Uprzejmie przypominam, że dziś dzień wyborczy - proszę ładnie pójść i zagłosować w wyborach samorządowych.
#wybory #wyborysamorzadowe #polityka


Uprzejmie przypominam, że dziś dzień wyborczy - proszę ładnie pójść i zagłosować w wyborach samorządowych.
#wybory #wyborysamorzadowe #polityka


@Wrzoo Szkoda tylko, że wielu kandydatów nie poświęciło tych 20 minut, żeby napisać coś o sobie - gdziekolwiek. Znaleźć coś o niektórych to jakaś masakra. Potrafią tylko wywiesić plakat i rozdać ulotki ze swoją mordą.
Ktoś tutaj też miał podobne doświadczenia do moich: https://www.hejto.pl/wpis/szukanie-informacji-o-kandydatach-w-wyborach-samorzadowych-to-jakis-zart-opisze-
@Wrzoo no są ulotki, jeden mówi o drogach gminnych, jakiejś animacji w mieście, oświetleniu.
Drugi podobnie, trzeci o obwodnicy. Ale to są hasła. Skąd mam wiedzieć który to zrobi a nie pójdzie do PiSu czy Po. Sam nie wiem, a głosować w ciemno to też do dupy.
Ps. Wołaj jak coś, bo nie dostałem powiadomienia.
@jimmy_gonzale Sorki, na mobilce ciężko działa odpowiadanie na komentarze.
Miałam ten sam dylemat, i w końcu zagłosowałam na osobę, o której były artykuły, że coś zrobiła proaktywnie dla mieszkańców. Może to drobiazg, ale już świadczy o tym, że jakaś inicjatywa z jej strony była. Czy osoby, na które zagłosowałam, wywiążą się ze swoich deklaracji? Może nie, ale ja będę spała spokojnie.
Zaloguj się aby komentować