Co nie ma wody, co nie ma?!
@ErwinoRommelo
#architektura #budujzhejto

Co nie ma wody, co nie ma?!
@ErwinoRommelo
#architektura #budujzhejto

Jezusie maryjo, jaki bogol
Ja bym się @bartek555 nie zdecydował, pisałem raz, że jak mieszkaliśmy z Mamusią na Stradomskiej w Krakowie (Stara Kamienica), to pod nami wprowadzili się cyganie, ja nigdy z mózgu tego tandetnego malowania "na złoto" obręczy na ich półpiętrze w klatce schodowej i klamek do domu i elementów drzwi NIE ZAPOMNĘ, jak mi proponowała na własnym Kwadracie podczas projektowania Pani Architekt złoty to aż ciarki przechodziły
Zaloguj się aby komentować