Dzisiaj kibicuję reprezentacji Kyrasą. Tak się to wymawia, a nie tam jakieś kurakao. Jak ktoś mówi kurakao to pewnie mówi też łykend i gryll.
#gownowpis

Dzisiaj kibicuję reprezentacji Kyrasą. Tak się to wymawia, a nie tam jakieś kurakao. Jak ktoś mówi kurakao to pewnie mówi też łykend i gryll.
#gownowpis

Zaloguj się aby komentować