K⁎⁎wa mać! Bo tyle tylko mogę napisać. Chłopu prąd z 290 zł co miesiąc skoczył na 630 zł i jeszcze dodatkowo 1300 zł dopłaty w jednym miesiącu (dostaje blankiet raz na pół roku) No ręce opadają...
#inflacja #gownowpis #jebacpis #przegryw

K⁎⁎wa mać! Bo tyle tylko mogę napisać. Chłopu prąd z 290 zł co miesiąc skoczył na 630 zł i jeszcze dodatkowo 1300 zł dopłaty w jednym miesiącu (dostaje blankiet raz na pół roku) No ręce opadają...
#inflacja #gownowpis #jebacpis #przegryw

@Pawel45030 synku żałosny - teraz podpisywane są wytyczne które sprawią że w 2035 roku jedyna dostępna benzyna będzie syntetyczna więc troszke droższa. Ale ty już nie zauważysz tego bo to wymaga umiejetności myślenia.
Jak ktoś ma sieczke w głowie jak ty to dla niego magia i nie ogarnia związkóe przyczynow skutkowych.
Zaloguj się aby komentować