- Yyy, jest pan na tagu #heheszki … od ilu lat Pan śmieszkuje na wypoku?
- Ja dopiero zacząłem śmieszkować, ja byłem na elektrodzie, a tu sobie śmieszne obrazki oglądam, bo tam bana dostałem.
- Elektroda, to pewnie bardzo ostrożnie trzeba postępować?
- No jak saper, raz się myli, nie? A jak się pomylisz, to popiół zostaje po Tobie i "temat zamykam".
- Przepraszamy, musi Pan zejść. Wykop 2.0 jedzie
- #!$%@? z tą..to powinni zblokować, nie powinni wdrażać, #!$%@? wielka moderacja #!$%@?, za darmo pieniądze biorą, moje pieniądze z reklam, #!$%@? #!$%@?! I tak powiem, heh. Że połowę developerów tych 15k to bym zwolnił w piździec, połowę testerów i tu moderację bym #!$%@?ł, oni sobie tylko #!$%@?…co?!
- Mod: ostrzeżenie!
- Dobra, tera #!$%@? #!$%@? mnie jak wywiad udzielam. Haha, no i co dalej powiem #!$%@?… jestem bardzo wylewny, bo mnie boli, nie? Pińcet plusów i w gorących? to trzy tysiące na stare. Oszukali mnie, banda złodziei poznańskich, decydentów #!$%@?, takich jak tu chodzą, nie?
- No.. A to, a dużo Pan smieszkuje na mirko?
- No w takim śmieszkowaniu co mi daje, trzy komentarze pod moim wpisem, to jest śmiech też na sali… śmiech na sali, nie?… a tu o #!$%@? "pierwszy komentarz", #!$%@? "drugi komentarz", o i #!$%@?..dobra..
#heheszki #humor #pdk #klasyk #nowywykop #wykop #wykop20
Zapostowal na wypoku @kofie

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#heheszki #humor #humorobrazkowy #bandera #bekazpodludzi

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#humor #humorwideo #czarnyhumor
https://cdn.discordapp.com/attachments/723599467172986962/1067022293232009216/video032.mov
Zaloguj się aby komentować
Czy kiedykolwiek zastanawialiście się, czy inne kraje też mają swojego Walaszka?
Dzięki znajomym z Australii odkryłem ichni odpowiednik: "The Big Lez Show". Serię można spokojnie podsumować jako mix Egzorcysty z Chłopakami z Baraków.
Wszystko jest na YouTube w uczciwej cenie, czyli za darmo. Dźwięk się nie rozjeżdża a i humor na 5 gwiazdek.
Jak nie masz nic lepszego do roboty to polecam.
#walaszek #humor #thebiglezshow

Zaloguj się aby komentować
18+
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Taki resorak wypadł komuś z kieszeni 🫢 co to?
#humor #motoryzacja

Zaloguj się aby komentować
Indywidualne tablice rejestracyjne
#gownowpis #humor

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Pokażmy ilu nas jest (° ͜ʖ °)
#hejto #humorobrazkowy #humor #kiedystobylo

Zaloguj się aby komentować
Za każdym razem...
#heheszki #memy #humorobrazkowy #humor

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#pasta #heheszki #humor
Nie wiesz co zrobić ze swoim życiem? KUP SOBIE, K⁎⁎WA, ORANGUTANA!
Tak, k⁎⁎wa, owłosionego orangutana, nie mówimy tu o jakiejś pierdolonej kapucynce czy innym je⁎⁎⁎ym szympansie.
Nie pytaj mnie skąd masz go wziąć, bo to nie mój problem.
Orangutana nazwij Clyde (to nie podlega żadnej dyskusji, wszystkie orangutany mają na imię Clyde – nie pytaj dlaczego, tak działa życie).
Zacznij bujać się z orangutanem po mieście, zabieraj go dosłownie, k⁎⁎wa, wszędzie: do klubów/pubów, parków, na rynek, dworzec, WSZĘDZIE!
Z czasem ludzie zaczną zwracać na Ciebie uwagę, zaczepiać i pytać o małpę, nie spierdol tego! – narób sobie masę znajomych, każdy będzie chciał się pokazywać w towarzystwie kolesia z orangutanem.
Za każdym razem kiedy powiesz coś śmiesznego, przybijaj z Clydem piątkę. Wśród Twoich nowych znajomych na pewno będą jakieś kobiety, którzy na pewno będą zwracać na Ciebie uwagę, bo facet, który pokazuje się w towarzystwie orangutana jest co najmniej intrygujący.
Tego też nie spierdol, r⁎⁎⁎aj Twoje nowe znajome na wszystkie możliwe sposoby (niekoniecznie na dwa baty z orangutanem).
Kiedy już zrobi się o Tobie głośno znajdzie się ktoś, kto da Ci pracę, może nawet zaproszą Cię do telewizji. Mając pracę będziesz miał zdolność kredytową, pożycz jak najwięcej pieniędzy, małpę sprzedaj do cyrku i spierdalaj do jakiegoś ciepłego kraju, z którym Polska nie ma umowy o ekstradycję. Następnie idź na piękną plażę, spójrz w błękit oceanu i krzyknij: „Wygrałem w życie!”.

Zaloguj się aby komentować