miał wybierać pomiędzy peklowaniem, a sraniem w domu i myciem się pod prysznicem (a nie sraniem w krzakach jak teraz i myciem się w rzece) to wolałbym sranie w domu i mycie pod prysznicem.
Do tego chciałbym jeszcze stulejkę, hiv i sraczkę, ale być może za dużo wymagam od życia.
#przegryw

Zaloguj się aby komentować