JesteDiplodokieGruba rybaw Hydepark2023-01-19T04:53:33+01:005Ciepła herbatka jagodowa to nadherbatka. #oswiadczenie #takaprawda #bojowkacieplejherbatki59Udostępnij
JesteDiplodokie2023-01-19T05:01:12+01:002@Zjedzon a kupiłem w biedamarkecie. Niestety nie jest tak dobra jak ta którą pijałem kilka lat temu. Nie zmienia to faktu że jest całkiem pyszna.
JesteDiplodokie2023-01-19T05:04:38+01:002@Zjedzon aczkolwiek obecnie moim faworytem jest herbatka Herbapolu z imbirem
Zjedzon2023-01-19T05:04:49+01:002@JesteDiplodokie kurczę, ciekawisz mnie i kusisz, diabełku :3 Podrzucisz może zdjątko herbatki? Jestem ciekaw, co za to może być za eliksir, który pijasz i Ci tak smakuje
JesteDiplodokie2023-01-19T05:08:01+01:002@Zjedzon te jagody to jakiś tani Ramsey lub coś w tym stylu. A Herbapol ma tylko jedną herbatkę z imbirem jeśli dobrze pamiętam.
JesteDiplodokie2023-01-19T05:14:03+01:004@Zjedzon o taką ooooooo https://e-herbapol.com.pl/herbaty/herbatki-owocowe/herbaciany-ogrod/herbaciany-ogrod-imbir-z-pomarancza-i-pigwa Herbaciany Ogród - Imbir z pomarańczą i pigwą | Sklep Internetowy HerbapolRóżnorodność naszych herbatek z serii - Herbaciany Ogród - sprawia, że to doskonały napój dla wszystkich członków rodziny, na każdą okazję. Herbatki owocowe to naturalna i smaczna alternatywa dla słodkich napojów.E-herbapol
Zjedzon2023-01-19T05:14:25+01:005@JesteDiplodokie no nie bądź taki Anooon, pokaż jakieś zdjęcie herbatki (zaparzonej w kubeczku albo pudełeczka) UwU Nie daj się prosić