3000 polubionych za mną, większość z odkryj w tym tygodniu. Dzięki spoti za wszystkie rekomendacje i keep up the good work.
Utwór trzytysięczny: https://youtu.be/m1uSz-1xzAE
#muzyka #weval #spotify



Społeczność
Posty związane z kategorią muzyka. Wszystkie gatunki
3000 polubionych za mną, większość z odkryj w tym tygodniu. Dzięki spoti za wszystkie rekomendacje i keep up the good work.
Utwór trzytysięczny: https://youtu.be/m1uSz-1xzAE
#muzyka #weval #spotify


Zaloguj się aby komentować
Z muzyki klasycznej lubię muzykę filmową a z filmowej Clint Mansell zdecydowanie sie wyróżnia.
Zapewne znacie film requiem for a dream aronofskiego gdzie odcinają rękę jareda Leto a Jennifer Connelly robi ass to ass.
W „The Fountain”, z którego soundtrack nominuję, Wolverine leci w kuli przez kosmos (jest cudowny uwierzcie mi), ale nie o filmach tu dyskutujemy.
Mansell miażdży i nic więcej nie muszę mówić. Mam ciarki jak słyszę tę melodię za każdym dosłownie razem.
Jest to chyba jeden z bardziej niedocenianych soundtracków, niesie masę emocji a wykonanie jest monumentalne.
#muzyka #kacikmelomana #ost #clintmansell
Data wydania: 2006
Tytuł: Clint Mansell - The Fountain OST
Album:
https://open.spotify.com/album/7q18n1Pnq7mx6satptDoJ3
YT:


Zaloguj się aby komentować
#muzyka #rap
Wracam sobie z #hejtopiwotrojmiasto a na słuchawkach
https://youtu.be/X3CGu0ezd68?si=Tle5ahBbK8XHaX2x
Taki klimacik
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
18+
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Ależ cudeńko mi się zakolejkowało na YT.
#muzykaelektroniczna i złote czasy #house
Roger Sanchez - Another Chance
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Ja to tu tylko zostawie bo jestem pod wrazeniem. #muzyka
Zaloguj się aby komentować
#muzyka #lata80
Jestem na tyle stary, że pierwszym girlsbandem z jakim miałem do czynienia nie był Spice Girls a The Bangles.
Panie wylansowały parę hitów, ładnie śpiewały a do tego grały na instrumentach. Potem coś się, coś się popsuło i kolejne kobiece zespoły były już prawie wyłącznie taneczno-wokalne.
Z tego co widzę panie z The Bangles nadal koncertują i nawet nieźle się trzymają. Trudno uwierzyć że taka Susanna Hoffs jest w wieku Madonny.
To zespół z gatunku "każdy słyszał, mało kto kojarzy"
https://youtu.be/Cv6tuzHUuuk?feature=shared
https://youtu.be/PSoOFn3wQV4?si=KZ7QzqIFrz8Xugos

@pierdonauta_kosmolony https://www.youtube.com/watch?v=CLZVoC01ti0
Zaloguj się aby komentować
#muzyka #rock
Mój ulubiony kobiecy głos przełomu lat 80 i 90 - Kate Pierson
Może ktoś skojarzy kawałki po klipach. To były spore hity.

@pierdonauta_kosmolony - kolejny utwór: https://youtu.be/XlhGWuQWY3U
@pierdonauta_kosmolony - ostatni utwór: https://youtu.be/9SOryJvTAGs
Zaloguj się aby komentować
#muzyka #metal ale ja to kiedyś lubiłem.
Tylko te smyczki głośniejsze niż przestery były tak wurwiające, że zapomniałem o nich na 20 lat. Ale sobie przypomniałem :) późniejsze nagrania są lepsze.
Skyfire - Timeless Departure
https://m.youtube.com/playlist?list=PLSNgIrGVenuC7XTqGqUDw3MvCp5W2p_9F
Zaloguj się aby komentować
Hej, mam pomysł na taką zabawę: podajcie artystę, a jeżeli go nie znam, to obiecuję przesłuchać jego całą dyskografię ze Spotify i wybrać mój ulubiony kawałek i w ogóle opisać wrażenia.
Do podpowiadania i słuchania zapraszam wszystkich chętnych.
Muzyka w każdym gatunku, ale nie podawajcie jakiś Beatlesów i innych, którzy nagrali 2137 płyt z czego żadna dobra.
#muzyka #glupiehejtozabawy
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Balkanskaja Zwiezda
#siedziałbacanagiewoncieimujebnąłpiorunwprącie #demo #2001 #punk

Przez przypadek wpadł mi ten kanał na główną i teraz ten utwór będzie mieszkać w mojej głowie do końca życia
#muzyka #thelegendofzelda #nintendo

Zaloguj się aby komentować
B.S.E. - W MAŁYM MIEŚCIE
(Brak Sensu Egzystencji) (2008)
#siedziałbacanagiewoncieimujebnąłpiorunwprącie #neopunk #retropunk #wrzuta.pl

Zaloguj się aby komentować
B.S.E. - ĆPUN (Brak Sensu Egzystencji) (2008)
#siedziałbacanagiewoncieimujebnąłpiorunwprącie #neopunk #retropunk #wrzuta.pl

Zaloguj się aby komentować