Tomki i Tomkinie, jakie jest Wasze zdanie na temat treści tego obrazka? #starwars #gwiezdnewojny #pytanie #ankieta

Tomki i Tomkinie, jakie jest Wasze zdanie na temat treści tego obrazka? #starwars #gwiezdnewojny #pytanie #ankieta

Zaloguj się aby komentować
Wiecie co? Ja to tutaj poprostu zostawię...
#heheszki #shrek #gownowpis #wiedzmin #starwars #filmy #niewiemjaktootagowac

Zaloguj się aby komentować
Cześć, nadrabiam animowane zaległości w uniwersum SW. Jestem w połowie Wojen Klonów, potem chcę się zabrać za Opowieści Jedi, no i właśnie - najpierw Bad Batch czy Rebelianci? Wiem, że Bad Batch jest chronologicznie pierwsze, ale ostatnio koledzy mi podpowiedzieli, że lepiej najpierw Rebeliantów obejrzeć. To jak to jest?
#starwars #gwiezdnewojny #seriale
Zaloguj się aby komentować
Chcę pierwszy raz w życiu ograć Star Wars Knights of The Old Republic ( ͡° ͜ʖ ͡°) wątpliwość dotyczy platformy, jaką powinienem wybrać. Do dyspozycji pozostaje:
macbook / laptop z windą
xbox one s
jest jeszcze PS5, ale ono raczej odpada z oczywistych względów. Macie jakieś porównanie pomiędzy wersją PC (na Steamie widziałem spoko promki) a tym, co jest dostępne na xboxa? Generalnie wolę grać na konsolach, ale jeśli np. dzięki modom jestem w stanie zwiększyć jakość rozgrywki o milion procent, to wybrałbym grę na kompie. Jaka wersja będzie najbardziej grywalna w 2023?
#starwars #xbox
Zaloguj się aby komentować
Przeznaczenie tego portalu wypełnia się według scenariusza Star Wars.
I Mroczne Widmo - Wpisy krytykujące Orlen na wykopie są powoli usuwane, użytkownicy znikają w dziwnych okolicznościach. Coś się unosi w powietrzu, ale jeszcze nie ma pewności
II Wojny Botów - Użytkownicy zaczynają szkalować Orlen i wykorzystywać swoje multikonta i zwoływanie się na discordzie do ataków
III Zemsta Jarka - Zemsta PiSowców na Wykopie za lata szkalowania i masowe banowanie krytyków Obajtka przez moderację xD
IV Nowa Nadzieja - Duży skok rozpoznawalności Hejto. Nowy portal dla ludzi ciemiężonych przez wypok.de
V Białek kontratakuje - Serwery Hejto padają
VI Powrót Hejto - Wszystko wraca do normy
#heheszki #hejto #wykop #bekazwykopu #starwars #gownowpis
Zaloguj się aby komentować
Polska 21.01.2023.
#heheszki #gwiezdnewojny #starwars

Zaloguj się aby komentować
Gram dalej w Jedi Fallen Order i zastanawiam się, czy jestem serio aż tak głupi, czy zagadki w tej grze tworzył jakiś autystyk. Grobowiec Miktrulla to jest jedno wielkie XD. Musiałem obejrzeć solucję na YT i doszedłem do wniosku, że nigdy bym się nie zorientował, co tam trzeba zrobić. Podpowiedzi gry nie istnieją, bo to, co mówi bd-1, jest idiotyczne.
#starwars #ps5 #ps4
@Camelinthejungle z wiekiem zacząłem doceniać inteligentne zagadki w grach, ale niestety teraz te zagadki w ogóle są robione jak dla ludzi z autyzmem, bo 3/4 jest tak skonstruowane, że wiesz jak dany mechanizm działa, ale to jest zbyt banalne więc nawet nie dajesz temu szansy, a po 30 minutach włączasz YT i okazuje się, że to jednak jest to i wtedy włącza mi się myśl "to ja jestem debilem czy projektant?" XD
Zaloguj się aby komentować
Drugi sezon Mandalorianina skończony. I po co ja to zaczynałem? Oczu kąpiel teraz następuje ( ͡° ʖ̯ ͡°) #mandalorianin #starwars

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować


Zaloguj się aby komentować
Rozstrzygnijmy to na tym portalu, raz na zawsze
#seriale #starwars #disneyplus

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
W tym roku minie 20 lat od Wydania Jedi Academy. Moim zdaniem najlepsza gra z Uniwersum Gwiezdnych Wojne ograłem ją mnóstwo razy i nie raz jeszcze ogram! #retrogaming #retrogry #staregry #gry #starwars #gwiezdnewojny

@szczepan325 o to to, ja pamiętam, że kiedyś musiałem raz w roku przejść tą grę, chyba już ją z 24 razy ograłem xd. Tak Kotf To było cudo, szkoda ,ze mod jest nie skończony bo miał cholerny potencjał. Szczególnie te misje z filmów to było piękne. Pamiętam pojedynek Obi Wan vs Jango Fett i chyba tylko tyle było w demie.
Zaloguj się aby komentować
Gram sobie teraz w Jedi Fallen Order. Generalnie gra jest porządna, wciągnęła mnie po początkowym odbiciu. Ale mam kilka wątpliwości poważnych.
Elementy zręcznościowe – jak na częściową zręcznościówkę, wydają mi się niedorobione. Ograniczone możliwości wspinania, konieczność trafienia w konkretny punkt, np. wskakując na linę czy jakąś powierzchnię. Czasami skutecznie mnie to wkurza. Chociaż ma trochę soulsowego uroku – przeciwinikami są nie tylko przeciwnicy, ale też przestrzeń.
Mapa i poruszanie się – kilka razy musiałem zajrzeć do solucji, żeby dowiedzieć się, gdzie w ogóle iść. Zwłaszcza na takim Zeffo. Rozkład pól medytacji jest jakiś randomowy – czasami są blisko siebie, czasami są bardzo oddalone.
Dziwne połączenie różnych gatunków – trochę to RPG, trochę soulslike, trochę zręcznościówka, trochę liniowe, trochę otwarty świat. Nigdy się z taką grą nie spotkałem.
Co sądzą szanowni użytkownicy, zwłaszcza w kontekście zbliżającej się premierysequela? #ps5 #ps4 #playstation #xbox #starwars
Zaloguj się aby komentować
W końcu doczekałem się odpowiedniej rangi by stworzyć społeczność #starwars #gwiezdnewojny
Zapraszam wszystkie klony, rycerzy Jedi, ewoki, Sithów i droidy. Mam nadzieję, że wspólnie będziemy komentować kolejne odcinki #badbatch , a od marca #mandalorianin oraz grać w drugą część Fallen Order, recenzować nowe książki i wrzucać śmieszne memy.
Zaloguj się aby komentować
@Sleepwalker czemu twoja ksywka to Sleepwalker? Czy wiesz że Illenum zrobili o tobie utwór? https://youtu.be/BfY7TfeGqV0
Zaloguj się aby komentować
Robimy wielkie porównanie. Co wybiorą hejtowi fanatycy #starwars jestem ciekaw ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Qciapon tak jak napisali @Irritum i @CynicznyDlugouch i @numerki to dwa zupełnie inne gatunki, więc i ciężar gatunkowy różny. Mando to jest czysta rozrywka i perfekcyjna realizacja. Idealny na wieczór po ciężkim dniu. Andor jest wymagający i trzeba się w niego wgryźć. Moja żona np. się odbiła. O ile mnie się podobał, to przyznaję, że poszczególne odcinki są bardzo nierówne. W pewnym momencie zaczyna jakby brakować paliwa, ale za to pod koniec akcja niesamowicie przyspiesza. No i też umiejscowienie w chronologii uniwersum jest inne.
Zaloguj się aby komentować
24 grudnia dostałem od dziewczyny pod choinkę zestaw robota BD-1. Był to mój pierwszy kontakt z klockami #lego od kilkunastu lat. Następnego dnia wyciągnąłem z piwnicy stare zestawy z lat 90', a następnego zacząłem już szukać, przeglądać i zamawiać kolejne związane z #starwars zestawy. Dziś jest 18 stycznia, a ja zaczynam przeglądać klocki z innych kategorii. Muszę się zatrzymać albo wmówić sobie, że to przecież tylko kupno inwestycyjne ( ͠° ͟ʖ ͡°)

@Irritum Lego uzależnia bardziej niż papierosy
Jako dzieciak kochałem babrać się w lego ale się dorastało oddało lego i tak człowiek sobie żył nie do końca w pełni. Kupiłem sobie drzewko bonsai na premierę bo super ekstra jest i do dziś wygląda godnie... i wtedy drzewko zdobiące biurko przez parę miesięcy szeptało do mnie LEGO LEGO LEGO! no mówię coś nie tak, coraz więcej kanałów na yt o lego oglądałem rewindy recenzje UCS i zwykłych zestawów i tak podjarany chociaż nie byłem fanem ninjago kupiłem sobie destiny bounty z wersji filmowej - ponad 2000 elementów zestaw - i hamulce przestały działać xD Tego nie da się pokonać jedynie ograniczać: tzw damage control.
Wpadłeś w sidła. Powodzenia xD
ps
do tej kolekcji polecam razor cresta zwykłego (75292) i jeśli ozdobne zestawy to póki A-wing UCS tani to też polecam i sam się nad nim jeszcze zastanawiam. Za to ten boba fett slave 1 jest git ale dość mały i tak no brakuje mu detali i kształtu szczególnie ten przezroczysty klocek niezbyt gra. Także 20 anniversary zestaw 75243 przypadł mi bardziej do gustu i też myślę czy go nie kupić ale mam problem bo jeszcze dołożyć można i kupić UCS slave 1 ;/ ale pewnie skończy się tym pierwszym bo cena jeszcze znośna a sam zestaw boski
powodzenia i miłego składania ;D
Zaloguj się aby komentować