Tygrysek z kolą na lina i karpia się gotuje.
#wedkarstwo #winiuchowedkuje



Społeczność
Grupa adresowana do osób zainteresowanych łowieniem ryb wędką, ale także środowiskiem wodnym i jego ochroną. Mięsiarzy razić prądem.
Tygrysek z kolą na lina i karpia się gotuje.
#wedkarstwo #winiuchowedkuje


Zaloguj się aby komentować
W końcu odebrałem ze sklepu zamówiony element B do bacika 6metrów. Wszystko pasuje jak ulał, od razu naprawiłem zestaw.
#wedkarstwo #hobby





Zaloguj się aby komentować
Cały dzień mialy mnie gdzieś, a w pół godziny już drugi, spać nie dają mendy jedne.
#wedkarstwo #winiuchowedkuje

Zaloguj się aby komentować
Witam, witam, tak, zgadza się jeszcze tutaj jestem. W nocy słabiutko co pół gidziny coś skubnęło, ale tylko 3 leszczyki złowilem z czego tylko jeden nadawał sie do wrzucenia do siatki
#wedkarstwo #winiuchowedkuje #dziendobry

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Leszcz ma wyjebongo na mnie i moje starania by go złowić, ale za to lin zaczął żerować przy trzcinach. Ziomkowi 2 razy się urwał z bacika jakąś godzinkę temu, a z doświadczenia na tym zbiorniku wiem, ze w tych miejscach lin lubi żerowac bo kiedyś też miałem ladne przyłowy lina.
Także przestawiam się na lina, karpia.
#wedkarstwo #winiuchowedkuje

Zaloguj się aby komentować
No to się doczekałem towarzystwa....
#wedkarstwo #winiuchowedkuje #biwakowanie



Zaloguj się aby komentować
Dzień dobry
#wedkarstwo #dziendobry #winiuchowedkuje

Zaloguj się aby komentować
W końcu coś czym można się pochwalić.
#wedkarstwo #winiuchowedkuje

Zaloguj się aby komentować
Witam w kolejnym dniu...., w nocy było kilka skubnięć, ale tylko jedne zakonczylo się wyciągnięciem rybki z wody. Nieduży leszcz, około 30cm, wypuściłem maluszka do wody.
#wedkarstwo #winiuchowedkuje #dziendobry

Zaloguj się aby komentować
Słoniowa trąba od chinbasto już jest w namiocie, nie zmarznę w nocy.
#wedkarstwo #winiuchowedkuje #biwakowanie


Zaloguj się aby komentować
Powoli robię postępy, ale jeszcze duzo pracy przede mną, ale zdążę do zmroku. Kije zarzucone, miejsce na dnie zakarmione, dzisiaj skromnie, coś okolo 27 litrów ugotowanej kukurydzy. Także tego....
#wedkarstwo #winiuchowedkuje #biwakowanie


Zaloguj się aby komentować
No to zaczynam kolejny dlugi wypad na rybki
#wedkarstwo #winiuchowedkuje

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Brak brań, spadalam spać. Pozdro i #dziendobry dla rannych ptaszków.
#wedkarstwo #winiuchowedkuje #surfcasting i już koniec #nocnazmiana


Zaloguj się aby komentować
Jadziem na dwa baty. Witam #nocnazmiana
#wedkarstwo #winiuchowedkuje #surfcasting

Zaloguj się aby komentować
Rozkładam wędkarski szpej.
#wedkarstwo #winiuchowedkuje #surfcasting

Zaloguj się aby komentować
Baza przyponów została zaktualizowana, można rzucać posejdonowi, niech się nimi udławi
#wedkarstwo #winiuchowedkuje #surfcasting

Zaloguj się aby komentować
Zrobie jeszcze 2 przypony, pogoda jest byle jaka to akurat pasuje na siedzenie i nic nierobienie
#wedkarstwo #winiuchowedkuje #surfcasting

Zaloguj się aby komentować