ErwinoRommelo★2025-02-19T06:49:51+01:006@SuperSzturmowiec pomsyl sobie ze nagrywamy remake Easy Rydera, tylko to my gramy I na 2 lamahah jedziemy przez europe na hejtopiwo, to by bylo to.
SuperSzturmowiec2025-02-19T06:50:49+01:0025https://m.youtube.com/watch?v=HnGX5jL-lhg&pp=ygUTWWFtYWhhIGR1enVraSBzb3VuZA%3D%3D
SpokoZiomek2025-02-19T09:14:19+01:006Lamaha. Do roboty zawiezie, trawnik przystrzyże, czapkę i skarpety można z niej zrobić. Czasem opluje.
Yes_Man★2025-02-19T15:45:50+01:004@Half_NEET_Half_Amazing chyba kiepsko płacą za bycie modkiem na Hejto. Trzeba dorabiać #pdk
Agannalo★2025-02-19T16:06:35+01:004@Yes_Man @Half_NEET_Half_Amazing ktoś sfotografował @entropy_ po dzisiejszej adminowej zarzutce.