Najnowszy trailer Andora
Najnowszy trailer Andora
Zaloguj się aby komentować
O jak zgniłem xD
Zaloguj się aby komentować
@lubieplackijohn https://youtu.be/hNxhrPaaCA4 mówisz masz
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Pamiętajcie! Jeśli Wasza kobieta zrzuca z szafy Wasze figurki to oznacza, że najwyższa pora na umycie ich

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Powoli moja szafa zaczyna wyglądać jakbym był jakimś fanatykiem SW. A mam raptem tylko kilkadziesiąt przedmiotów związanych z Gwiezdnymi Wojnami

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Jakby ktoś jeszcze nie widział, to tutaj zostawię. Imo, może być miodnie.
Zaloguj się aby komentować
Największa wystawa Star Wars Miniatures w Europie odbędzie się w ramach Pixel Heaven 2021 Games Festival & More, a jej organizatorem jest ekipa Paladynat.
https://www.geekweb.pl/inne/wydarzenia/item/2346-wystawa-star-wars-miniatury
Zaloguj się aby komentować
Niby fanowski film, a o niebo lepszy od, wybaczcie mi moje słownictwo, nowej trylogii nakręconej przez disneya imo.
Zaloguj się aby komentować
Sony Showcase 2021 nie wywołało u mnie poczucia winy, że nie nadal nie posiadam, ani nie planuje zakupu PS5, jednak jedna zapowiedź zrobiła mi dzień - Tomkinie i Tomki będzie odnowiony KOTOR, pierwotny był Neverwinterem w kosmosie, ale do czasu Mass Defecta nie było dobrego RPG w speceoperowym setingu - troszkę się jaram, EA zarżnęła serię, ale jak jedynka siądzie jest szansa, że ukończą zaplanowaną wiele, wiele lat temu trylogię ... to teraz dawać mnie Jade Empire!
@Morrak sony straciło trochę kontakt z graczami, umie kręcić $ ale od dłuższego czasu konsolą z wyboru jest Switch, jakoś technologicznie odstająca maszyna Nintendo bardziej do mnie trafia jeżeli chodzi o proponowane gry - mimo, że odgrzewanych kotletów też sporo - no ale tam rzeczony KOTOR raczej nie wyjdzie
@pescyn @Morrak bo Sony jest po prostu, ordynarnie, chamsko CHCIWE. Wystarczy popatrzeć na next gen upgrade do Ghost of Tsushima, na chamskie dążenie do podniesienia cen gier (kłamstwem jest, że nie podrożały 'a jest inflacja', bo obecnie wydaje się wybrakowaną grę, a de facto pełna wersja to ta z season passem, kosztująca ok. 90-100$). Tymczasem nie potrafią (lub niezbyt się starają) sprostać popytowi na sprzęt, co zmusza ludzi do kupowania pozycji na PS4 i później ewentualnego dopłacania za upgrade.
I tak, Nintendo też święte nie jest, ale nie łamie tak obietnic i nie udaje świętszego od papieża. No i online jest w znacznie niższej cenie (chociaż jakiekolwiek płacenie za możliwość grania multi dla mnie, jako pececiarza jest kosmokuriozum).
@Nebthtet next gen? ja straciłem jakikolwiek szacunek do Sony po tym jak po zakupieniu PS4Pro nie byłem w stanie znaleźć w cyfrowym sklepie kategorii classic z tytułami z PSX - koniecznie chciałem pograć w Sukodeny i co? i nico PS4 nie wspiera cyfrowych gier z PSX, laser w konsoli nie wspiera CD, sklep niebawem nie będzie wspierał ps3 i vity, a graczom lubiącym legalnie pograć w gry ze "starych dobrych czasów" pokazano środkowy palec. W tym samym czasie na Switchu można cyfrowo grać w gry z NES/SNES a i pudełkowo wychodzi cała masa klasyków z poprzednich generacji - o X klocu z netflixowym systemem gier i wsparciu wstecznym na ok 600 tytułow z X360 i Xclassic nawet nie wspomnę bo to kopanie leżącego. Tak Nintendo nie jest świętę, N of america nie umie w socjalne media i ściga pozwami wiele fanowskich projektów ale mimo to "czuje" graczy i nawet taki grzyb jak ja przy każdym kolejnym N dajrekcie znajduje 2-3 tytuły, które chciałbym ograć
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
To tak dla poprawy humoru - widzieliście nowy oficjalny gamplay trailer LEGO SW: The Skywalker Saga?
Mnie urzekł
Zaloguj się aby komentować
Dawno nic nowego na tagu #jezykobcy nie było. Także zapraszam, ciekawa analiza!
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować