
Stary dobry zakłamany tusk do kawusi...
#polityka

Stary dobry zakłamany tusk do kawusi...
#polityka
@def Uśmiechnięta polska to logo POKO która nie wywiązuje się z obietnic przedwyborczych, co w tym pozytwnego fajnopolaczku?
https://skrotpolityczny.pl/100-konkretow/
"zrealizowane: 9"

@Klopsztanga @def Ja tylko przypomnę że po "przetargach" nowi zarządcy CPK sami siebie będą audytować przy pomocy firm które nie wiadomo kim są, jak zostały wybrane i jakie mają kompetecje
To że jeden główny audyt nie wyszedł to wiemy dlatego mamy chyba ok. 8 audytów w tylu sam siebie sądzę.
Nie dostarczono mapy do potrzebnych zezwoleń którą drukuje się na zawołanie, nie udało im się jej dostarczyć w wymaganym terminie 60 dni więc poprosili o kolejne 30 dni które zaraz miną.
Przy atomie jest podobna taktyka, coś zabrakło, coś nowego trzeba dorzucić, oczywiście nikt nic nie blokuje ale opóźnienie będzie, ok. roku.
Gdybym wierzył w teorie spisowe to napisałbym że robią wszystko aby spowolnić PL tylkoo po to aby DE miało czas na obicie gospodarcze i utrzymanie pozycji XD
Zaloguj się aby komentować