
Kocham_Kotki
- 238wpisów
- 123komentarzy

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Witam, czy zdarzyło się wam pierdnąć w miejscu publicznym i otoczenie wyczuło bonka
Zaloguj się aby komentować
Imagine mieć dzieci w 2k23 XDDDDDD
@razALgul ja to widzę inaczej. To dzisiejszym snowflejkom wydaje się, że czasy są tak straszne że olaboga jakie dzieci, najlepiej się nie rozmnażać, a ludzkość niech wyginie. A prawda jest taka, że w porównaniu do czasów w jakie musieli wchodzić w dorosłość boomerzy - upadek PRL, transformacja ustrojowa, hiperinflacja, mafie lat 90' to dzisiaj jest cud miód i malina. Niestety naturalnym jest że oczekiwania społeczne rosną wykładniczo i obecne pokolenie narzeka wielokrotnie bardziej niż poprzednie, chociaż to oni mieli przejebane xD
Zaloguj się aby komentować
Jedną z głównych rzeczy, które szczerze nienawidziłem na wypoku to plusboty. Na całe szczęście Michau z panną z małym cycem wyplenili to cholerstwo. No i oczywiście tu musiały się te zwierzaki zaplenić, bo gdzie indziej xD
#takaprawda #oswiadczenie #hejto #plusboty
Zaloguj się aby komentować
Czy da się gdzieś ustawić, że klikam w baner HEJTO i wchodzi mi w najnowsze wpisy?
#hejto #hejtobugi
Zaloguj się aby komentować
ALE MI ŁEB ŚCISNĄŁEŚ AŻ MI FARBA OCZAMI POSZŁA
#heheszki #memy #humorobrazkowy

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Z takich ciekawostek to otwarty wykop mobilny zaczął działać tyle, że wpisy sprzed 4 dni i nie da się nic wysłać xD
#wykop #wykop20
Zaloguj się aby komentować
Dajcie już ten apkie bo nie szczymie
Zaloguj się aby komentować
W ogóle Hejtki, taka dziwna sytuacja. Otóż zawsze jak przy dwójeczce sobie siknę to później jak wstanę to muszę "dosikać" bo mam takie dziwne uczucie, że woda jeszcze jest we prąciu.
Zaloguj się aby komentować
Jak myślicie, ten pan murzyn z usa, pseudonim "Kolano" to on trafił do nieba?
Zaloguj się aby komentować
Ciekawe co słychać u cant you see oooo dzioni bi
Zaloguj się aby komentować
Kobieta, która przed laty przeżyła potworne tortury w szkole, wprowadza w życie drobiazgowy plan zemsty, aby sprawcy wreszcie zapłacili za to, co jej zrobili.
Muszę przyznać, że fajny serial. Nie jest idealny, ale sam pomysł spoko.
#netflix #seriale
Zaloguj się aby komentować
LOL dostałem wezwanie jako świadek w sprawie jakiegoś oszustwa xD W necie doczytałem, że być może internetowego. Problem w tym, że ja ostatni raz coś kupowałem na necie z 5 lat temu xD
#prawo #heheszki #pdw
Zaloguj się aby komentować
Czy tylko u mnie nie działają powiadomienia?
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Dlaczego główny zainteresowany nie przeprosił za swoje zachowanie? Odbanowali tamtego przegrywa w ogóle? xD
#afera
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować