Wykop pozazdrościł sukcesu ostatnich #ama na hejto, więc wytoczył ciężkie działa i za godzinę pojawi się AMA z udziałem polskiej reprezentantki w kajakarstwie.
W sumie spoko, gdyby nie to, że jest to treść sponsorowana przez Orlen, mająca na celu poprawienie jego wizerunku na wypoku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Trochę mi jej szkoda w co się wpakowała ( ͡° ʖ̯ ͡°)






