Nienawidzę Jagermeistera
Dziś dostałem kolejny. Najstarszy, ten zaczęty ma grubo ponad 10 lat. I ja z niego to może z pół kieliszka wypiłem.
#swieta

Nienawidzę Jagermeistera
Dziś dostałem kolejny. Najstarszy, ten zaczęty ma grubo ponad 10 lat. I ja z niego to może z pół kieliszka wypiłem.
#swieta

Zaloguj się aby komentować