#przegryw #depresja #samotnosc
I nikt nie wysiada z tego autobusu, wysiadly jedynie hamulce

#przegryw #depresja #samotnosc
I nikt nie wysiada z tego autobusu, wysiadly jedynie hamulce

Zaloguj się aby komentować
Dajcie spokój, człowiek poznał super dziewczynę i...
...ni stąd, ni zowąd dostał kosza, choć po pierwszym spotkaniu w realu aż mi serce mocniej zabiło.
Wesprzyjcie mnie, bo wieczór oficjalnie dołączył do kategorii zjebanych.
#przegryw #tinder #milosc #samotnosc
Zaloguj się aby komentować
Chłop zagubion, po aktualizacji wykopu nie może znaleźć swojego miejsca w internecie. Niby tutaj powoli wszystkie chuopy się przeniosą, ale jednak klimat wpisów na wykopie przed aktualizacją to było coś ehhh jakoś tak lepi było a tera to już sam ze swoim spierdoleniem człowiek zostanie ehh #przegryw #samotnosc
Zaloguj się aby komentować
Odyn.
Człowiek który pochodzi z jednego z bogatszych państw na ziemi, jednocześnie jednego z najbezpieczniejszych. Połączył swoją pasje do podróżowania i poszukiwań z zarabianiem na życie i stworzył wspólnie z bratem dobrze prosperującą małą rodzinną firmę. Posiada popularny kanał na youtube. Podróżuje po całej europie. Jest też najbardziej znanym w całej Polsce przedstawicielem swojego Hobby. Jest w sile wieku i relatywnie zdrowy.
Teoretycznie żyje lepiej niż 90-95% ludzi na ziemi. Lepiej również tych którzy są bogatsi od niego ale np. posiadają pracę której nienawidzą, chorych, doświadczają bądź doświadczali przemocy, prześladowań, utracili we wczesnym wieku bliskich etc.
A jednaocześnie wydaje się człowiekiem głęboko nieszczęśliwym. Tak się kończy samoizolacja, zrywanie wszelkich więzi i kontaktów z normalnym światem. Unikanie kontaktu nawet z kasjerką w sklepie, kelnerem, nie wspominając o unikaniu innych samotnie podróżujących np. na dzikich nieoficjalnych postojach dla kamperów. Unikanie kontaktów i związków z kobietami to osobny temat.
Pamiętajcie o tym jeśli marzy się wam praca 100% zdalna i mieszkanie samemu bez rodziny, we własnym mieszkaniu. Jeśli marzy wam się 8 godzin home-office a potem granie w gierki do 23. Żeby nikt wam nie przeszkadzał, a już broń boże żona/dziecko/pies. Zamawianie jedzenia przez uber eats zamiast pójścia do restauracji. Kupowanie wszystkiego z dostawą do paczkomatu żeby nie chodzić do sklepu, nie kontaktować się nawet z kurierem,. Realizując to marzenie sami gotujecie sobie taki koszmar jaki ma teraz Odyn. Koszmarz którego możecie się nie wyrwać do końca życia.
#odyn #zdrowiepsychiczne #przegryw #samotnosc #przemyslenia #gownowpis #pracazdalna #wysryw #homeoffice

Czy ja wiem czy on się tak izoluje? Ma dobry kontakt z rodziną, ma przyjaciela Sapera na którego zawsze może liczyć, ma Mańka i Goblina w UK, Korsira w PL, ma dużo fanów, którzy non stop piszą i zaczepiają. Myślę, że w naszym kraju jest dużo więcej osób które mają mniej znajomych i gorsze z nimi relacje.
@Ajs Izoluje się i to bardzo. Odyn to niemal klasyczny przypadek osobowości unikającej;
z Wikipedii https://pl.wikipedia.org/wiki/Osobowo%C5%9B%C4%87_unikaj%C4%85ca
Światowa Organizacja Zdrowia umieszcza osobowość unikającą pod numerem F.60.6 klasyfikacji ICD-10[1].
Aby osobowość mogła być zakwalifikowana jako unikająca, konieczne jest spełnienie ogólnych kryteriów zaburzeń osobowości (F60) i dodatkowo co najmniej cztery z następujących:
stałe napięcie i niepokój, - widać jak mu psycha siada gdy na obozowisko podjedzie wieczorem samochód<br />
poczucie nieatrakcyjności indywidualnej, - jak się goli to zawsze wspomina o szpetnym chłopskim ryju<br />
koncentracja na krytyce, - cały czas w filmach nawiązuje do krytyki swoich działań w komentarzach na youtube i wykopie<br />
niechęć do wchodzenia w związki, - raczej nie jest gejem tylko nigdy nie był w związku z kobietą, nigdy nawet nie skomentował urody kobiet czy to nad Bałtykiem czy we Włoszech<br />
ograniczony styl życia – zapewnianie sobie fizycznego bezpieczeństwa, - siedzi non stop zamknięty w busie najlepiej na jakimś odludziu, jak jest brzydka pogoda to spędza 24h w busie<br />
unikanie kontaktów społecznych z obawy przed krytyką, brakiem akceptacji, odrzuceniem[2]. - nigdy nie był na polu kempingowym, nigdy nie nawiązał kontaktu z kimkolwiek podróżującym busem. Nie utrzymuje kontaktu z nikim spoza kręgu detektorystów
Zaloguj się aby komentować
Chat wysłał mi buziaki, a Wy co, dalej sami?
Narazka przegrywy xD
#samotnosc #przegryw #heheszki #gownowpis

Zaloguj się aby komentować
Powiem tylko tyle: "Życie jest do d⁎⁎y"...
#przegryw #depresja #samotnosc

Zaloguj się aby komentować
Jako #przegryw od urodzenia polecam wam kupno konsoli - zwłaszcza dla tych, którzy grali tylko na PC i twierdzą że gry ich już nudzą. Na konsoli to całkiem inna sprawa. Można normalnie się położyć przed telewizorem, wciągnąć w gierkę i zapomnieć całkiem dobrze o #samotnosci #depresja
Zaloguj się aby komentować
Dla chłopa taka szara myszka 5.5/10 wystarczy, nie musi miec wielkich piersi, super pupy ani figury supermodelki, wystarczy tylko zeby kochała i nie zdradzala czy to jest aż tak wiele ehh its over dla chlopa
#przegryw #blackpill #depresja #samotnosc

Zaloguj się aby komentować
#przegryw #depresja #samobojstwo #samotnosc oto skutki moich słabych genów:
patologia w dzieciństwie
prześladowanie całą podstawówkę za mordę
do teraz moi byli prześladowcy gdy mnie zobaczą na mieście krzyczą moją ksywę do mnie
czasami obcy ludzie na ulicy obrażają mój brzydki ryj
w liceum nadal słyszę docinki za morde
nigdy nie miałem dziewczyny,przyjaciół czy nawet znajomych-chroniczna samotność ciągnie się za mną od zawsze
chłop chciałby aby jego największym problemem był brak p0lki ehh
@Nihilista Po latach do gierek
zostanie Ci sentyment. Zostaw je na pochmurne dni i relaks godzinę dziennie. Muzyka pomoże na siłce.
Co do samej siłowni pomyśl jakie kluby sportowe masz w okolicy (ostatecznie także szkolne) zapytaj rodziców o fundusze i zapisz się do jednego.
Klub to nie tylko sport ale i znajomości. Tam otrzymasz wiele dobrych rad i pomysłów na siebie.
3 miesiące boks, 3 miesiące krawmaga, 3 miesiące koszykówka itp i ocenisz co jest dla Ciebie.
Ucz się dobrze, bo zawalając szkołę średnią będziesz w dorosłym życiu skazany na takich patusków po kilka godzin dziennie w pracy przez wiele lat.
Przemyśl co napisałem i pytaj w razie wątpliwości.
Zaloguj się aby komentować
#przegryw
A ja znowu mysle o niej, kiedy noc nie daje spac..
#depresja #samotnosc

Zaloguj się aby komentować
Godzina 8, chłop siedzi w pracy i już ma dość...
( ͡° ʖ̯ ͡°)
#przegryw #depresja #samotnosc
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Eh nawet dziewczyny ze wschodu chłopa olewają. Umówiłem się w sobotę z tą białorusinką, na randce wszystko ok, ciągle o czymś gadamy od samego początku, i tak przez ponad 4 godziny bez przerwy, na koniec ją odprowadziłem i się pożegnaliśmy. Nawet powiedziała żebym napisał jak dojadę bo będzie się martwić a teraz odpisuje mi tylko kilka razy na dzień. Dzisiaj odpisała dwa razy, obecnie wyświetliła wiadomość i nic. Zapytałem o spotkanie to powiedziała że jeszcze nie wie co będzie robić w ten dzień w który zaproponowałem i że powie mi później. Ona wydawała się taka normalna z wyglądu, 6/10 może maks 7/10 bez żadnych udziwnień i w rozmowie też wydwała się bardzo ok. Nie wiem ja mam chyba spierdolenie wypisane na twarzy i jestem skazany na samotność.
#przegryw #samotnosc #tinder #badoo
@super_przegryw na tinderze jest paradoksalnie bardzo łatwo kogoś zignorować/zostać zignorowanym przez często błahoskę. Opcji może być kilka:
sposób w jaki do niej pisałeś spowodował, że straciła zainteresowanie. (np. za bardzo Ci zależy?)
pojawił się ktoś inny, lepszy pod jakimś względem i ona woli na niego poświęcać czas
nie używa komunikatora przez cały czas, ma życie, zainteresowania itp.
Wszystko jednocześnie.
Zaloguj się aby komentować
Starzy się nad ranem tak głośno peklowali, że aż mnie obudzili tymi jękami pomimo że miałem pozamykane drzwi od mojej piwnicy.
#przegryw #prawiczek #samotnosc
Zaloguj się aby komentować
Czy ktoś z was też uważa okres między świętami Bożego Narodzenia a Nowym Rokiem za najgorszy w roku? Kulminacją jest Sylwester i zawsze wtedy czuję się najbardziej parszywie. Presja społeczna wzmacniana dodatkowo przez przekaz medialny na spędzenie tego czasu z bliskimi lub przyjaciółmi, których nie mam, bardzo źle oddziałuje na moją psychikę.
Ten jeden dzień przypomina mi wszystkie moje porażki, nieudane znajomości, niezrealizowane plany. Negatywne myśli kotłują mi się w głowie, nie mogę tego z siebie wyprzeć tak jak to robię przez resztę roku. Chyba dobrym pomysłem będzie zrobienie sobie jednodniowego detoksu od jakichkolwiek mediów. Zostanę sam na sam z książką, tylko muszę stopery kupić w aptece, żeby nie slyszeć petard i zagłuszyć radosne rozmowy i śpiewy sąsiadów zza ściany. Muszę zagłuszyć jakoś myśli o swoich porażkach i życiowej beznadziei.
@Markowowski Przez wiele lat (szkoły, uczelnia) to był dla mnie najlepszy czas. Odchodziło granko w gierki przez 12h dziennie. Teraz też nie jest źle, siedzę na urlopie, czytam ciekawe treści, robię rzeczy, na które nie mam czasu w normalnym okresie. To będzie już któryś z kolei rok, gdy nigdzie nie wybieram się na Sylwestra - z wyboru, zwyczajnie nie bawią mnie takie spędy.
Zaloguj się aby komentować
ja pi⁎⁎⁎⁎le nadchodzi sylwester i będę go spędzał znowu sam, echhhhhhh
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
czy wy też tak czasem macie że czekacie całe życie aż pojawi się ktoś kto was uratuje a potem się okazuje że ten ktoś nie nadchodzi i umieracie w samotnosci i cierpieniach?
@aberotryfnofobia nic wyjątkowego, w Polsce to nawet upośledzone 4/10 mają takie naiwne marzenia http://www.youtube.com/watch?v=WpQ0aa4rIBE
Zaloguj się aby komentować
Samotni Polacy powinni poznawać Filipinki. Patrzcie na tego typowego Mariusza pewnie do trzydziestki nikogo nie poznał a na Filipinach zaraz znalazł.
Zaloguj się aby komentować
Samotnosc mnie wyniszcza.. a druga polowka? chlodzi sie w lodowce....
@depresyjnydziad Nie wiem ile prawdy jest o tej drugiej połówce ale z samotności wyjdziesz, z depresji wyjdziesz, z alkoholizmu już bardzo trudno i nie wszystkim się udaje więc póki jeszcze jest łatwo (mam nadzieję że jest) odstaw.
Wiem że porada od anonima z internetu to nie jest warta nawet 0,2137 grosza ale c⁎⁎j, chciałem to napisałem.
Gx
Chcesz sposobiku? Moze u Ciebie zadziała, może nie, u mnie zadziałało.
Czytaj o toksycznych związkach. Dużo. Im mocniejsze relacje i wyznania, tym lepiej.
Mi przeszło chorowanie na "nie mam loszki, buhu" po tym, jak naraz byłem świadkiem rozjebania trzech związków na jednej studenckiej gownoimprezie w akademiku. I jak mi się żalili potem w ramię, jak cały weekend robiłem za psychoterapeutę amatora wspomaganego dużą ilością alkoholu.
Zacząłem patrzeć inaczej. Zacząłem dostrzegać, że to nie brak loszki czyni nieszczęśliwym, ale problemy jakie miałem ze sobą. Zacząłem dostrzegać wszystkie przewagi, jakie ma samotnik nad usidlonym samcem.
Czy u Ciebie coś podobnego zadziała? Nie wiem. Ale spróbować warto.
Zaloguj się aby komentować