Half_NEET_Half_AmazingGURUw Hydepark2025-04-21T16:59:55+02:00264wagonie u mnie już wyszły #heheszki #elektryka26412Udostępnij
NiebieskiSzpadelNihilizmu2025-04-21T17:12:36+02:0050@Half_NEET_Half_Amazing dobrze uziemiły się, będą rosły
starebabyjebacpradem2025-04-21T21:36:36+02:008@Half_NEET_Half_Amazing zdecydowanie mają mało energii, wręcz można powiedzieć że uziemione są xD
winiucho2025-05-03T00:34:47+02:003@Half_NEET_Half_Amazing https://www.facebook.com/share/r/1EE7gpYNUf/ ErrorFacebook