Ja pierdziele byłam u koleżanki kosmetyczki co ma odkurzacz centralny w nowej chacie
Skąd ludzie mają taki hajs na takie rzeczy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#dom

Ja pierdziele byłam u koleżanki kosmetyczki co ma odkurzacz centralny w nowej chacie
Skąd ludzie mają taki hajs na takie rzeczy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#dom

@GazelkaFarelka no, torpeda. i jeszcze trzeba gdzies ten wielki nieporeczny waz trzymac. rodzice mojej ex mieli w domu (dobre 300m2 parterowka) takie wspaniale udogonienie. co za gunwo xD tyle ze ich dom byl kupiony z tym szajsem. ale zeby w tych czasach w nowym domu cos takiego zamontowac to trzeba posluchac pewnie swoich starych xD za te kase 2 zajebiste roboty na kazde pietro
@bartek555 wiem wiem! Mamy teraz Roborocka ale już stareńki model i trochę się miota i odbija więc od czasu Dysona leży w komórce. Dwa - pod robota trzeba odpowiednio dom ogarnąć a w ciasnym mieszkaniu jednak wąska szczotka Dysona dużo lepiej się sprawdza a samo odkurzanie trwa moment. Jak w końcu się wybudujemy to na pewno pojawi się jakieś zwierzątko domowe z wyższej półki żeby sobie jeździło ale w sensowny sposób a nie popierdolony
Zaloguj się aby komentować