AlvaroSoler★Autorytetw Hydepark2024-09-03T22:53:13+02:005Jakie jest wasze "guilty pleasure"? #hydepark520Udostępnij
HolQ2024-09-04T10:23:29+02:001@razALgul widziałem to ostatnio. Szczególnie ciekawy był odcinek o pizzy z Carolinką. Typ jest nieodpowiedzialny w chuj ze to sprzedaje
NatenczasWojski2024-09-04T00:14:10+02:000@AlvaroSoler czytanie o ruskich porażkach. Nie muszą być prawdziwe.
kodyak2024-09-04T00:44:01+02:001Oglądanie tych pseudodram celebrytów którzy chcą wylądować w klatce i śmianie się z ludzi którzy to biorą na serioz czego połowa tcyh wielbiących wpisów to boty na zamowienie
Pseudoanon2024-09-04T07:07:45+02:000Raz na jakiś czas lubię kupić i zjeść totalne gówno typu pizza 1kg za dychę czy kotlety z psa z kajzerko XD
mordaJakZiemniaczek2024-09-04T10:09:48+02:000Pasztet, z kogucikiem albo Belgijski z Biedry. Tyle wspomnień...