Oho, sąsiad trawkę jara. Tak mi daje w okno że zaraz będę na haju
#wpiszdupy
Oho, sąsiad trawkę jara. Tak mi daje w okno że zaraz będę na haju
#wpiszdupy
Zaloguj się aby komentować
Obiazd @Zjedzon , lodzik @Zjedzon , teraz jeszcze jakiś może kąpiel zrobion czy coś
#wpiszdupy
Zaloguj się aby komentować
Atencja mi się dziś nie zgadza.
#wpiszdupy
Zaloguj się aby komentować
No to ja @Zjedzon 3 kanapeczki i połknon tableteczkę na spanko, teraz trochę spanka i kolejne planszóweczki.
Tym razem chyba więcej winka niż wódki z herbatko.
A może i się uda bardziej upić @bartek555 i w końcu dostać te nudeski. Tylko będzie go trzeba nauczyć obsługi grindra albo jakiegoś innego snapchata.
#wpiszdupy #dobranoc
Zaloguj się aby komentować
Skończyło się tolfine 6, mam tabletkę 60 - musiałbym podzielić ją na 12 części.
Więc mam nadzieję że szczurowi już nie potrzeba przeciwzapalnych.
#wpiszdupy #fretki #weterynaria
Zaloguj się aby komentować
18+
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Chyba wezmę procha i pójdę spać.
#wpiszdupy
Zaloguj się aby komentować
nie boje sie
gdy ciemno jeeest
bartek za rękę prowadzi mnie
#wpiszdupy
Zaloguj się aby komentować
Dobrze że mnie tak łatwo nie jest podrobić.
#wpiszdupy
Zaloguj się aby komentować
@moll celibat wprowadza i potem takie są efekty
#wpiszdupy

Zaloguj się aby komentować
Kiedy spawacza atomowego nie ma moim obowiązkiem jest kąpiel w szczynach
#kapsiezhejto #pokaznogi #wpiszdupy
Jestem grubom rybom bul bul

Zaloguj się aby komentować
Wystarczy napisać hej cipcia i od razu rozmowa się klei
#wpiszdupy

Zaloguj się aby komentować
Jakiś ten świat dziwen.
#hmmmmmmmmmmmm #wpiszdupy
Zaloguj się aby komentować
O, a teraz kolorki się miejscami zamieniły bo jakimś sposobem CPU bardziej zmęczone od GPU
#wpiszdupy

Zaloguj się aby komentować
Kulki na mole zadziałały, został jeden
#wpiszdupy
Zaloguj się aby komentować
Myślę że przesądzone, sam papiesz nam błogosławi.
@bartek555 kiedy bierzemy ślub
#wpiszdupy

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Panie procesorze, tylko gejto przeglądam
#wpiszdupy

Zaloguj się aby komentować
Dobrze że okna mam z tej strony, z drugiej strony od chyba 6 godzin cały czas w oddali alarm wyje. Uhhh
#wpiszdupy
Zaloguj się aby komentować
Mole się na hejto zalęgły, trzeba pułapki ustawić i truciznę popsikać
#wpiszdupy
Zaloguj się aby komentować