#burza #pogoda #zagan
Taka burza, że aż dwie tęcze wyskoczyły. Ale ochłodzenie w, po tej parówce....


#burza #pogoda #zagan
Taka burza, że aż dwie tęcze wyskoczyły. Ale ochłodzenie w, po tej parówce....

Zaloguj się aby komentować
#kawa #poranek
Kawusia i lecimy 💪. Miłego owocnego dnia! Mam nadzieję że wasze miejsca pracy mają klimatyzacje. Ja dziś skosze trawę u klienta i robię wolne. A weekend na single track 👊

Zaloguj się aby komentować
#adhddoroslych #czachakipi #wqrw #pierdola
Byłem wczoraj na rowerze w Berlinie Grünewald. Fajna miejscówka Wielka polać lasu poprzedzielana co chwilę ścieżkami. Raz z górki raz pod. Ogólnie bomba sprawa. Pojeździł poskakał jak potrafi, wyżył się, zmęczył i wyszalał.
Wróciliśmy pod auto z bratem.... Klucza Niet. Sqrkowaniec wyskoczył gdzieś z kieszeni ( zapinanej) albo z plecaka. No wqrzylem się okropnie oczywiście na siebie. Zamiast do autka i na jakiś obiadek, to w stresie komunikacja z rowerkami. Brat wysiadł wcześniej, ja pojechałem dalej parę stacji.
Siedzę i myślę o tych kluczach. Mam zapas, ale zaraz muszę ładować się do fury i z żoną podjechać na drugi koniec. I tak się tym kluczem zafiksowałem, że wstając z miejsca i wysiadając, nie wziąłem plecaka z rękawiczkami an rower, okularami, kluczami do domu i innymi pierdołami.
No qrczeee pieczone. Czy ja rzeczywiście jestem taką pi⁎⁎⁎⁎lą saską, że gubię wszystko i nic nie ogarniam? Nadałem do berlińskiej komunikacji o sytuacji i czekam na odp. Na pewno będzie lipa, a przynajmniej nasilający się we mnie pesymizm, mi tak podpowiada.
Ahhhhh złość do kwadratu. ... Była wczoraj, dziś już lekko przeszło, ale dam wam radę. Jak nie ogarnia się, co się dzieje dookoła, to nie walcie do tego 3 wiader. Bo to nie pomaga...
Zaloguj się aby komentować
#muzyka #sasiad #zadarmo
Taki sOMsiad to skarb. Wpadł zapytać czy chcę płyty CD po bracie co zmarł. Bo on nie słucha z CD... ale mi się mordeczka uśmiechnęła jak zobaczyłem torbę pełna łakoci...



Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#wycieczka #gory #zdrowie #spacer
Wczoraj wpadł pomysł, a dziś realizacja. Czyli nie śpimy lecimy💪. Wstałem z żoną o 6 igodzinie później siedziałem w aucie. Droga sprawnie i krótko po 9 parkowałem Auto w okolicach Kamieńczyka. Nieźle tempo, bez długich postojów. Raz na szybko w schronisku na bezalkoholowe i kanapkę. Ogólnie 4 godziny ostrego maszerowania przez schronisko pod Łabskim szczytem, na kotly, dalej na Szrenicę i w dół przez Kamieńczyk do autka. Tak jak lubię, a pogoda trafiona w 10. Miłej niedzieli kochani!





Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#przyroda #garmisch #gory #urlop #niemcy
Spacer w górach #alpy w tempie takim że nawet ślimak nas nie przegonił... Piwko bezalko w schronisku i na dół. Pogoda nie rozpieszczała deszcz przez pół trasy, ale człek przygotowany. Szybkie 10 km w niecałe 3h daje endokopa 💪. Jak widać w Garmisch Partenkirchen pod mostami duchy straszą...




Zaloguj się aby komentować
#urlopik #gory #GaPa #przyroda
https://youtube.com/shorts/SqVRPnp3Xw4?is=9qj-Gvh5nePvttS7
Z rozkazu żony, urlop rozpoczęty. Garmisch Partenkirchen to nie tylko skocznia. Alpy niemieckie przy granicy z Austrią są przepiękne. Pogoda trafiona na wycieczkę na Zugspitze 2966m.n.p.m. szczyt niczym strażnik oddziela zimę od wiosny panującej w dolinie, a za nim już biało. Pięknie tu i na pewno tu wrócę!




Zaloguj się aby komentować
#muzyka #muzykaelektroniczna #zaszalejsedzis
Takie tam po nocach...
https://www.youtube.com/watch?v=gY-pQI2lGx0&list=RDBj1_gLzdcUE&index=3
Zaloguj się aby komentować
#pokazsikora #zegarki #okazja #pchlitarg
Właśnie zakupiłem taki łoto zegarek. W zestawie lekka Ryśka na szkiełku a tak to jak nowy. Zmienię baterie i zobaczymy czy to chodzi. Cacko to to nie jest ale ... Za 25 ełro to żal było nie kupić



Zaloguj się aby komentować
#niedziela #rower #berlin
Piękna niedziela! Berlin jak zwykle zaskakuje szybka godzinka na dwóch kółkach, a tu atrakcji co niemiara. Były Kobzy, był też mustang, a i koła nie zabrakło. Miłej niedzieli życzę i wskakiwać na rower albo spacerek zaliczyć. Szkoda dnia!




Zaloguj się aby komentować
#muzyka #fokus #starerapy
https://www.youtube.com/watch?v=Wsjc1ssIFwc&list=RDNMtbC-douiM&index=5
Dobry rap moich szczeniackich czasów ... dalej daje się podobać
Zaloguj się aby komentować
#koty #ktopytaniebladzi #doradzmi
Witam i o zdrowie pytam, a przy okazji również zapytam. Jaka obroże GPS lub tracker polecicie dla KoTeŁa. Tak waleczna kocica wagi słomkowej (prawie 3 kg) chciałaby pośmigać trochę na zewnątrz, ale mam z żoną obawę, że się nam zgubi. Także szukamy czegoś, co pomoże w razie nawiania. Kotka zaszczepiona, po kastracji i z czipem.
Cena ... do 100 euro
Waga ... jak najmniejszy co by nie obciążał, nawet kosztem częstego ładowania
Abonament ... biorę pod uwagę widziałem coś w Niemczech za 7 euro za miesiąc
Polećcie coś proszę !

Zaloguj się aby komentować
#swieta #wielkanoc #smigusdyngus Niczego się nie spodziewali. Z zaskoczenia oblałem całą Familiadę. Małemu się upiekło bo spał jak suseł i dla mi się go zrobiło. Zdrówka kochani, spokoju i szczęścia!



Zaloguj się aby komentować
#gownowpis #berlin #ksiezycowyspacer
Brakło syra do tostów... Cza iść do sklepu. A miało nie być jedzenia po nocach 😱

Zaloguj się aby komentować
#pokazkota #spiochy #ktoranowstajetenjestniewyspany #dziendobry
Koteł... nocny łowca wiecznie na czuwaniu .... Aha, akurat. Wstawaj śpiochu mówię! Myszy łapać! To śpi jak suseł. Miłego owocnego dnia kochani !


Zaloguj się aby komentować
#tennis #berlin #praca
Na weekendzik co by w domu czasu nie marnować (żona pojechała do Polski), zrobiliśmy przygotówke na nowy sezon dla małego klubu blau-Weis. Jak przyschnie mączka po szlemowaniu, kosmetyka, siatka, linie i gotowe! To mój drugi rok jak bawię się na kortach... trzeba się narobić, ale finał cieszy oko. Gracze też chwalą 💪, a i przelew się zgadza...





Zaloguj się aby komentować
#latpezybywa #wpiszdupy #urodziny
Pijta ze mną oranżadę. Świętować nie zamierzam, po cichu bez ekscesów dotrwać do jutra.

Zaloguj się aby komentować
#koteł #pokazkota #wpiszdupy Dzień dobry ! Znajdź różnice między kotełami.

Zaloguj się aby komentować