Kolejny odcinek #badbatch do obejrzenia i zapomnienia. Plus taki, że nie było nudziarza Huntera, ale za to pojawił się irytujący droid kierowca wyścigowy. Graficznie mi się te odcinki podobają, ale reszta meh..
#starwars
Kolejny odcinek #badbatch do obejrzenia i zapomnienia. Plus taki, że nie było nudziarza Huntera, ale za to pojawił się irytujący droid kierowca wyścigowy. Graficznie mi się te odcinki podobają, ale reszta meh..
#starwars
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Mandalorian wraca 1 marca ( ͡ʘ ͜ʖ ͡ʘ)
https://www.youtube.com/watch?v=cYP9Weljn7w
#mandalorianin #starwars
Zaloguj się aby komentować
Wielki zwierz skończon, miał być rano ale oczywiście zawalony byłem cały dzień nic robieniem, to se poczekał na montaż do wieczora. Tera se idę z psami na spacer, a dalej będę
#druk3d #starwars





@pcala
Po założeniu konta możesz ściągnąć jeden darmowy model, jest kilka do wyboru.
Podobny znalazłem tez na printabales:
https://www.printables.com/pl/model/212-detailed-at-at-from-star-wars-scale-175
Zaloguj się aby komentować
Nie śpię bo drukuje tego wielkiego nibyzwierza ze Star Warsów (° ͜ʖ °) Filament szary geeetech, kupiony w promce za 13€ za szpulę wiec nie szkoda na głupoty, wręcz potrzebowałem wydrukować coś łatwego i przyjemnego dla oka.
#druk3d #starwars



Zaloguj się aby komentować
Zawsze ilekroć słucham na #spotify czegoś związanego z #gwiezdnewojny / #starwars pasek przewijania, czy jak to się zwie przybiera postać miecza świetlnego. I weź się połap, żeby kliknąć w odpowiednim miejscu i przewijać

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
A co tam u Was w odbiornikach?
https://www.youtube.com/watch?v=14SzfLg37Uk
Najbardziej rozjebał mnie ten komentarz:
"You are in command of a ship, but we do not grant you the rank of captain."
Anakin Sparrow: "This is outrageous! It's unfair! How can I be in command of a ship but not be a captain?"
"Take the wheel young Sparrow."
#muzyka #epicmusic #heheszki #starwars #piracizkaraibow
@lubieplackijohn https://youtu.be/CZMuDbaXbC8
Zaloguj się aby komentować
AH YES Nareszcie przyszedł. Będzie się dobrze na starwarsowej polce prezentował obok x-winga

Zaloguj się aby komentować
zawiodłeś mnie po raz ostatni
(czy to jest nsfw według was?)

Zaloguj się aby komentować
Jak zapewne wiecie, IX część Gwiezdnych Wojen była filmem delikatnie mówiąc... słabym. Ciężar kłótni pomiędzy producentami a scenarzystami/reżyserami, nieciekawe postacie, kiepskie rozwiązania fabularne oraz brak konsekwencji, którą widać w faktografii. Wreszcie wprowadzenie Palpatine'a jako głównego złego... Przed samym nakręceniem IX części i do tego napisanie tej postaci na kolanie. Jednym słowem, film się nie przyjął...
IX część pierwotnie miał zrobić Colin Trevorrow, któremu udał się pierwszy Jurassic World (jedyny film z najnowszej serii, który można oglądać bez zażenowania). Jednak pani Kennedy (szefowa Lucasfilm) uznała, że po porażce artystycznej VIII Riana Johnsona części trzeba zwrócić się do Ambramsa o pomoc (reżyser/scenarzysta VII części). Wobec tego powstał koszmarek, który stał się IX epizodem, z cyfrową kukłą zmarłej Carrie Fisher jako jeszcze żywej Lei. Mniej więcej w tym samym czasie do sieci "wyciekł" scenariusz niezrealizowanego filmu. Jego streszczenie: https://spidersweb.pl/rozrywka/2020/02/12/star-wars-ix-duel-of-the-fates-gwiazdne-wojny-scenariusz
@Miedzyzdroje2005 ogólnie mam wrażenie, że wszystkie nowe części są wynikiem nastawienia "kupiliśmy samograj, to się sprzeda nawet jak będzie polepione śliną". Tam nie ma kompletnie żadnej spójności i było przygotowane przez ludzi którzy kompletnie mieli to uniwersum w d⁎⁎ie, ewentualnie chcieli mieć ładny wpis w CV. Trochę tak jak ktoś kto udaje że umie mówić po portugalsku ale jedyne co potrafi to używać dużo ż i ę. Forsowaną za wszelką cenę inkluzywność pominę
@chimichangas Disney potrafił spaprać nawet serial o Obi-Wanie Kenobim, kiedy udało się zagonić do roboty Ewan McGregora oraz Haydena Christensena... Udają się im wyłącznie aktorskie seriale i filmy nie powiązane z główną osią fabularną, np. Łotr i Andor oraz Mandalorianin. Także cyfrowe kreskówki, np. ostatnia seria Wojen Klonów
@Miedzyzdroje2005 Uznaję wyłącznie trylogię, nie ma dla mnie innych filmów z tej serii. W domu mam dvd tylko IV.V.VI i koniec. Nawet dziecku zabroniłam oglądać cokolwiek innego. Wszystko poza tymi częściami to chlew, już na etapie zwiastunów. Efekty specjalne nie zastąpią fabuły... z ciekawych filmów polecam starą ekranizację Solaris, tę z lat 70.
Zaloguj się aby komentować
24 grudnia. Balwanek Vadera (chyba). Ostatnia figurka. Za rok kupuje jakiś kalendarz adwentowy LEGO
Normalna cena na amazonie to £50, ja zapłaciłem £15.99 i jakbym miał zapłacić pełną cenę to chyba bym się popłakał
Wesołych świąt Tomki i Tomkinie

Zaloguj się aby komentować
23 grudnia I mamy ducha mocy Yody. Jutro ostatnia postać.

Zaloguj się aby komentować
21 grudnia był welurowy Chybaka. Bardzo miły w dotyku.
22 grudnia pojawił się Santa C3


Zaloguj się aby komentować
17 grudnia Chubaca.
18 grudnia Santa Yoda.
19 grudnia bałwanek trooper:)
20 grudnia Santa R2.




Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
13 grudnia, pomarańczowy robot. Jak on się nazywał, ktoś pamięta?
14 grudnia, ponownie Leia. Tym razem w czerwonym stroju.
15 grudnia, Han Solo (chyba) bez zmarszczek, więc epizod IV



Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować