Dobra jak owcen dodał staty, ja jestem ciekawy innej rzeczy. Czyli czas na #ankieta #pytanie i #hejto . Max to 5 opcji, więc będzie trochę nierówno.

Dobra jak owcen dodał staty, ja jestem ciekawy innej rzeczy. Czyli czas na #ankieta #pytanie i #hejto . Max to 5 opcji, więc będzie trochę nierówno.

Zaznaczyłem, że więcej, ale w sumie to nie wiem może tyle samo?
@Dziwen więcej, na początku wydawało mi się, że portal jest martwy. Z czasem zaczęłam zauważać dużo plusów, m.in. brak bezpodstawnego hejtu, wyzywania, niezrozumienia publikowanych przeze mnie treści czy tendencyjność tylko ze względu na to, że jestem kobietą. Korzystałam tylko z reddita i wykopu. Po założeniu konta na hejto trochę jeszcze siedziałam na wykopie, jak zobaczyłam co tu sie dzieje to calkowicie porzuciłam wykop. To nie jest tak, że tutaj wszyscy są slodkopierdzacy. Wiele razy ktoś kulturalnie wyprowadził mnie z błędu i to "kulturalnie" to słowo kluczowe. Tu jest milo, ludzie rozumieją dziwne pasje, czarny humor i to, że bolą mnie kolana albo czasami nie chce się żyć. Portal bardziej skierowany niz inne do mojej grupy wiekowej.
Mniej niż wcześniej, głównie dla wypisywania głupich komentarzy, tagów o książkach i śmiesznych obrazków. No i czasem jakaś dyskusja o polityce, z typowym dla takich dyskusji stęchłym zapaszkiem pijanego wujka na weselu oraz sterty nawozu, z której wszyscy dyskutanci czerpią pełnymi garściami i obrzucają się ochoczo.
Planuje mniej, bo wbrew powszechnie panującej tu polityce lizania się po jajkach z zachwytu (patrz nawet post ze statami), jak na względnie niszowe forum to sporo tu niepełnosprytnych intelektualnie userów. Jak się mam z takimi użerać, to mogę to robić w miejscu z większymi zasięgami ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ gdzie będzie ich jeszcze więcej.
I to nie jest bezpośrednia moja krytyka tego portalu... no ale w innych miejscach, co przebywałem (w dużej mierze historycznie) jakoś lepiej to wyglądało. Mogą być to też po prostu moje osobiste odczucia.
Zaloguj się aby komentować