@wielbuont to sypnij gorsza starym ludziom z SM:
Minął kolejny rok walki ze stwardnieniem rozsianym oficjalnie rocznicowy, bo DZIESIĄTY . Niestety choroby autoimmunologiczne nie lubią być samotne, więc moje SM zaprosiło endometrioze, Hashimoto oraz łuszczycę, więc nie jest nudno . Żeby było śmieszniej, moja wycięta TRZY lata temu tarczyca stęskniona odrasta. Pojawiła się też arytmia serca. Nie poddaje się i walczę z całych sił, bo mam swoje skryte marzenia, choć bywa ciężko, gdy kolejny raz odbijam się od drzwi lub choroba chwilowo wygrywa i kładzie mnie na kolana to dzięki Waszej pomocy wstaje z nich, wycieram łezkę i powtarzam - mam SM, ale SM nie ma mnie !!!
Wierzę, że dzięki stałej rehabilitacji, nowoczesnemu leczeniu spowolnię postęp choroby i jak najdłużej będę samodzielna!!!
Dlatego ponownie zwracam się do Was z prośbą o podarowanie mi 1,5% Waszego podatku, który dzięki Fundacji Dobro Powraca trafia na moją rehabilitację i leki, które niestety nie są refundowane. Dla NFZ nie rokuje ze względu na wysoki stopień EDSS (6,5) oraz choroby współistniejące ...
Bardzo proszę o udostępnianie posta / ulotek . Chętnie też rozlicze PIT.
Za każdą pomoc i dobre słowo oraz dotychczasowe wsparcie bardzo DZIĘKUJĘ .
W PIT należy wpisać:
Numer KRS 0000338878 (Fundacja Dobro Powraca)
Cel szczegółowy: JOANNA POPIOŁKIEWICZ