Ale żeby nam Pana Radosława obrażać to już przegięcie
#polityka #usa #starlink #elonmusk

Ale żeby nam Pana Radosława obrażać to już przegięcie
#polityka #usa #starlink #elonmusk

@Pawel45030 cham który myśli, że wysrał tych satelit na orbitę i zrobił jakiś rewolucyjny produkt, którego nikt na świecie wcześniej nie stworzył i ma monopol. Żeby zaraz temu narcyzowi świat nie podziękował, bo wtedy to się z tymi fancy antenami będzie mógł co najwyżej do Ameryki zwinąć.
@skorpion ja widzę https://x.com/elonmusk/status/1898759859459203457
polecam fejkonto
@skorpion @bojowonastawionaowca
Może usuwać posty powiązane z Twitterem, bez podania linka ? Łatwo można by wykonać fact checking i ściemy były by szybko wyłapywane.
@Fulleks a to trzeba przysiąść, przemyśleć, może wyłączyć wyzwania. na razie jest dobrze - ruch generowany sprzyja ilości politycznych wysrywów i kręcenia korbką jadu :). po wyborach sie zobaczy synek
"szybko szybko, zanim okaże się, że to bez sensu" - L. Miller 1915 p.n.e
@Banan11 źródło? edit: https://x.com/sikorskiradek/status/1898700362460070080
@Banan11 ale z niego przygłup xD jak tak dalej pójdzie to rozpierdolą wszystkie swoje sojusze i skończą marnie. Źle nie było, teraz będą mieli coraz większą chujnie z miesiąca na miesiąc. Cały świat widzi, że ameryka staje się kompletnie niewiarygodnym sojusznikiem przy tej władzy, a dopiero zaczęli. Będzie to ciężko im później odkręcić jak już ta władza się tam zmieni. Ale być może wcale źle się dla nas nie dzieje. To może być dobre przebudzenie dla Europy
@evilonep wiele bym dał żeby tych amerykańskich hipokrytów razem z takim np. Macdonaldem co strzadaje syf a nie jedzenie cofnąć za ocean. Niech Europa rozwija swoje firmy zbrojeniowe, technologiczne itd.
@Wyrocznia o wodzisz. Masz rację. Moja ulubiona sieciówka to northfish. I właśnie polska firma. McDonald to może im buty czyścić. Polska broń też nie jest zła, wierzę że sami jesteśmy w stanie ją produkować. Amerykanie z tym swoim kompleksem Boga mogą się zwijać do swojego kraju bezdomnych-pracujących ludzi.
@MostlyRenegade I co, tworzysz swoją banieczkę i nie będziesz wiedział co się na świecie dzieje. Może Elon to debil, ale jego słowo obecnie ma dużą moc sprawczą.
And there is no substitute for Starlink.
Urząd antymonolowy powinien się tym zainteresować, może trzeba podzielić starlinki na firmy dostarczające internet na kontynencie.
@Fulleks na razie są dwie europejskie alternatywy, ale one chyba jeszcze nie działają Govsatcom i IRIS²
small man
@Banan11 idealne określenie na tego idiotę, którego kompleksy są tak potężne, że nawet robiąc tuzin dzieci i tworząc Teslę, Starlinka i SpaceX dalej czuje się nikim. Nawet mi go szkoda.
@Wyrocznia Coś w tym jest. Bo jak ktoś ma poukładane pod sufitem, i jest pewny siebie, to nie odzywa się jak dzieciak z liceum, szczególnie do dyplomaty innego kraju.
@Wyrocznia Sikorski biegał z kalachem wśród talibów w Afganistanie jak Muskowi tata opłacał apartheidową prywatną szkołę dla bananowych dzieci, a teraz pewnie rozjebałby go w walce na gołe pięści, gdyby była okazja. Musk upadnie razem z Ameryką, a Sikorski zostanie sekretarzem generalnym NATO.
Ja pi⁎⁎⁎⁎le jakim trzeba byc bucem, zeby ministrowi spraw zagranicznych jakiekolwiek kraju tak odpisac. Chociaz on pewnie mysli, ze to jakis random. Paranoja.
Ci zdrajcy już nawet nie kryją się z tym, że to nawet nie interesy tylko robienie laski kacapom aż po same kule.
nie do końca wiem czego się spodziewał. myślałem, że wie, że się głupot po necie nie wypisuje jak się jest msz. to dyplomacja, a nie cyrk Brauna. jak chce znaleźć dywersyfikacje to niech jej szuka, a nie wdaje się w konflikty na tweeterze. dyplomaci to plotkarze.
@dradrian_zwierachs skutek jest taki, że musk się wycofał ze swoich słów i mówi, że wyłączenie starlinków to rzecz, która się nie stanie. Zaś po x krąży informacja, że to wykupiona usługa a nie dobra wola tego głąba
@dradrian_zwierachs "wbijanie szpili" i obnażanie niespodziewanej, ale prawdziwej reakcji drugiej strony to również elementy dyplomacji.
Co jak co, ale Sikorski w tym rządzie to jedna z niewielu osób faktycznie będących ekspertami w swojej dziedzinie.
Zaloguj się aby komentować