Czas to rozwiązać, który według was ulep Azzaro jest najlepszy całe te
#perfumy
Czas to rozwiązać, który według was ulep Azzaro jest najlepszy całe te
#perfumy
Zaloguj się aby komentować
#sprzedam
Ensar Oud Lily Gris Sekadau
ok. 24/30 ml
2800 zł
Zakupione u kolekcjonera z DE.
Możliwa wymiana na inne EO.
https://www.parfumo.com/Perfumes/ensar-oud/lily-gris-sekadau
#perfumy


Zaloguj się aby komentować
Sprzedam:
Replica By The Fireplace (refill) - 98/100ml - 255zł (najtaniej na ph 360zł)
Burberry London - 100/100ml - 95zł (najtaniej na ph 139zł)
#perfumy
Zaloguj się aby komentować
Sayat,Triada i Monarch w dobrych cenach u Lucjana
#perfumy
Zaloguj się aby komentować
Za niedługo rykowisko więc idę w las. Potrzebuję kamuflażu. Co pachnie jak mokry las, ziemia, sciółka... no ewentualnie piwnica w której trzymane sa ziemniaki? Wiadomka, Amouage Figment. Dorwałem po taniości flaszkę tego wycofanego eksperymentalnego dziwoląga, ale po kiego mi 90ml?
Zapraszam więc na rozbiórkę w cenie 7,8zł/ml
(Dekant 3zl, wysylka 12zl)
Realizacja w przyszłą środę :) #perfumy

Zaloguj się aby komentować
Poszukuję flachy (może być mocno ubytkowa) albo dekantu Amouage Lyric Man.
Czy czasy, że cena będzie poniżej 900 pln są już za nami? ( ͠° ͟ʖ ͡°)
Chętnie też poznam Rose de Jamal Les Indemodables, które na fragra opisują jako mocniejszy i lepszy Lyric (ale sam nie testowałem, a wiem jak jest).
#perfumy

Zaloguj się aby komentować
Kilka tygodni temu zapisałem się do grupy perfumiarskiej na facebooku (miałem tego nie robić...). Trochę większa niż nasz stragan (jakieś 40 tys. ludzi). W sumie z całej aktywności udało mi się tylko dorwać dla kumpla poszukiwaną flachę. Ostatnio przestało mi spamować tablicę ofertami z grupy. Wygląda na to, że się zwinęli, albo ktoś ich zdjął. Może po aferze jak babka dała się oszukać blikiem na 500 zł? Tam była gruba inba, z wzajemnym oskarżaniem się i zbiórką na poszkodowaną
W każdym razie największy perfumiarski stragan - Perfumy - wymienię/sprzedam/kupię - na facebooku to już historia.
EDIT: Grupa istnieje, to mnie zbanowali za niewinność
#perfumy

Zaloguj się aby komentować
Witam, zapraszam na rozbiórkę najlepszego Xerjoffa, a mianowicie Xerjoff Tony Iommi Monkey Special, w super cenie – 8,5 zł/ml.
Zamówię, gdy zbiorą się deklaracje na 50ml
Odlewam od 5 ml, szkło 3, InPost mini 12
#perfumy

Zaloguj się aby komentować
Podbijam #stragan
Azzaro The Most Wanted Parfum ~95 ml (batch 03/2024) - 240 zł
Armani SWY Absolutely ~80 ml (batch 03/2024) - 230 zł
JPG Le Male Le Parfum ~100 ml (batch 06/2022 made in France) - 260 zł
Givenchy Gentleman EDP ~95 ml (batch 09/2020) - 200 zł
Rasasi Hawas ~95 ml (batch 06/2023) - 100 zł
Dekanty:
Gucci Guilty Elixir Pour Homme ~4 ml - 25 zł
Rabanne 1 Million Parfum ~5 ml - 15 zł
Armani SWY Intensely ~4 ml - 15 zł
#perfumy
Zaloguj się aby komentować
Godzina 13 i nikt się ze mną nie psikał? Stare perfumisko...
Dziś przybywam z nowością i poleceniem, dwa zapaszki od anomalous parfum z Australii, narazie testy nadgarstkowe ale już mogę zaświadczyć o świetnej jakości i kompozycji, więcej info po 16 😂
A co u was?
#conaklaciewariacie #perfumy

Zaloguj się aby komentować
#perfumy
Jak bezpiecznie kupić coś od szwaba na souk parfumo? PayPal? Jakieś rady, doświadczenia?
@jatutylkoperfumy ZAWSZE weryfikuj ilość ml u sprzedających bo w dużej mierze wypisują bzdury. Widzisz flakon z połową w środku a gość twierdzi że tam jest 40ml xD. Jeśli nie ma lepszych zdjęć to poproś o takowe.
Po drugie zawsze się targuj jak handlujesz z Niemcami. To są większe cebulaki niż my i nawet o 5EUR będą się z Tobą żreć pomimo dania naprawdę dobrej ceny na swoje flachy.
Po trzecie sprawdzaj opinie na wallach i sprawdzaj ludzi którzy je wystawiają żeby zminimalizować ryzyko opinii przez boty/znajomych.
All in all na kilkadziesiąt deali miałem problemy tylko dwa razy, bo mi się trafili po⁎⁎⁎⁎ni ludzie, ale flakony w końcu otrzymałem
Zaloguj się aby komentować
#perfumy
Odlewa ktoś zoologist moth?
https://www.fragrantica.pl/perfumy/Zoologist-Perfumes/Moth-49270.html
Zaloguj się aby komentować
Ma ktoś Bossa Triumph Elixir? Właśnie mam flaszkę ale nie testowałem i leci mi do zwrotu z racji ostatnich wydatków. Chyba że się bardzo przekonam do zostawienia go ale mam zwykłego elixira i podobno najlepszy z serii. Ktoś coś?
#perfumy
Zaloguj się aby komentować
Witam, chciałbym zaproponować wymianę Areej Le Doré ROII na ALD Crème de la Crème w podobnym stanie, ewentualnie mogę dopłacić jak będzie więcej soku
#perfumy


Zaloguj się aby komentować
#perfumy
https://www.hejto.pl/wpis/perfumy-siema-sa-chetni-na-rozbiorke-wyczekiwanych-od-wielu-lat-zapachow-sultana
Niestety rozbiorka sie nie odbedzie, a przynajmniej nie w najblizszym czasie. Paczka najpierw tulala sie w te i z powrotem po Szwecji i to samo teraz sie dzialo w Danii, a po tygodniu okazalo sie ze paczka znikla xD PS jesli bedziecie zamawiac cos ze Szwecji to nigdy nie wybierajcie PostNord. Z tego co mozna wyczytac w sieci to jest to calkowicie normalne w przypadku tego kuriera.
Zaloguj się aby komentować
Dobra, niestety sie do niej nie przekonam także na sell leci Roja Fetish, chyba jakas starsza wersja bo napisy z boku. We flaszce okolo 12/50 - 370zl plus kw
Lepsze zdjęcia podeślę kolo 17. Pudlo jest:)
#perfumy

Zaloguj się aby komentować
Czarna koszula - jest
Zawisza Czarny na Grunwaldzie - jest
Kolor d⁎⁎y w jakiej znajduje się polska piłka - jest
Nie było innej opcji niż wybranie dzisiaj Black Knight'a od Francesci.
Wyskakiwać ze smrodów #conaklaciewariacie
#perfumy

Zaloguj się aby komentować
#perfumy
Chcę wejść w świat Kourosa. Kto ma różne batche do odlania? Lapidusa też jestem gotów poznać

@jatutylkoperfumy Zacznij sobie od najnowszego batcha, na upalny dzień jeden psik na klatę to przepiękna rzecz.
Więcej nie polecam, bo łatwo wtedy wzmocnić te słynne kiblowe nuty, które w normalnym dawkowaniu czuć jak dosłownie wsadzisz nos w psikane miejsce. Dla mnie to zapach, który projektuje przepięknie, ale w "ground zero" kurwi
Potem warto faktycznie sprawdzić pozostałe jako ciekawostkę
PS. nie czuję róznicy pomiędzy Charles of the Ritz i Parfums Corp. Nie znam Gucci-PPR i Sanofi. No a L'oreal to tenże najnowszy wypust.
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Siema Panowie poszukuje ubytkowej flachy amouage sunshine man, pełna też wchodzi w grę w rozsądnej cenie, ma ktoś sprzedać to cudo?
#perfumy
Ktoś mi w zeszłym roku proponował ponad 60ml za niecałe 500zł, w dodatku w ori szacie z pudłem; los był ,,łaskawy'', a ja bardzo głupio, nierozsądnie postąpiłem, bo jakiś panicz napisał, że drogo w ch... no i wiadomo jak jest teraz haha....więc raczej nie oczekuj cen poniżej 13-14zł za ml
Zaloguj się aby komentować