Dobra, @bartek555 zrobił #hgw i pokazał cycki. A ja bym chciał wreszcie zobaczyć umytą pachę @UmytaPacha ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Heheszki, heheszkami, ale taki wykop ma swoich st00pkarzy. Więc może #hejto mogłoby mieć swój mały klub zbocz... znaczy, osób o specyficznych upodobaniach i preferencjach okołoseksualnych. Mój pomysł to oczywiście - #umytepachy


Teraz Wasza kolej. Podzielcie się, co tam siedzi w Waszych głowach! No dalej, nie wstydźcie się! Jesteście tutaj prawie anonimowi ( ͡~ ͜ʖ ͡°)


A jeśli macie się czym pochwalić (autorskim oczywiście, znalezione w necie się nie liczy), to zapraszam. Byle nie podchodziło to pod paragraf, bo się @bojowonastawionaowca zdenerwuje!


#glupiehejtozabawy #heheszki

9451e7b7-6363-485a-bdf0-8fe1b9937658

Komentarze (117)

@lubieplackijohn fock, tę żeżuncję to teraz ja muszę trochę rozchodzić. Widzisz @BajerOp , nie ty jeden dzień nóg będziesz miał!

@lubieplackijohn za późno szefie, most przez który przeszliśmy już się zawalił (¬‿¬)

Pozostaje tylko przeć konsekwentnie do przodu (☞ ゚ ∀ ゚)☞

@lubieplackijohn "zasadził panu kiedyś kopa gdzieś?"


Mamy swój odpowiednik xd


Ale panie Dżonie, litości miej i nie szerz pan tutaj takich degeneracji... Chociaż byś pan o pachwiny męczył, trochę tak bardziej dostojna część ciała. Z pachy to ja taki trik umiem zrobić, słyszał pan? Całkiem jakby kto pierdnął dźwięk wyszedł, hehe. To nawet bogowie Greccy jak wiele form uznawali za odpowiednią dla ludzi tak bożka do miłości od pach albo nie mieli albo wytępili zanim popularności nabrał.


Nie wiesz pan co na ten świat chcesz sprowadzić!

Mawiali postronni że Dżin lubił placki

I choć w tym jest ziarno, ziarenko prawdy

To też lubuje się w tym czym się nie każdy

Interesuje. Wcale nie pocztowe znaczki

Się tutaj rozchodzi! Mianowicie sprawa

Jest jak następuje: w orbicie umysłu

Jego kręci się intymna część... Wymysłu

Tu żadnego nie będę robić, zabawa

Italska go interesuje. Innych dookoła

Jeszcze w te rejony wpędza. Koła

Dewiacji się rozpędzają

Dobry smak naruszają

Lecz nic tego ancymona nie zatrzyma

Bowiem w łepetynie jedno jeno on ma


Fakt faktem higienicznie zadbane

Nie będę wam parszywie łgał

Choć niejeden by z żalu łkał

Wyprasza zdjęcia pachy wydepilowane!

@UmytaPacha jakby co to ja mam prawie po sąsiedzku sławne na cały kraj Tworki i mogę i ci skierowanie załatwić po znajomości

>no mam różaną kulkę pod pachy więc wszystko się zgadza xd


@UmytaPacha oby to nie była kula na @moll'a (☉__☉”)

@UmytaPacha 17h a ty jeszcze sprawdzasz?! ლ(ಠ益ಠლ)

po tym czasie to już pewnie dostawa przyszła (´・ᴗ・ ` )


pewnie #nsfw nie zadziała <_<

e8110347-8846-493e-9799-fa1ee327bb95

@maximilianan nie wyskoczylo mi to powiadomienie xD przypadkiem trafilam… ehh hejto znow sie psuje. ja myslalam, ze ktos tu zapoda kartofla, a nie ze ja xD

@maximilianan juz nawet nie na krakowskim tinderze. Jestem za stara na takie rzeczy. Musze sie zapisac do jakiegos klubu seniora moze

@GtotheG tego niestety nie mogę dla siebie zrobić.


Ale no pojebane, że żyje z takim poziomem jak powinienem być w śpiączce xD chociaż może jestem, a to wszystko wytwór mojej wyobraźni...?

@lubieplackijohn ja nigdy tam nie bylam xD jak ostatnio chcialam wbic to byla jakas wielka impreza iiii wstep kosztowal bodajze 40 zl xD i kolejka do nieba, wiec odpuscilam. Ale tak po tych panach co tam widzialam co stali to nie moj obszar zainteresowan, ze sie tak eufemistycznie wyraze xD chociaz i tak bym sie kiedys przeszla zeby zobaczyc sam klub.

@bojowonastawionaowca et tu Brutus contra moralitas?


Występek i bezeceństwo łeb swój po zmroku wychyla jak przepowiadał ten cały dzwonnik z Noter Damu..!

@lubieplackijohn zaczynam być ciekawy czy ktoś coś pokaże wtym wątku? I czy to będzie pacha czy środek dupy może albo co? xd

@lubieplackijohn przecież ała istota była taka, żeby tu nie robić wykopu, a Ty chcesz równać w dół teraz. Słabo...

@Budo Mistrzu, przecież nikt o zdrowych zmysłach nie wrzuci zdjęć swojej nagiej pachy, a sam post był pisany raczej w formie zabawnej groteski, niż w poważnym tonie.

Wypuściłem dziś rano wszystkich wrzuconych na czarno, odblokowałem też wszystkie tagi. I od samego rana widzę czemu tam to wszystko jednak trafiło, w tym ty typie, wtf

Zaloguj się aby komentować