@L4RU55O Myślałem przez chwilę, żeby sobie tę serię postawić na półce, ale pomyślałem sobie "nie... Grubas się zażre na śmierć, a ja zostanę z nieskończoną serią." No i po co mi to? Zimę raczej jeszcze wyda, ale odwilży to my nie doczekamy ¯\_(ツ)_/¯
@Rozpierpapierduchacz też chciałam kupić, przeczytać jeszcze raz i postawić na półce, to jedna z moich ulubionych serii, ale odechciewa się. Będę patrzeć i tylko się wkurzać, że nic nowego nie wyjdzie, i w kółko przypominać sobie o tym tragicznym zakończeniu serialu.