#perfumy
Powącham gdzieś stacjonarnie w Warszawie jakieś lepsze oudy i inne smrody?
#perfumy
Powącham gdzieś stacjonarnie w Warszawie jakieś lepsze oudy i inne smrody?
@jatutylkoperfumy Chociaż smrodliwych miejsc jest wiele trzeba bardzo uważać na wszechobecne opłaty. To nie jakiś Łowicz i w Warszawie płaci się za takie rzeczy.
Za to w MZK śmierdzi za darmo - osobiście nie przepadam, jednak domyślam się że Smród to perfuma jak każda inna dla doświadczonego wąchacza - nie oceniam. Jesli nęcą Cię jakieś konkretne grupy zapachowe - a nie chodzi o dowolną d⁎⁎e bezdomnego - to popytaj w dedykowanych społecznościach: fetyszystów i perfumiarzy
Zaloguj się aby komentować
Super promocje na black friday się już zaczęły wcześniej w tym roku, żeby zdążyła zaktualizować się cena z ostatnich 30 dni XD
#zakupy #perfumy


Zaloguj się aby komentować
#perfumy
Czy moglibyscie polecic jakis sprawdzony dyfuzor do olejkow eterycznych i gdzie najlepiej kupic dobry olejek rozy damascenskiej do takiego dyfuzora? Z gory dzieki!
Zaloguj się aby komentować
#perfumy #stragan #souk
Zgodzie z nową tradycją
https://rentry.co/lynx_perfumy
Zapraszam

Flakon Loewe Esencia EDP (~98 ml) - 400 ziko,
Flakon Rituals Roi d'Orient (~55 ml, stary flakon) - 170 ziko.
Dekanty:
Massimo Dutti Rainy Days (~7 ml) - 17 ziko,
Ajmal cashmere Wood (~3 ml) -20 ziko,
Nishane Safran Colognise (~8 ml) - 30 ziko,
Lattafa oud for glory, (~9 ml) - 11 ziko,
Acqua di Parma Cipresso di Toscana (~4 ml) - 11 ziko,
Versace Eros EDP (~4 ml) - 9 ziko,
Amouage beach hut (~4 ml) - 39 ziko,
Xerjoff Fiero (10 ml minus 3 psiki) - 58 ziko,
Jazeel Ghala (10ml minus psik) - 52 ziko.
Zaloguj się aby komentować
#perfumy
Kupię mililitry Kiliana straight to heaven, dark lorda i smoking hot
Zaloguj się aby komentować
Dzień Dobry #perfumy
Oddam za pieniążki w dobre ręce Ajmal Purely Orient Vetiver - połowa z wyjściowych 75 ml.
Biorę najniższą cenę z historii PH, dzielę na pół i słucham Państwa
Ajmal Purely Orient Vetiver - 155 PLN + KW


Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Hej,
Do zgarnięcia Jinkoh Store Apurikotto Noir - 65 ml bez kilku psinknięć - 1550 PLN.
#perfumy

Zaloguj się aby komentować
Witam i otwieram #conaklaciewariacie przy piątku. Dzisiaj obfita aplikacja Jazeel Ghala i Hind al Oud - Oud Khas, taki zestaw to gwarant ekskomuniki od starej i udanego weekendu... a co u Was? #perfumy

Zaloguj się aby komentować
Miałby ktoś do odlania trochę Hawamira od Taif Al Emarat? Wpadła w moje ręce odlewka bo była tania jak na wyroby tej klasy, a później się okazało że przez chwilę Hawamir był w cenie wręcz rossmannowej a ja to przegapiłem
#perfumy

Zaloguj się aby komentować
#perfumy #stragan
Cena 90 zl
Razem 110 zl.
Cena 60 zl.
- Soryo no Kaori 0,8 ml
- Al-Arabiya 1,2 ml
- Eclat Rouge
- Java
Ostatnie dwa mala ilosc ale wystarczy na test
Cena 99 zl
- Nebiru Floris Rex 0,8 ml
- Nebiru Agrias Vetiveris II - 1 ml
- Duftkumpels - Purple Papua - 0,5 ml
- Duftkumpels - Oud d'Orange - 0,8 ml
Cena 99 zl
Zestaw sampli serii wiedzminskiej bezposrednio kupiony od Alana. Pozostale z grup na fb oraz Parfumo.
Wysylka do doliczenia





@testowy_test Oceniam jak najbardziej pozytywnie. Mój zdecydowany faworyt to Próba Traw. Pachnie bardzo naturalnie. Początek jest ziołowy ale nie apteczny. W dalszej fazie wyraźnie czuć mech, w pewnym momencie mieszanka składników jaką zastosował Alan daje wrażenie, jakby tam był oud. Choć go tam nie ma
Na drugim miejscu Biały Płomień. W tej edycji jest mniej róży jak dla mnie, całość ma bardziej drzewny charakter. Bliżej bazy zapach ma coś z perfum ,,O obrotach...''', które Alan stworzył pod szyldem Chronicles. Czuję tu wyraźnie podobieństwo. Dym jest mam wrażenie nieco bardziej ugładzony ale nadal wyraźny, nieco metaliczny.
Jaskółka oraz Bez i Agrest to dla mnie zapachy bardzo kobiece więc dla mnie niekoniecznie do noszenia. Bez i Agrest w tej edycji ma dla mnie zdecydowanie mniej tych musujących, winnych nut. Są one wyczuwalne w otwarciu ale to bardzo szybko znika. Mi zapach przypomina trochę jakiś krem, kosmetyk do rąk. Nie jest to zarzut, nie pachnie to jakoś syntetycznie ale takie mam skojarzenie. Zapach jest tym razem bardziej pudrowy, delikatnie kwiatowy i zdecydowanie kobiecy.
Jaskółki nie znałem z poprzednich edycji więc nie mam porównania. Ale jest to najgłośniejszy zapach z całej serii z konkretnymi parametrami. Początek jest nieco musujący. Czuć różę ale również coś na wzór musującej, owocowej herbatki w tle. Jest słodko ale nieprzesadnie. Całość jest bardzo charakterystyczna i ciężko mi to do czegoś porównać. Z biegiem czasu zauważam pewne podobieństwa do ,,Clepatra's Powerplay'' od Chronicles. Choć są to bardziej niuanse niż jakieś duże podobieństwo.
Zaloguj się aby komentować
Nowego domu poszukują 2 flakony:
Oudowo, ambrowo przyprawowy zapach marki, której chyba nie trzeba przedstawiać
Jest pudło.
Słodki, korzenny tytoń. Przyjemny do noszenia. Wg opinii w sieci jeden z bardziej udanych zapachów tej marki.
#perfumy




Zaloguj się aby komentować
#perfumy niech hejto nie będzie gorsze od wykopu.
Czy ktoś z hejtańskiej (tak to się odmienia?) społeczności perfumowej kojarzy i używa https://szuper.pl ? Jakieś przemyślenia, opinie, czego Wam brakuje? Bez obaw można disować. Myślę, tzn mam nadzieję, że idzie to w dobrym kierunku, ale ja nie jestem obiektywny... bo jestem autorem
Pozdrawiam,
Michał
@pingWIN sens zawsze jest. To nowa strona, a człowiek za nią stojący ma gaz w dupie i chce go wykorzystać. Pyta nas o wskazówki, więc chce zrobić jeszcze więcej. Osobiście podoba mi się szata/interfejs tej strony - bardziej, niż "oryginał"
@meeffe nie znam się na technikaliach. Być może nie jest to do końca możliwe, ale gdybyś dorzucił kilka europejskich sklepów (ecuacionnatural, beautinow, rafinad dla przykładu), moje serce byłoby już całkowicie po Twojej stronie.
Życzę Ci, żeby Twój projekt doczekał dnia, w ktorym Perfumehub będzie alternatywą dla Ciebie.
@meeffe a jest jeszcze taka rzecz...
Kiedy wybieramy sobie np. opcję "najtaniej od wczoraj", pokazuje się lista. I jesli ktoś nie chce przekopywać się przez, powiedzmy, bardzo tanie rzeczy, to przydałaby mu się opcja wyboru zakresu cen (suwak?). Aronoł, może to być wyczyn na poziomie dobudowania piętra w domu, który ma już dach. Nie znam się...
Albo choćby opcje sortowania?
Zaloguj się aby komentować
#stragan #perfumy
Carner Barcelona Botafumeiro
Tester z pudełkiem
77/100ml
260 z wliczona wysyłka paczkomatem inpost


Zaloguj się aby komentować
Hej tagu #perfumy :)
Szybka #rozbiorka Gany, odbiorę jak pójdzie wszystko
Ganymede Marc-Antoine Barrois - 6.3/ml
Szkło 3, DPD 10, InPost 12, #rozbiorka71
Do odlania 60ml
Ilustracja z szybkiego promptu ;)
Przypominam o dostępnych kalendarzach adwentowych: z damskimi lub męskimi zapachami ( ͡º ͜ʖ͡º)
Mam listę do dobrania :)

Zaloguj się aby komentować
https://www.hejto.pl/wpis/pojebalo-mnie-santal-royale-ktos-sobie-pewnie-teraz-mysli-ze-mnie-poj-b-lo-gdzie
Paka dotarla
#perfumy
@radjal nie bede spojlerowac, ale powiem tylko tyle ze jestem zaskoczony. Jedynie podzielic sie moge opinia na temat olejku Tigerwood 1991... nie wiem jak pachna wczesniejsze wersje ale ten pachnie praktycznie 1:1 jak czarna ambra - dosyc drogi i moim zdaniem nie warty tej ceny - mam olejek ktory tez zakrawa o rejony tigerwood, cenowo jest chyba trzy razy tanszy i moim zdaniem lepiej wydestylowany i lepiej pachnie.
Zaloguj się aby komentować
Z luxury się nie udało, to może spróbuję prosto od Filipa
Filippo Sorcinelli Sacristie des Arbres - 11,9 zł/ml
Odleję 70ml, od 3ml, szkło 3zł.
Realizacja około tygodnia. Paczkomat 12zł, DPD do punktu 8zł.
PS. dla smrodziarzy z hejto bonus w postaci sampla nowej limitki w cenie szkła, jeśli załapię się na promocję
#perfumy #rozbiorka

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Nowy nabytek ale już idzie na sprzedaż. Myślałem że będzie dużo jamsinu, a jest dużo oudu i osmantusa. Fajna mieszanka ale szukam czegoś innego. Piżmo jest tutaj wyraźne lecz nie urynalne, co bardzo mi się akurat podoba - Elixir Attar moim zdaniem najlepiej obchodzi się z piżmem - zero feklanych aspektów, dosłownie czysta esencja piżma.
Elixir Attar Huaxia 30ml bez kilku psików - 1400pln
Cenowo wychodzi jakieś 100€ taniej niz retail. Dodatkowo wysyłka w cenie.
#perfumy

Zaloguj się aby komentować