Czy ciężarówka da radę załadować się i co ważniejsze wyjechać? Przekonamy się za ok pół godziny.
#pracbaza #lesnapracbaza #las

Czy ciężarówka da radę załadować się i co ważniejsze wyjechać? Przekonamy się za ok pół godziny.
#pracbaza #lesnapracbaza #las

Odpowiem ci po smoleńsku:
No witamy ciebie serdecznie. Wiesz co, ogólnie rzecz biorąc, to p⁎⁎da tutaj jest. Y, widać jakieś czterysta metrów około i na nasz gust, y, kałuże do pięćdziesięciu metrów grubo”.
No, nam się udało tak w ostatniej chwili wyjechać, no. Natomiast powiem szczerze, że możecie spróbować, jak najbardziej.
Zaloguj się aby komentować