#hejtopaka #swieta #hejto
Jestem na statku już więc słabo u mnie z zasięgiem, hejomikolaju daj znać jakbyś już wysłał to będę prosił żonę o odbiór


Witam Szanowne Grono :)
#hejtopaka #swieta #hejto
Jestem na statku już więc słabo u mnie z zasięgiem, hejomikolaju daj znać jakbyś już wysłał to będę prosił żonę o odbiór

Zaloguj się aby komentować
#chwalesie #pytanie #rodzicielstwo
Ostatnio chwaliłem się, że czekamy na drugie dziecko z żoną
Zaloguj się aby komentować
#hejtopaka #pytanie #hejto
Kurde, co prawda pisałem do moderacji, bo niechcący kliknąłem pozostań anonimowy, w mailu do hejtopaki napisałem żeby dać mnie normalnie z danymi, a teraz mam już nerwice w głowie, że przez to albo nie odbiorę paczki na czas albo żadnej nie dostanę xd. W ogóle jak u was to wygląda ? Większość już dostała/wysłała paczki czy jeszcze czekacie ? Oczywiście pytanie do biorących udział xd
Zaloguj się aby komentować
#jakdzialakuchnia #gotujzhejto #chwalesie
w oczekiwaniu na hejtopake zrobiłem domownikom burgerki
szalotka karmelizowana z pieczarkami
pomidorek beef
wołowinka z udźca
ser camembert z pieprzem
salsa domowa
sos jogurtowo-majonezowy
papryczki jalapeño
Sałata maślana
jestem zadowolony


Zaloguj się aby komentować
Dzień dobry. Bardzo proszę się przyznać, kto mnie wylosował? Dostałem nowy Kontrakt na statek i staram się sprawdzić czy uda mi się odebrać paczkę przed nowym rokiem xd, za tydzień mam wyjeżdżać i wrócę jakoś w połowie stycznia. Toteż nie ukrywam, że przyda mi się takie info
#hejtopaka #pytanie
Zaloguj się aby komentować
Nie będę owijał w bawełnę
#hejtopaka #mikolajki #hejto

Zaloguj się aby komentować
Pijcie ze mną kompot!
właśnie się dowiedziałem, że żona w ciąży !
to będzie już drugie dziecko, a wszystko przed 30-stką
cieszę się mega !
#dzieci #rodzicielstwo #chwalesie
Zaloguj się aby komentować
Czytam Co ludzie piszą, w sumie już nie pamiętam co dałem do opisu #hejtopaka , ale na pewno mało. Ktokolwiek mnie wylosowal, lubię komiksy DC, Anime oglądam, gotuję zawodowo, mam dwa psy i dwa koty w domu, jak coś nie mam żadnej konsoli ani kompa, żeby grać w gry ( czyli gierki odpadają )
No i najważniejsze o czym na bank zapomniałem napisać, jestem wielkim fanem Świata Według Kiepskich….serio! Cokolwiek mi sprezentujesz drogi nieznajomy, będę się cieszył ! A tak to pozdrawiam wszystkich, dla mojego wylosowanego Tomeczka już wszystko mam zamówione, dogadałem się, że bimber też będzie
p.s. jakbyśmy miał/miała jakieś pytania czy wątpliwości pisz śmiało
#hejto #oswiadczenie #swieta #hejtopaka #alkohol
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Wolę zapytać żeby nie wyjść na alkoholika czy tam tego złego
Jak myślicie ? Czy jako, że mieszkam na wsi, a mój dziadzio od 40 lat pędzi wyborny bimberek, mogę jako dodatkowy prezent na hejto pace wysłać pół litra tego trunku? Skoro to portal dla starych ludzi powinno być git. Nie chciałbym natomiast złamać jakichś zasad moralnych czy innych. Nie zależy mi też specjalnie na rozpijaniu nikogo, tylko trochę żal żeby ktoś takiego cudeńka nie spróbował. Dajcie znać co myślicie .
#pytanie #alkohol #hejtopaka
Pomyśl jeszcze że dasz komuś, on popije bimbrem jakieś ogórki sprzed 10 lat i później będzie problemy robił że się zatruł Twoim trunkiem. Ja bym nie wysyłał.
Nie umniejszam również Twojemu dziadkowi, ale równie dobrze możesz napisać że rodzina od pokoleń pędzi i trunek mistrzostwo, a tymczasem nalać do butli swoje pierwsze próby na destylarce z aliexpress i z domieszką metanolu...
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Pytanie do Hejto. Niedługo mam 30 lat, czy to oficjalnie znaczy, że jestem stary?
#ankieta #hejto
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Pytanie do wszystkich znających temat motoryzacji, lub tych, którzy mają więcej doświadczenia ode mnie. Czy da się/ opłaca się kupić samochód do 15 000 zł, który nie będzie gratem? Właśnie się posypał mój golf 5 variant z 2007. Koszt naprawy drugi raz w ciągu roku przebije jego cenę, ma przejechane już 370000 km jak na benzynę to chyba sporo, zwyczajnie nie chce w niego więcej inwestować. Z racji drożyzny i kredytów nie mam też za bardzo możliwości kupić auta powyżej 20 000 zł. I tu pojawia się pytanie, czy warto pojechać na plac czy skorzystać z jakiejś strony typu aaauto i kupić coś rozsądnego w tej cenie? Czy raczej reanimować moje auto? Jeśli tak jakie auta lub silniki byście polecili? Dodam że potrzebne mi kombi lub większy hatchback (bo pieski w bagażniku
#samochody #motoryzacja #pytanie
@DzialaczWiejski nie polecam aaauto. ta firma żyje z odsetek od kredytow, wiec ostatecznie sporo przeplacisz. Polecam wejsc na otomoto, zawęzić wyniki wyszukiwania do 15k i zobaczyc co jest dostępne i z jakim kilometrarzem. Potem polecam poczytac o slabych stronach tych samochodow. Nastepnie, jak juz bedziesz mial upatrzone modele, zwiekszasz filtry do 20k i wybierasz cos w przyzwoitym stanie.
@DzialaczWiejski zobacz
"Rok 2008 Oro 1.4 T-jet 150 km LPG (instalacja Stag założona w 2019 )
Przebieg 237 000
Auto mechanicznie zadbane . Wszystkie naprawy na bieżąco.
Wymiana oleju i filtry co 10 tys km
Gaz serwisowany (książeczka)
2 lata temu wymiana sprzęgło i dwumas
Opony zimowe
2 kluczyki
Hak
Wszystkie mankamenty wizualne widoczne na zdjęciach. Parę drobnych poprawek lakierniczych.
Wyposażenie min :
Tempomat
Czujniki parkowania
Zestaw głośnomówiący Blue&Me
Klimatyzacja dwustrefowa
Alcantara
Podłokietniki - przód
Podłokietniki - tył
Kierownica wielofunkcyjna
Elektryczne szyby przednie
Elektryczne szyby tylne
Światła do jazdy dziennej
Lampy przeciwmgielne
Wspomaganie kierownicy
ABS
Cena 20 000 zł"

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Mam zal do siebie, po 3 tygodniach bez papierosów zapaliłem bo była afera z sąsiadem.
zapaliłem ze swojej winy, ale i tak mam zal do całego świata. Przyjmę każda krytykę ale i wsparcie ze strony byłych palaczy. Proszę pomóżcie, chce żyć i być zdrowy, ciężko mi. Jakie porady? #palenie #rzucaniepalenia #zycie
Zaloguj się aby komentować
Siemanko po dłuższej przerwie
1 litr śmietany 36%
600 ml mleka
200 g cukru
wlej to wszystko do garnka i zagrzej mocno, ale nie zagotowuj (chodzi żeby było ciepłe na tyle, żeby rozpuściło czekoladę, jak zagotujesz to będziesz musiał sporo czekać aż ostygnie, żeby się nie zepsuło wszystko )
teraz zdejmij z palnika
dodaj 500 g białej czekolady ( jak chcesz to możesz dodać zwykłej ale wtedy ciemna panna cotta wyjdzie xd, czyli tak średnio. Czekoladę możesz kupić przez neta w woreczku albo normalnie biała kup z biedronki czy coś i będzie git)
wymieszaj dokładnie
teraz dodaj 10 listków żelatyny ( jeśli nie masz w listkach, tylko w proszku to równowartość 10 listków to będzie jakieś 30 gram żelatyny w proszku, tak mniej więcej, generalnie się o to kłócą wszyscy ile dokładnie to wynosi xd, ale polecam kupić w listkach bo jest o niebo lepsza i wygodniejsza w użyciu )
dokladnie wymieszaj.
dobra, pora wlać twoja miksturę do kubeczków/pojemniczków w jakich będziesz ją serwować.
teraz wstaw delikatnie przestudzoną do lodówki na około godzinkę, może półtorej
Gotowe, smacznego !
KILKA SPOSTRZEŻEŃ :
na górna warstwę każdy daje wedle własnego widzimisie, ja najczęściej dodaje polewę czekoladowo-truskawkową. Robię ją tak, ze kroje truskawki, gotuje w garnku z odrobina masła i dodaje kilka kostek czekolady, jak ostudzę to daje po łyżce na wierzch mojej Panna Cotty
możesz użyć gotowej konfitury lub frużeliny
możesz dać trochę cynamonu i pokruszonej czekolady
jak chcesz zaszaleć to połowę zalej białą masą, a druga połowę zalej z dodatkiem czarnej czekolady, będziesz miał dwie warstwy
PS. Sory za zdjęcie takie rozdziabdziane, ale byłem już w trakcie jedzenia ostatniej, która została, załoga resztę pochłonęła
#jakdzialakuchnia #gotujzhejto


Zaloguj się aby komentować
Pijcie ze mną zdrowie i trzymajcie kciuki. Po 13 latach palenia oto rzucam i już 3 dni nie palę. Czy to dużo ? Dla kogokolwiek, pewnie nie, ale dla mnie to jakby wieczność
#rzucampalenie #zdrowie #czujedobrzeczlowiek

Zaloguj się aby komentować
Pochwale się jak wspieram lokalne pszczółki
zalozyly sobie gniazdo w oknie u mnie przy kotłowni, nie zamierzam im psuć, zasadziłem kwiatki, i dzisiaj zatrzęsienie pszczółek od rana się uwija przy zbieraniu nektaru. Nie wiem czy na zdjęciach będzie to dobrze widoczne, ale jest ich z 30-40 sztuk conajmniej
#pszczoly #chwalesie #ciekawostki





Zaloguj się aby komentować