O k⁎⁎wa, trafiłem evil @Wrzoo
#gownowpis #perypetiemanata


O k⁎⁎wa, trafiłem evil @Wrzoo
#gownowpis #perypetiemanata


@Rozpierpapierduchacz autorytety upadły! Jak mogłaś @Wrzoo ?!
Co teraz?
@UmytaPacha zajadająca się Winiary?
@AdelbertVonBimberstein bez wąsa i gardzący twarogiem?
@bojowonastawionaowca piszący bez tagów?
@sireplama zachęcający do wczesnego kładzenia i wczesnego wstawania?
Niedziwny @Dziwen?!!!1jedenone?!
Nie ma już żadnej świętości na @hejto... ŻADNEJ!
Zaloguj się aby komentować