Chciałem odnaleźć odpowiedzi i sens życia.
Pojechałem na ajahuske...
Trzy dni bez telefonu, trzy dni wpierdzielania warzyw z warzywami bez soli, siedzenia na d⁎⁎ie i gadania o pierdolach. Spania na podłodze.
I nie działa na mnie. Nie warto było. Zero efektu. No, raz straciłem przytomność w kiblu.
No ale trochę odpoczalem. Powrót do rzeczywistości bolesny i wystarczyło pół dnia żeby wkurw na wszystko wrócił
#zalesie

