Tak sobie czytam te gorące i fazie z adminem stąd to napisze tylko, że Michau przynajmniej udaje głupa do końca xD I jak trzebq coś do⁎⁎⁎ać to wysyła Ankę kochankę i ręce ma czyste xD

Kocham_Kotki
- 238wpisów
- 123komentarzy

Tak sobie czytam te gorące i fazie z adminem stąd to napisze tylko, że Michau przynajmniej udaje głupa do końca xD I jak trzebq coś do⁎⁎⁎ać to wysyła Ankę kochankę i ręce ma czyste xD
Zaloguj się aby komentować
Kiedy ta wasza apka wyjdzie?
Zaloguj się aby komentować
Przez takich zjebów co teraz robią szturm na mirko nie dało się uruchomić apki w komunikacji miejskiej, a wy tu jeszcze przyklaskujecie takiemu działaniu xD ggwp super inicjatywa
Zaloguj się aby komentować
Widzę, że tu też błąd za błędem wyskakuje
Zaloguj się aby komentować
Coś się... coś się popsuło i nie można było mnie przeczytać, to powtórzę jeszcze raz. Wykop 2.0 Michaua Biauka to jest jakaś porażka, ja myślę że te polskie, kuwa głupie programisty, te kuwa banda imbecyli która pisała kod na tę nową wersję wypoku to jest jakieś kuwa nieporozumienie. Jeśli tyle dla was znaczy... jeśli tyle dla was znaczy, ludzie takie zaangażowanie mirkowe, jak moje gdzie postawiłem mój wolny czas, moje życie prywatne, biznes, wszystko inne i dla was tylko znaczyło te naprawianie tagów przez 10 lat i wypuszczenie gównianej wersji portalu to brak mi słów na to. Was to tylko na forum php by Przemo wysłać, ustawić baner aż was kukle będą swędziały
#wykop #pasta #heheszki

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować