
Kosa
- 369wpisów
- 382komentarzy

@hist4min4 Śmierć nie anuluje win popełnionych za życia. Ten cymbał jechał 140 km/h w centrum miasta, będąc mocno pijanym wraz z innymi pasażerami, których zabrał ze sobą. Do tego wielokrotnie chwalił się w sieci agresywną i niebezpieczną jazdą. To, że finał historii był szczęśliwy, bo zginął jedynie on i kumple o podobnym IQ nie zmienia faktu, że w wielu przypadkach podobne odpady zrobią krzywdę postronnym. A jego mamusia nie lepsza. 40-kilkuletnia, stara proca chwaląca się, że miała kiedyś zabrane prawo jazdy za bardzo dużą ilość punktów Kręcenie beki z takiego idioty jest jak najbardziej w porządku i powinno być ostrzeżeniem dla innych drogowych baranów, że nie będą uważani za fajnych. Tylko nawet po śmierci ludzie będą mieć ich za śmieci oraz będą ich wyszydzać.
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
@Kosa znam temat. zawsze jak ktoś mi coś opowiada i użyje zwrotu w stylu "a wiesz co jest najgorsze?" to mi przez głowę przelatuje tabun makabrycznych i sadystycznych myśli, flashbacki z wojny, gwałty i tortury na małych dzieciach, masowe mordy itd i zanim zdążę wybrać, która z nich jest najgorsza, on dokańcza czymś w stylu "że to była Kaśka, wiesz ta moja była". Nie stary, są dużo gorsze rzeczy. I nie używaj więcej tego zwrotu, bo nie chcę tam wracać.
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Papież of Might and Dzieci III
#heheszki #memy #humorobrazkowy #2137 #hejtoobrazapapieza

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować