czy warto było pajacować tak?
#wiadomoscipolska #bekazpodludzi

czy warto było pajacować tak?
#wiadomoscipolska #bekazpodludzi

swoją drogą, pozytywne zaskoczenie, że zadziałali względem niego tak szybko i tak stanowczo. ciekawe czy nie dokopali się u niego jakichś powiązań z kacapami, że zamiast ewentualnego więzienia od razu go wyjebali z całej strefy
cały czas powtarzał jak to za⁎⁎⁎⁎ście jest w rosji i że chciałby tam mieszkać. A nuż był to taki malutki agencik do zwykłego siania chaosu w miejscach publicznych.
szkoda, że nie wyjebali go na białoruś, bo wtedy przynajmniej miałby mieszkanie do końca życia mordo
Zaloguj się aby komentować