
Dzienpachniejakpoczatek
- 112wpisów
- 1103komentarzy
Czemu gapisz się na rzodkiewki?

Czemu gapisz się na rzodkiewki?
Zaloguj się aby komentować
Mąka Caputo pizzeria 174 g Woda 101 g Sól 5g Drożdże suszone 0,25 g 5h w bloku
Szybka pizza. Tak jest z ananasem, ale to na specjalne życzenie i jakość del monte też robi swoje. Cheddar i swojska kiełbasa, oliwki.
#jedzenie #gotowanie #pizza #ananas #aberracja

Zaloguj się aby komentować
Witam #nocnazmiana mamy już 1:00.
Sprawdźmy #listaobecnosci

Zaloguj się aby komentować
Mam takie pytanie do #bojowkapiekarska czy używacie maszyn do wypieku chleba? Mają one sens czy mając robota planetarnego mija się z celem?
#pieczenie #gotowanie #jedzenie #hobby
Zaloguj się aby komentować
koniec psot (╯ ͠° ͟ʖ ͡°)╯┻━┻ #nocnazmiana

Zaloguj się aby komentować
Hej ale wiecie, że już piąteczek?
#nocnazmiana Gdzie memy?

Zaloguj się aby komentować
Hej #nocnazmiana ile to razy sobie obiecywałem, że położę się wcześniej spać.
Odliczymy się? #listaobecnosci
-----1:08-----

Zaloguj się aby komentować
Wędziłem 3,5 h w temperaturze 50 st. C. zrębka olcha i wiśnia , wcześniej było suszenie przez godzinę w temperaturze 40 st. C. Parzona przez 45 minut w temperaturze 70 st do osiągnięcia 63 st. w środku.
#wedzenie #jedzenie #gotowanie #wedliny #hobby


Zaloguj się aby komentować
W końcu jestem kosmonauta xD
Zastanawiające czy jak zostanę osobistością to będę miał osobowość?
#heheszki #memy

Zaloguj się aby komentować
No to startujemy z tym schabem, 14 dni peklowania na sucho wystarczy.
#wedzenie #jedzenie #wedliny #gotowanie #schab#hobby

Zaloguj się aby komentować
#listaobecnosci
#nocnazmiana

Zaloguj się aby komentować
Już tylko 4h, może przyjść kryzys ale jest kawa.
2:0o
#nocnazmiana #listaobecnosci #kawa#koty

Zaloguj się aby komentować
Jak tam u Was #nocnazmiana
Możemy #listaobecnosci ?

Zaloguj się aby komentować

Mieszkańcy gminy Krynki (woj. podlaskie) skarżyli się na bezpańskie psy, które zagrażały ich bezpieczeństwu. Okazało się, że to nie psy, a znacznie większe zwierzęta - byki.
#psy #smiesznypiesek #byki #policja #podlaskie
Fasolka na żeberkach wędzonych z boczkiem i kiełbasą. Pomidory z lata.
#jedzenie #gotowanie#obiad #jedzzhejto #gotujzhejto


Zaloguj się aby komentować
Virion już jest.
Na audiotece promocja na darmowe 14 dni z kodem dzialzagraniczny .
#virion #ksiazki #audiobook #audioteka

Zaloguj się aby komentować

32-letni myśliwy z Kansas został zastrzelony w swoim samochodzie, prawdopodobnie przez swojego psa. Zwierzę miało nadepnąć na karabin myśliwski, po czym kula trafiła w plecy jego pana.
#zwierzeta #polowanie #mysliwy #psy
Jak tam czas mija na #nocnazmiana?
#listaobecnosci 00:00

Zaloguj się aby komentować
jak tam #nocnazmiana mi powieki się już trochę kleją ostatnia przekąska i spać #listaobecnosci

Zaloguj się aby komentować
Jak tam nocna zmiana?
Podoba się ananas?
#nocnazmiana #heheszki

Zaloguj się aby komentować