Miałeś chamie złoty strzał to kupiłeś gówno w papierku, ehh ta Keeta ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#kryptowaluty

Miałeś chamie złoty strzał to kupiłeś gówno w papierku, ehh ta Keeta ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#kryptowaluty
Zaloguj się aby komentować
Pierwszy raz czuję boisa bożego od rana do teraz czyli z 11h. Szkoda że musiałem użyć 70% płynu w butelce, bo wcześniej go w ogóle nie czułem po około 3 godzinach (z mierną projekcją). Zakup z października i coś mu się odmieniło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zakupiłem też nowego klona LV Imagination - Marwa. Aktualnie bez szału, trzyma może z 5h i to mówię optymistycznie. Jak ktoś ma zare to nie warto XD
#perfumy
Zaloguj się aby komentować
Ma ktoś tego Armafa Precieuxa? Jak to wypada w porównaniu do afnana snoi albo Cdnim? Nie wiem czy warty tej kasy bo miałbym go do kupienia poniżej 2 stówek
#perfumy
Zaloguj się aby komentować
Jak ktoś jest chętny na flakony to zapraszam do kontaktu. Na zbyciu dzisiaj:
maison margiela by the fireplace w folii 100 ml wkład - 350 zł
Rasasi Al Wisam Day - 100ml niepsikana - 100 zł
Armaf Milestone 199/100ml 200 zł
#perfumy
Coś tam mogę się dogadać przy większym zakupie
Zaloguj się aby komentować
Jestem zaskoczony jak podstawowa wersja Armaniego SWY trzyma, toż to całodniowy kasztanowiec z cukrem. Naprawdę na pozór nic ciekawego, ale nie jest aż tak słodkim ulepem jak jego wariancje Absolutely czy Intensely. Przy czym EDT jest przyjemny w odbiorze , wyczuwam jakieś nuty alkoholu (rum?), projekcja jest całkiem znośna no i żonie się podoba. Daleko mu do słodkiego ulepa jakim jest postrzegany, zdecydowanie najlepszy z linii SWY
#perfumy
Tak, spokojnie kurwi 12h+ grzanym plastikiem i etylomaltolem. Absolutely może i słodszy, ale ma jednak mniej tego plastiku.
PS. Już wyjaśniam.
Miałem kiedyś Forda Galaxy mk1 z kultowym 1.9TDI. Nie było to auto ani specjalne piękne, ani dynamiczne, jednak nadrabialo praktycznością. Po wyjęciu dwóch rzędów foteli można było w nim względnie komfortowo przenocować albo przewieźć meble. Jednak wiadomo, że to segment budżetowy, więc jakość plastików odstawała od ideału. Gdy latem postał dłużej na słońcu, to trzeba było dobrze przewietrzyć, bo we wnętrzu unosił się nieprzyjemny swąd rozgrzanych tworzyw sztucznych. To był zapach zbliżony, ale nadal klasę wyżej od podstawowego SWY.
@saradonin_redux Kolega jak zwykle wszystko pięknie wytłumaczył
Swoją drogą, poznaję już SWY w pomieszczeniach (nigdy nie miałem, ale niektórzy znajomi używają). Bardzo dominuje. Ale ze slodszych od SWY, męskich perfum, to nie za bardzo coś znam... @MICK3Y kolego, nie hejtuję. Pracuję wśród ludzi i to, co baby dziś używają... no to rzeczywiście do SWY można się przyzwyczaić i uznać, że nie jest ulepem.
@MICK3Y trzeba przyznać że to chyba jeden z pierwszych zapachów w mainstreamie który rozpoczął niekończącą się nitkę słodkich ulepów dla mężczyzn. Subiektywnie uważam tę kategorię za raka współczesnej perfumerii, ale też jestem w stanie zrozumieć skąd uwielbienie jej u ludzi.
Słodko, prosto, przyjemnie.
Zaloguj się aby komentować
W sumie nie wiem co się stało namówiłem siebie, żeby kupić coś od Woods Collection i padło na klona Red Tobacco (sunrise) i jakiś Moonlight co nie wiadomo czym jest w ogóle. Niska cena i wieczorny grzaniec i atomowe parametry zachęciły. Mam nadzieję że do rana mi się odwidzi i anuluję XD
#perfumy
Zaloguj się aby komentować
Po moim ostatnim wpisie jestem ciekawy czy ktoś znalazł Strawberry AI ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dzisiaj coś dużego, jutro i kolejne dni przyniosą jeszcze większe zmiany
#kryptowaluty
Zaloguj się aby komentować
W szoku jestem jaki Afnan Supremacy Incense to kozak. Początek ma trochę mocniejszy niż oryginał Amouage ale później to 1:1 to samo. Za stówkę nie ma lepszego klona, czy jak kto woli inspiracji.
W notino próbowałem też innych między innymi Khamrah i wersję kawową Khamrah nadal nie potrafię się zdecydować który bardziej by mi pasował. Oba zasługują żeby być w kolekcji. Tak jak nie podoba mi się kawa w perfumach tutaj była idealnie podana.
Próbowałem też Azzaro The Most Wanted Parfum i jakiegoś intense. Oba ładne ale generalnie pachną jak wszystko teraz wokół. Lepiej chyba podszedł Most Wanted.
Nowy Versace złoty to złote rozczarowanie, nic co by przyciągnęło uwagę.
Z mainstreamu faktycznie nadal topką jest dior sauvage, niestety ale coś mi się stało i eau sauvage parfum zaczął mi zalatywać starym dziadem.
Chciałem sobie coś kupić na święta co zwala pozytywnie z nóg i niestety nadal najbardziej podchodzi mi homme parfum
#perfumy
Zaloguj się aby komentować
Na lotnisku w W-wa nadal świetna cena DHP (555 zł). Wziąłem właśnie zapas dla siebie z racji zawirowań z ceną tego zapachu. Wyszukiwarka pokazuje już 800 zł ponad za flaszkę i to tylko z powodu ogłoszenia że będzie wznowiona seria 75ml. Mi ten zapach z dużej butli bardzo odpowiada więc schowam jeden flakon w szafie na czarną godzinę
#perfumy

@batman_forever_young czysta spekulacja niby nie wycofają zapachu, ale setka zastąpiła 75
@Krystyna337 nie wiem co kombinują, ale zarzuciłem na testery kilka zapachów, 3 TF które kiedyś były mocarzami, Gucci Elixir i Diora Homme Parfum. Wrzuciłem wszystko do plecaka teraz po 6h sprawdzam i co? Cudownie czuć diora, TF w ogóle nie czuję, Gucci także jeszcze trzyma ale mogę się założyć że do końca tygodnia będę czuł z testera wyłącznie Diora. Robiłem już ten test, gdzie gadali że DHP po refolmulacji jest po prostu słaby, jest to zdecydowanie nieprawda. Zapach kozak, jeżeli zamienią go na wytwór od Kurkdjiana to można się pożegnać z tą klasą którą teraz mamy
ps. w ogóle ten Gucci całkiem całkiem niezły, szkoda że go sprzedają w 60ml flakonach
Zaloguj się aby komentować
Jak wam brakuje folii bąbelkowej na wysyłki to zamówicie sobie jakiegoś smroda z pedfumeri euforii. Chłop wam tam tak owinie w kokon flache że starczy na kilka paczek, przyjemne z pożytecznym całe te
#perfumy
Zaloguj się aby komentować
Chłop se zamówił 50 Years Golden Oudh dla jego. Będzie testowane, podobnież to naturalny oud i super blend w tej cenie!
#perfumy
@MICK3Y u mnie w top3, nie rozumiem zupelnie dlaczego niektorzy maja po nim traume, jest przepiekny i imho wcale nie jest trudny. Btw, to moj dzisiejszy #sotd :)
P.S. jak kiedys mialem go w robocie, to jedna Hinduska odeszla od stanowiska pracy i podbila do mnie tylko po to zeby zapytac co to za perfumy, mimo ze wczesniej nie zamienilem z nia ani slowa, robi wrazenie na ludziach z krainy oudu;)
Zaloguj się aby komentować
Pytanie bo bardzo przypadł mi po testach armaf untold, czy faktycznie ma tak dobre parametry? Jak można ocenić jego podobieństwo do np. Amber oud rouge albo co mnie bardziej interesuje mancery instant crush?
#perfumy
Kurde, z tymi parametrami - to wszystko zależy od tego, jak reagujesz na Ethyl Maltol i Ambroksan. One potrafią zatkać w kilka minut - zwłaszcza, jeśli psikniesz sobie blisko twarzy. Dla osób, które znają BR540 podobieństwo jest wyczuwalne w pół sekundy przy wszystkich tych "inspiracjach". Dla mnie Mancera najsłodsza chyba. Untold bliżej Baccarata.
Zaloguj się aby komentować
Na przyszłość sobie zapiszcie żeby Wave Musk aplikować max 2x
Zapach mydła do twarzy z wodorostami, zdecydowanie za mocny
#perfumy
Zaloguj się aby komentować
Ktoś chętny na flakony w sportowych cenach? Sprzedaję swoje zapasy, ponieważ niestety gust i nos się zmienia z biegiem czasu ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Rasasi Al Wisam Day - 100ml - 100 zł
Armani SWY EDT ~98/100ml 220 zł
JOOP! Homme La Parfum ~98/100ml 120 zł
Armaf Blue Iconic ~45/100ml 60 zł
Armaf Milestone 199/100ml 200 zł
Zara Sunrise On The Red Sand Dunes ~95/100 ml 70 zł
Preferuję wysyłkę OLX
#perfumy
Zaloguj się aby komentować
Fajna cena wychodzi na flaconi za Boisa Bożego!!!!1111!!1!
Jak ktoś ma z jakiś poprzednich zakupów bon -12% to za refill 150ml wychodzi 2.5zl/ml
Albo można zabrać flakon za około 325 zł i uwaga wysyłka już jest w cenie. Trochę żałuję że zamówiłem z euforii zestaw, tutaj wyszłoby ponad 4 dyszki taniej ( ‾ʖ̫‾)
#perfumy

@MICK3Y Tzn ja kupiłem właśnie wersję poprzednią (przynajmniej taką mam nadzieję, ale pisałem mailowo z perfumerią i mówili, że nowe flakony będą mieli na początku roku przyszłego), a wcześniej miałem próbkę od dziewczyny z tagu, więc wydaje mi się, że różnic nie będzie u mnie. Sam właśnie jestem ciekaw, bo czytałem, że delikatnie zmielini, ale wiadomo jak to bywa, komuś może się wydaje, nie chcę opierać się na 1 czy 2 opiniach. Zwyczajnie mi nie zależało za bardzo na nowym wyglądzie, który dużo się nie różni, refill też był już w poprzedniej, a wolałem sprawdzony batch, niż potem przepłacać za starsze batche jak to już bywało czasem. Na mnie ogółem siedziały dość dobrze, nie mam blinda przy nich, a trwałość jest na tyle dobra, że potrafiłem je wyczuć na nadgarstku po 25h (oczywiście bliskoskórnie, choć intensywnie na tyle, że bez problemu bym wiedział, że to dokładnie te perfumy),
Zaloguj się aby komentować
@evilonep generalnie ja też XD
ps. sprzedaję to najtaniej na olx a i tak źle, a hejto jest spoko i to nie tylko grupa fanów perfum (wyłącznie) tylko też stragany na które zapraszam bo faktycznie sprzedajemy sobie w niezłych cenach zapachy
aaa i nie zmuszam do zakładania konta bo cenę i tak obniżyłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zaloguj się aby komentować
Pytanie: na oryginaly jest dostępny Boisik Boży w nowym flakonie tym z inną etykietą. To nowość od jakiegoś czasu, czy ktoś już się bawił w sprawdzanie czy nie zmienili formuły? Krążą takie pogłoski. Chciałbym gdzieś najtaniej wyrwać boisa z butlą ale najlepiej wychodzi bezpośrednio od essential parfums (ktoś stamtąd zamawiał i udało się do paczkomatu/punktu odbioru?)
#perfumy
Zaloguj się aby komentować
Sprzedam flakony - odcinek czwarty:
Rassasi Al Wisam Day 100ml 120 zł
Armani SWY EDT około 95/100ml 230 zł
Zara Sunrise On The Red Sand Dunes 95/100 70 zł
Armaf Milestone 198/200ml 200 zł
Joop Homme La Parfum 95/100 ml 120 zł
JPG Scandal Homme EDT 50 ml 160 zł
Afnan Supremacy Incense 100ml 110 zł
Wysyłka OLX, flakony leżakowane w bezpiecznym nienasłonecznionym miejscu, mogę coś zlecieć z ceny przy większym zakupie ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
#perfumy
Zaloguj się aby komentować
Sprzedam flakony - odcinek trzeci:
Rassasi Al Wisam Day 100ml 120 zł
Armani SWY EDT około 95/100ml 230 zł
Zara Sunrise On The Red Sand Dunes 95/100 70 zł
Armaf Milestone 198/200ml 200 zł
Armaf Iconic 50/105ml 60 zł
Afnan SNOI około 85/100 ml 170 zł
Joop Homme La Parfum 95/100 ml 120 zł
Armaf Iconic 50/105 60 zł
JPG Scandal Homme EDT 50 ml 160 zł
Wysyłka OLX, flakony leżakowane w bezpiecznym nienasłonecznionym miejscu, mogę coś zlecieć z ceny przy większym zakupie ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
#perfumy
Zaloguj się aby komentować
Sprzedam flakony - odcinek drugi:
Rassasi Al Wisam Day 100ml 120 zł<br /> Armani SWY EDT około 95/100ml 230 zł<br /> Zara Sunrise On The Red Sand Dunes 95/100 70 zł<br /> Armaf Milestone 198/200ml 200 zł<br /> Armaf Iconic 50/105ml 60 zł<br /> Versace eros flame 70/100ml 190 zł<br /> Afnan SNOI około 85/100 ml 170 zł<br /> Joop Homme La Parfum 95/100 ml 120 zł<br /> Armaf Iconic 50/105 70 zł<br />
Wysyłka OLX, flakony leżakowane w bezpiecznym nienasłonecznionym miejscu, mogę coś zlecieć z ceny przy większym zakupie ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
#perfumy
Zaloguj się aby komentować