Jestem przystojny.
#oswiadczenie
Jestem przystojny.
#oswiadczenie
Zaloguj się aby komentować
Moje zdanie odnośnie ostatnich wydarzeń oraz tagu przegryw jest krótkie i konkretne.
"jak się kochają to c**j z nimi"
#afera #oswiadczenie
Zaloguj się aby komentować
Ból d⁎⁎y normictwa jest piękny.
Ewidentnie widać że normictwo nienawidzi jak dobre chłopaki szukają tutaj swojego domku na drzewie.
Ja nie rozumiem po co wchodzą na ten tag skoro później mają jakieś pretensje. Admin się skompromitował swoją reakcją a mógł zwyczajnie przypomnieć o regulaminie.
#przegryw #przemyslenia #oswiadczenie
@Petrorogal no bo prawda, to jest jedna z tych rzeczy, którą łatwo powiedzieć, a ciężko zrobić. Ale jednocześnie najważniejsza, bo albo znajdziesz, albo masz przejebane w życiu dalej.
Też szukałem długo jak cholera, ale tym co mi pomogło było znalezienie sobie dobrych tematów badawczych i ogarnięcie swojej pracy naukowej, to mi dało jakiś impuls do tego, by resztę też jakoś ogarnąć. Potem pomogło mi pisanie opowiadań i past - gdy poszła w świat taka pasta o naukowej dyskusji, od razu zrozumiałem, że mogę tworzyć coś, co ludziom autentycznie się sposoba i to co mam w głowie ma jakąś wartość.
Były i inne punkty zwrotne, kiedyś też o nich napisze.
Zaloguj się aby komentować
Wszystkich was obserwuje oko mordoru.
Dlatego trzymać poziom, ku***.
#gownowpis #oswiadczenie
Zaloguj się aby komentować
Nie znam się ale sie wypowiem. Siłą wykopu było i trochę nadal jest że każdy sobie wygrzebał tam jakąś grzędę i na niej siedział, i anime, i zjeby i fajni ludzie. Dopóki każdy taguje swój wysryw to można żyć spokojnie i dysuktować normalnym językiem a nie takie ą ę jak na grupkach na FB. Sam tutaj przyszedłem licząc na niezależność, zrażony orlenem na wykopie. Więc byłoby miło gdyby admin dał sobie siana i wykorzystał handicap w rozwoju hejto jaki dostał w postaci wykopu 2.0
#niepopularnaopinia #oswiadczenie #afera
Zaloguj się aby komentować
Dzień dobry!
Jakiś czas temu emigrowałem tutaj z Wykopu, bardziej z ciekawości, ale po odpaleniu Wypok 2.137 stwierdziłem, że zostanę tutaj na dłużej
Dziś rano, po zobaczeniu o co chodzi z tą całą #afera na tagu #przegryw , mogę powiedzieć że rozpoczęcie wspierania tego portalu to był bardzo dobry wybór!
Panie Admin, jak żeś mnie Pan zaimponował w tej chwili
Pozdrawiam i życzę miłego dnia!
#dziendobry #oswiadczenie

Jeszcze parę dni temu treści były o wiele ciekawsze, a teraz powoli robi się syf. Jedyne co mnie wkurza w tej sferze, to banowanie innych, bo admin ma zły humor xD. Przecież muszą być jakieś standardy i bany nie powinny być zależne od emocji. Muszą być konkretne powody i odniesienie do regulaminu. Mimo że w pełni się zgadzam z adminem, to jeśli chce żeby portal dalej się rozwijał, musi przestać podchodzić do tego emocjonalnie. Powinien być ban i tyle, bez zbędnego jeżdżenia po ludziach i wywyższania się swoimi możliwościami wywalenia kogoś z portalu
Zaloguj się aby komentować
Ciepła herbatka jagodowa to nadherbatka.
#oswiadczenie #takaprawda #bojowkacieplejherbatki
Zaloguj się aby komentować
Witam na hejto
Link do potwierdzenia konta w ile przyszedł? mniej niż minuta.
Tymczasem wykop i jego support: posiadasz konto na outlooku i nie używasz Gmiala? **uj z tobą XDDD
Link do rejestracji nie przychodzi, link z resetowaniem hasła przychodzi jednak nic to nie da, bo konto nieaktywne, emaile z kontaktu przychodzą niezły wykop już chyba 5 dni zajmuje im ta sprawa czasu
#wykop #hejto #oswiadczenie


Zaloguj się aby komentować
Zabawne w sumie, że chłopa zbanowali za pyskówkę z modem xD
Jedyna wina jaką ja tu znajduję to to, że chłop swoje wysrywy o p0lkach postował w społeczności Dyskusje zamiast w społeczności Blackpill. Ostrzeżenie o niespamowaniu by wystarczyło.
Ja tam moda rozgrzeszam, ruch duży to i zapierdol jest na portalu ale niech się @lubieplackijohn pilnuje na przyszłość, bo zbyt wiele naród wybrany wycierpiał pod białkowym i steckim batem XD
#oswiadczenie #afera #moderacjacontent

Zaloguj się aby komentować
Widzę, że za długo był spokój bo barany z tagów przegryw, blackpill, p0lka, patostream już zaczynają robić chlew . Dla reszty użytkowników dobra rada wrzucajcie tagi i poszczególne jednostki na czarnolista a moderacja niech banuje. #hejto #gorzkiezale #oswiadczenie
@BillyFuckboy wiesz inaczej się ustala priorytety gdy masz portal z setka aktywnych userow którzy reprezentują jakiś poziom a inaczej jak nagle migruje Ci 4k osób. Wtedy pewnie chcieli się skupić na stabilność i UI. Liczę, że szybko ogarną moderację i aplikacje mobilna. Dobrze, że dzisiaj czarnolista zaczęła działać
Zaloguj się aby komentować
Uważam ze każdy powinien mieć prawo do wysrywu
Jak wam się jakieś wpisy nie podobają to blokować czarnolistować a nie jęczycie jakby wam się życie waliło
Bądźmy łagodni
#oswiadczenie #hejto

Zaloguj się aby komentować
A może by tak całkowicie zbanować tag #przegryw ? Największym plusem na tym portalu względem wykopu było to, że nie było aż tak dużo toksycznych użytkowników a teraz te tagi z tymi chorymi ludźmi przechodzą tutaj. Co myślicie?
#pytanie #przemyslenia #oswiadczenie
@Miesozerny Z tego co pamiętam kiedyś padł pomysł (i moderacja to nawet popierała) żeby tagi przegryw, patomma, polityka, nsfw itp. normalnie istniały, ale dla wszystkich niezalogowanych i nowo zarejestrowanych użytkowników byłyby one domyślnie na czarnej liście i w ustawieniach każdy by sobie mógł ewentualnie zmienić ich widoczność.
Moim zdaniem to byłby dobry kompromis.
Zaloguj się aby komentować
jadę do pracy, elo
#gownowpis #oswiadczenie
Zaloguj się aby komentować
Ten portal nie tylko dobrze działa w porównaniu do obecnego Wykopu, Hejtoo zapierdalaaa! Auuuuu.
#narkotykizawszespoko #hejto #wykop #takaprawda #oswiadczenie
Zaloguj się aby komentować
To uczucie gdy grasz w jakąś gównogierkę online (myszy chodzące za serem) i na czacie jeden koleś się pyta ile macie lat i wszyscy odpowiadają 12, 10, 13, a ty masz 29 lat, ale głupio ci się przyznać, wiec mówisz im że 16, a koleś na czacie "ale jesteś stary" xDDDDDD
#truestory #oswiadczenie #gownowpis #gaming #przegryw #gry
Zaloguj się aby komentować
Jestem mrmydlo ale możecie do mnie mówić: Wujek Miłosz
#oswiadczenie
Zaloguj się aby komentować
Proszę, nie zaczynajcie moderowania tej strony od pokazywania że moz cię gnoic kogoś za jego sposób wypowiedzi który prywatnie wam nie pasuje.
nikt nie wytrzyma takiej moderacji, od tego właśnie uciekamy z wykopu
#hejto #oswiadczenie #prosba #niewiemjaktootagowac

@Darmozjad no trochę się nie mogę zgodzić, jak zapraszasz każdego z ulicy w tym dziecko, gustownego pana, piękna dziewczynę, żula i jutubera na raz i żadnego nie znasz to musisz liczyć się z tym że bez określonych zasad będzie z tego syf. Wiesz nie można obrażać kobiet w takiej formie, wiele osób się z tym zgodzi, ale z drugiej strony można śmiać się że zdechłego papaja mimo że to też może obrażać czyjes uczucia.
Dlatego uważam, że na takich serwisach pewne rzeczy powinny być trochę bardziej szczegółowo opisane albo naruszenia traktowane w formie upomnienia jakiejś edukacji dla użytkownika, a nie bana za dyskusje na ich temat.
Zaloguj się aby komentować
no elo ekipa xD na przekopie ban, na hejto drugie życie 😄 tylko mi lenny face brakuje, admini dodacie? #wykop #oswiadczenie #witam #moderacja

Zaloguj się aby komentować
w sumie fajnie tu jest, ale te
#hejto #wykop #emigracjazwykop #oswiadczenie
Zaloguj się aby komentować
Odpowiednikiem mirka i mirabelki ogłaszam
Mariusza i Zbigniewa
#oswiadczenie #oswiadczeniezdupy #wykop #hejto
Zaloguj się aby komentować