Sprzedam:
Replica By The Fireplace (refill) - 98/100ml - 255zł (najtaniej na ph 360zł)
Burberry London - 100/100ml - 95zł (najtaniej na ph 139zł)
#perfumy
Sprzedam:
Replica By The Fireplace (refill) - 98/100ml - 255zł (najtaniej na ph 360zł)
Burberry London - 100/100ml - 95zł (najtaniej na ph 139zł)
#perfumy
Zaloguj się aby komentować
Sayat,Triada i Monarch w dobrych cenach u Lucjana
#perfumy
Zaloguj się aby komentować
Za niedługo rykowisko więc idę w las. Potrzebuję kamuflażu. Co pachnie jak mokry las, ziemia, sciółka... no ewentualnie piwnica w której trzymane sa ziemniaki? Wiadomka, Amouage Figment. Dorwałem po taniości flaszkę tego wycofanego eksperymentalnego dziwoląga, ale po kiego mi 90ml?
Zapraszam więc na rozbiórkę w cenie 7,8zł/ml
(Dekant 3zl, wysylka 12zl)
Realizacja w przyszłą środę :) #perfumy

Zaloguj się aby komentować
Poszukuję flachy (może być mocno ubytkowa) albo dekantu Amouage Lyric Man.
Czy czasy, że cena będzie poniżej 900 pln są już za nami? ( ͠° ͟ʖ ͡°)
Chętnie też poznam Rose de Jamal Les Indemodables, które na fragra opisują jako mocniejszy i lepszy Lyric (ale sam nie testowałem, a wiem jak jest).
#perfumy

Zaloguj się aby komentować
Kilka tygodni temu zapisałem się do grupy perfumiarskiej na facebooku (miałem tego nie robić...). Trochę większa niż nasz stragan (jakieś 40 tys. ludzi). W sumie z całej aktywności udało mi się tylko dorwać dla kumpla poszukiwaną flachę. Ostatnio przestało mi spamować tablicę ofertami z grupy. Wygląda na to, że się zwinęli, albo ktoś ich zdjął. Może po aferze jak babka dała się oszukać blikiem na 500 zł? Tam była gruba inba, z wzajemnym oskarżaniem się i zbiórką na poszkodowaną
W każdym razie największy perfumiarski stragan - Perfumy - wymienię/sprzedam/kupię - na facebooku to już historia.
EDIT: Grupa istnieje, to mnie zbanowali za niewinność
#perfumy

Zaloguj się aby komentować
Witam, zapraszam na rozbiórkę najlepszego Xerjoffa, a mianowicie Xerjoff Tony Iommi Monkey Special, w super cenie – 8,5 zł/ml.
Zamówię, gdy zbiorą się deklaracje na 50ml
Odlewam od 5 ml, szkło 3, InPost mini 12
#perfumy

Zaloguj się aby komentować
Podbijam #stragan
Azzaro The Most Wanted Parfum ~95 ml (batch 03/2024) - 240 zł
Armani SWY Absolutely ~80 ml (batch 03/2024) - 230 zł
JPG Le Male Le Parfum ~100 ml (batch 06/2022 made in France) - 260 zł
Givenchy Gentleman EDP ~95 ml (batch 09/2020) - 200 zł
Rasasi Hawas ~95 ml (batch 06/2023) - 100 zł
Dekanty:
Gucci Guilty Elixir Pour Homme ~4 ml - 25 zł
Rabanne 1 Million Parfum ~5 ml - 15 zł
Armani SWY Intensely ~4 ml - 15 zł
#perfumy
Zaloguj się aby komentować
Godzina 13 i nikt się ze mną nie psikał? Stare perfumisko...
Dziś przybywam z nowością i poleceniem, dwa zapaszki od anomalous parfum z Australii, narazie testy nadgarstkowe ale już mogę zaświadczyć o świetnej jakości i kompozycji, więcej info po 16 😂
A co u was?
#conaklaciewariacie #perfumy

Zaloguj się aby komentować
#perfumy
Jak bezpiecznie kupić coś od szwaba na souk parfumo? PayPal? Jakieś rady, doświadczenia?
@jatutylkoperfumy ZAWSZE weryfikuj ilość ml u sprzedających bo w dużej mierze wypisują bzdury. Widzisz flakon z połową w środku a gość twierdzi że tam jest 40ml xD. Jeśli nie ma lepszych zdjęć to poproś o takowe.
Po drugie zawsze się targuj jak handlujesz z Niemcami. To są większe cebulaki niż my i nawet o 5EUR będą się z Tobą żreć pomimo dania naprawdę dobrej ceny na swoje flachy.
Po trzecie sprawdzaj opinie na wallach i sprawdzaj ludzi którzy je wystawiają żeby zminimalizować ryzyko opinii przez boty/znajomych.
All in all na kilkadziesiąt deali miałem problemy tylko dwa razy, bo mi się trafili po⁎⁎⁎⁎ni ludzie, ale flakony w końcu otrzymałem
Zaloguj się aby komentować
#perfumy
Odlewa ktoś zoologist moth?
https://www.fragrantica.pl/perfumy/Zoologist-Perfumes/Moth-49270.html
Zaloguj się aby komentować
Ma ktoś Bossa Triumph Elixir? Właśnie mam flaszkę ale nie testowałem i leci mi do zwrotu z racji ostatnich wydatków. Chyba że się bardzo przekonam do zostawienia go ale mam zwykłego elixira i podobno najlepszy z serii. Ktoś coś?
#perfumy
Zaloguj się aby komentować
Witam, chciałbym zaproponować wymianę Areej Le Doré ROII na ALD Crème de la Crème w podobnym stanie, ewentualnie mogę dopłacić jak będzie więcej soku
#perfumy


Zaloguj się aby komentować
#perfumy
https://www.hejto.pl/wpis/perfumy-siema-sa-chetni-na-rozbiorke-wyczekiwanych-od-wielu-lat-zapachow-sultana
Niestety rozbiorka sie nie odbedzie, a przynajmniej nie w najblizszym czasie. Paczka najpierw tulala sie w te i z powrotem po Szwecji i to samo teraz sie dzialo w Danii, a po tygodniu okazalo sie ze paczka znikla xD PS jesli bedziecie zamawiac cos ze Szwecji to nigdy nie wybierajcie PostNord. Z tego co mozna wyczytac w sieci to jest to calkowicie normalne w przypadku tego kuriera.
Zaloguj się aby komentować
Dobra, niestety sie do niej nie przekonam także na sell leci Roja Fetish, chyba jakas starsza wersja bo napisy z boku. We flaszce okolo 12/50 - 370zl plus kw
Lepsze zdjęcia podeślę kolo 17. Pudlo jest:)
#perfumy

Zaloguj się aby komentować
Czarna koszula - jest
Zawisza Czarny na Grunwaldzie - jest
Kolor d⁎⁎y w jakiej znajduje się polska piłka - jest
Nie było innej opcji niż wybranie dzisiaj Black Knight'a od Francesci.
Wyskakiwać ze smrodów #conaklaciewariacie
#perfumy

Zaloguj się aby komentować
#perfumy
Chcę wejść w świat Kourosa. Kto ma różne batche do odlania? Lapidusa też jestem gotów poznać

@jatutylkoperfumy Zacznij sobie od najnowszego batcha, na upalny dzień jeden psik na klatę to przepiękna rzecz.
Więcej nie polecam, bo łatwo wtedy wzmocnić te słynne kiblowe nuty, które w normalnym dawkowaniu czuć jak dosłownie wsadzisz nos w psikane miejsce. Dla mnie to zapach, który projektuje przepięknie, ale w "ground zero" kurwi
Potem warto faktycznie sprawdzić pozostałe jako ciekawostkę
PS. nie czuję róznicy pomiędzy Charles of the Ritz i Parfums Corp. Nie znam Gucci-PPR i Sanofi. No a L'oreal to tenże najnowszy wypust.
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Siema Panowie poszukuje ubytkowej flachy amouage sunshine man, pełna też wchodzi w grę w rozsądnej cenie, ma ktoś sprzedać to cudo?
#perfumy
Ktoś mi w zeszłym roku proponował ponad 60ml za niecałe 500zł, w dodatku w ori szacie z pudłem; los był ,,łaskawy'', a ja bardzo głupio, nierozsądnie postąpiłem, bo jakiś panicz napisał, że drogo w ch... no i wiadomo jak jest teraz haha....więc raczej nie oczekuj cen poniżej 13-14zł za ml
Zaloguj się aby komentować
Cześć. Ma ktoś może poczęstować czymś od Parfum The Lab? Mam na razie dwie odleweczki, a po 2-tygodniowych testach "The Dusk" i "Bergamot" chcę poznać tego więcej. Na podstawie tych dwóch próbek zaryzykuję tezę, że to arabscy kloniarze klasy mniej więcej coś jak egipscy kloniarze z Athena Fragrances (no, w każdym razie blisko). Podobno "biorą na warsztat" tylko markę Le Labo, ale tu nie mam zdania, gdyż ze względu na spore ceny oryginałów dane mi było poznać tylko Santal 33.
Bergamot pachnie jak śliczne lekko kwiatowe cytrusy, takie bez kwasu i goryczy, a The Dusk pieści nochal kwaskowatą wonią dobrze fermentującego moszczu albo młodym winem poczeczkowym. Na serio - pachnie to wprost przekozacko. Trwałość nawet może być, a na końcu baza przy skórze o dziwo przyjemna. Lorenzo Pazzaglia mógłby do nich na naukę iść, a nie truć ludzi chemicznymi wyziewami
#perfumy #perfumywciemno #recenzjeperfum
Zaloguj się aby komentować
Sprzedam refilla by the fireplace 98/100ml w sportowej cenie 260zł (najtaniej na ph 360zł)
#perfumy

Zaloguj się aby komentować