Zdjęcie w tle
admin3

admin3

Kompan
  • 35wpisy
  • 12komentarzy
Hej, obecnie w firmie, w której pracuję poszukiwane są osoby (w większości z minimum czteroletnim doświadczeniem) do pracy w IT, w sektorze bankowym głównie dla firm zagranicznych (europejskich) na stanowisku:
➟ Angular Developer ...................... ➟ od 27.000 zł - UOP/B2B - Praca zdalna: tak
Technologie: (Typescript, Angular, AWS, Docker, Kubernetes, Jira, Confluence, BitBucket, CI/CD)
https://capco.reallinks.io/r/9klzur93
➟ Fullstack React Developer .............. ➟ od 27.000 zł - UOP/B2B - Praca zdalna: tak
Technologie: (Java Microservices-based architecture using Spring boot on the backend, Restful APIs and “API first” driven approach, HTML5 and ReactJS on the front end, PostgreSQL for Backend, CI/CD, TDD, Agile)
https://capco.reallinks.io/r/LvvESGwy
Opis pracy jak i formularz kontaktowy znajdziesz w linkach które podałem.
Jeszcze tylko wyjaśnienie czym jest CAPCO - w skrócie Capco jest globalną firmą doradczą specjalizującą się w transformacji cyfrowej w branży usług finansowych. W Capco możesz kodować, pisać, tworzyć i żyć na maksimum swoich możliwości, bez popadania w nudę.
#praca #damprace #pracawit
martinuz

@Atarax Skoro możesz "żyć na maksimum swoich możliwości" to chyba jest dynamiczny w ch*j xD

Zaloguj się aby komentować

Pojawiła się pierwsza na rynku aplikacja mobilna, która będzie miała za zadanie pomóc osobom zmagającym się niewypłacalnością.
Autorzy opisują swoją aplikację jako:
Aplikacja Upadłość Konsumencka jest nieodpłatna i nie zawiera reklam. Służy ułatwieniu kontaktu osoby potrzebującej oddłużenia z profesjonalną pomocą prawną.
Współpracujemy wyłącznie ze zweryfikowanymi adwokatami i doradcami restrukturyzacyjnymi o ugruntowanym doświadczeniu. Aplikacja zawiera podstawowe informacje dotyczące upadłości konsumenckiej, wskazuje jej główne zalety i wady oraz podpowiada jak przygotować się do sporządzenia wniosku o ogłoszenie upadłości.
Osoby zainteresowane wsparciem przy sporządzeniu wniosku o ogłoszenie upadłości konsumenckiej mają możliwość bezpośredniego kontaktu z prawnikiem za pośrednictwem formularza kontaktowego.
Aplikację wspiera Chmielinski Foundation.
https://play.google.com/store/apps/details?id=eu.mokrzycki.upadlosckonsumencka
18ee7c6b-263e-4421-81a5-05e5a0ad6206

Zaloguj się aby komentować

Zostań Patronem Hejto i odblokuj dodatkowe korzyści tylko dla Patronów

  • Włączona możliwość zarabiania na swoich treściach
  • Całkowity brak reklam na każdym urządzeniu
  • Oznaczenie w postaci rogala , który świadczy o Twoim wsparciu
  • Wcześniejszy dostęp, do wybranych funkcji na Hejto
Zostań Patronem
Zepsute cebule i ziemniaki, odchody krów, świń i kurczaków. Czy takie odpady mogą być źródłem ciepła, elektryczności i paliwem dla transportu? Jak najbardziej, a dodatkowo pomogą osiągnąć unijne cele klimatyczne - mówią zgodnie startupowcy i jedna ze spółek największego dostawcy paliw w Polsce.
https://mamstartup.pl/energia-z-odpadow-orlen-poludnie-wytworzy-wodor-ze-sciekow-a-homebiogas-metan-z-resztek-po-obiedzie
d478a1cf-73ff-4936-b449-daf46f8ccfeb

Zaloguj się aby komentować

Philips rozpoczął współpracę z europejskimi szpitalami, aby przeprowadzić pilotażowy program badań klinicznych. Program ma na celu zmniejszenie strachu i niepokoju u dzieci podczas badań rezonansem magnetycznym. W pilotażu zostaną wykorzystane animowane postaci, także z bajek Disneya. Jest to część projektu Philips Ambient Experience.
https://mamstartup.pl/ogladanie-myszki-miki-podczas-badania-rezonansem-magnetycznym-disney-i-philips-umozliwia-to-w-szpitalach-dzieciecych
8ccb0ced-b3e3-46df-b5d9-9ba51940d7db

Zaloguj się aby komentować

52 miliony, tyle w ciągu roku w Europie wykonuje się badań mózgu tomografem komputerowym. Zapotrzebowanie na tego typu badania jest bardzo duże, a przy tym na rynku brakuje radiologów. Polski medtech BrainScan opracował rozwiązanie, które umożliwia szybsze i dokładniejsze przeprowadzanie badań. Pomaga w tym sztuczna inteligencja i uczenie maszynowe.
https://mamstartup.pl/sztuczna-inteligencja-pomoze-w-odczytywaniu-wynikow-tomografii-komputerowej-mozgu

Zaloguj się aby komentować

Od 23 kwietnia zmienią się opłaty za niektóre usługi oferowane przez Revolut. Warto wiedzieć, za co wkrótce zapłacimy więcej niż dotychczas i jak już teraz możemy płacić za pomocą kodów QR.
https://mamstartup.pl/revolut-nowy-cennik-i-platnosci-kodami-qr
A tak poza tym, to zapraszam do obserwowania tagu #wiadomoscizeswiata
410ba99b-58d4-4bed-9fce-4b0de46059b5
JustMe

@admin3 chyba będę musiał przerzucić się na inną apkę, bo ewidentnie Revolut udzie w złym kierunku

Zaloguj się aby komentować

Już dziś finał jednej z najbardziej złożonych i przełomowych operacji NASA w historii. O godz. 20:15 polskiego czasu rozpocznie się transmisja poświęcona lądowaniu na Marsie łazika Perseverance. W to międzyplanetarne wydarzenie, które z zaciekawieniem obserwuje cały świat, zaangażowane jest polskie studio Immersion. Działająca globalnie firma z sektora VR/AR udostępniła autorską aplikację MISSION TO MARS AR dedykowaną misji.
https://mamstartup.pl/polska-firma-immersion-we-wspolpracy-z-nasa-stworzyla-innowacyjna-aplikacje-ar-dedykowana-misji-na-marsa
b29abb12-235c-410b-99e4-ced8c763407e

Zaloguj się aby komentować

Opera właśnie uruchomiła własny fintech Dify. W ramach nowego projektu użytkownicy będa otrzymywać zwrot pieniędzy za zakupy online. Tym samym Opera stała się pierwszą i jedyną przeglądarką internetową, która oferuje usługi cashback. Nowa aplikacja dostępna jest już na Android i iOS i posiada bezpłatną wirtualną kartę z obsługą Google Pay.
https://blogs.opera.com/news/2021/02/opera-dify-wallet-cashback/
0b98df31-c3d1-48a9-9c5e-3992ee555018

Zaloguj się aby komentować

Jak wynika z badania „Jak w warunkach nowej rzeczywistości Polacy korzystają z kanałów cyfrowych”, cyfrowe metody komunikacji pozytywnie ocenia 80% Polaków, choć 75% uważa jednocześnie, że możliwość bezpośredniego kontaktu z przedstawicielem firmy, sklepu czy instytucji jest ważna.
https://mamstartup.pl/jeden-na-pieciu-polakow-jest-niezadowolony-z-cyfrowych-metod-kontaktu-po-pandemii-rzadziej-ze-zdalnych-kanalow-chce-korzystac-41-ankietowanych
8d901414-2cf6-4092-9bd0-ad563d11dc34

Zaloguj się aby komentować

– Z naszej platformy korzystają obecnie użytkownicy z niemal każdego kraju na świecie. Natomiast silnie utrzymujemy swoją pozycję w Europie oraz w Ameryce Północnej. Nasze najprężniej rozwijające się rynki to Francja, Hiszpania, Niemcy, Włochy i Polska. Nie tracimy też na popularności w USA i Kanadzie – komentuje Dominika Paciorkowska, dyrektor zarządzający w polskim ClickMeeting.
https://mamstartup.pl/webinary-spotkania-online-jak-i-edukacja-online-na-trwale-wpisaly-sie-w-nasza-codziennosc-dominika-paciorkowska-clickmeeting
3e10ea62-3e2c-412d-8977-64c1458db9ee

Zaloguj się aby komentować

Ile zarabiają polscy programiści? Jak duże jest zapotrzebowanie na takich pracowników? Czy ten rynek się kiedyś nasyci? Na te i inne pytania związane z obszarem zatrudnienia pracowników IT w Polsce odpowiada z Tomasz Bujok, CEO No Fluff Jobs.
https://mamstartup.pl/im-szybciej-pracodawcy-otworza-sie-na-juniorow-tym-szybciej-uzupelnia-braki-specjalistow-w-projektach-tomasz-bujok-no-fluff-jobs
6bdbdfce-587e-4143-b541-91c4b6bfa749
Lepralikon

Fajne zdjęcie Pozdrawiam i łap błyskawicę!

Zaloguj się aby komentować

Autonomiczne zespoły i swoboda w podejmowaniu decyzji to wyrażenia, które wielu szefom nie przechodzą przez gardło. Uznając, że sami wszystko wiedzą najlepiej, nieraz prowadzą firmę w poważne tarapaty. Tymczasem takie firmy jak Netflix czy Spotify, zaufały swoim pracownikom dając im wolną rękę. Jest tylko jeden warunek: ”Działaj na korzyść organizacji”.
https://mamstartup.pl/korporacyjni-rebelianci-czyli-jak-zaufac-pracownikom-i-oddac-im-decyzyjnosc
Papajak_Watykaniak

technika zwinnego zarządzania wychodzi naprzeciw takim problemom

piwowar

@admin3 Ciekawa sprawa i interesujący artykuł, ciekawe czy ten model zarządzania upowszechni się bardziej, w tym w Naszym Kraju

KonfedeRazem

postuje tylko po to żeby być trzecim papieżem pod tym postem

Zaloguj się aby komentować

TikTok 3 lutego zapowiedział, że zamierza walczyć z fake newsami na swojej platformie. Od teraz wszystkie informacje, których nie będzie się dało zweryfikować będą oznaczane specjalnym ostrzeżeniem. Natomiast, te które okażą się nieprawdziwe będą usuwane.

Zaloguj się aby komentować

Uber poinformował 2 lutego, że przejmuje platformę do zamawiania alkoholu Drizly za 1,1 miliarda dolarów. Gigant planuje poszerzać swoją ofertę związaną z dostarczaniem jedzenia, ponieważ w okresie pandemii właśnie ten obszar jego działalności rozwinął się najmocniej.
Seneka_Mlodszy

Kurła, kiedyś miałem pomysł na taki rewolucyjny startup pod nazwą wódkołak, a tu się okazuje że jak zwykle ktoś mnie już uprzedził

Zaloguj się aby komentować

Następna