@festiwal_otwartego_parasola Napisałem mniej więcej to, że być może nie jest to zbyt wysoki poziom, ale na pewno wyższy od tego, który reprezentują sobą twardogłowi ośmiogwiazdkowcy
@festiwal_otwartego_parasola "dziennikarstwo" najwyższej próby, absolutnie obrzydliwe. Zawsze mówię, że wstyd to jest kraść, ale chyba dorzucę do tego jeszcze "i robić mediaworking w Republice".