10 Września tego roku postanowiłem że będę chciał przebiec 10k w Biegu Niepodległości. Na tamten moment nie było mowy o jakimś konkretnym czasie po prostu dobiec/dojść do mety żeby nie przekroczyć maksymalnego przewidzianego czasu na trasę. Mój pierwszy “trening” podkreślając że nigdy wcześniej nie biegałem skończył się wynikiem 3km/30min.

Na dzień dzisiejszy:
5km/27:37
10km/1h7sec
Najdłuższy dystans: 13,12km

W #sztafeta znalazłem pełno motywacji i motywatorów za co wam serdecznie dziękuję. Może to śmieszne ale głupi piorun albo wpis na portalu z obrazkami często pomaga i daje kopa żeby wstać rano i coś ze sobą zrobić.

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia, chciałbym życzyć przede wszystkim zdrowia, fizycznego oraz psychicznego. Chwili oddechu i wytchnienia od zgiełku, konfliktów, problemów, niedoskonałości. Niech ten czas który przed nami naładuje nasze akumulatory i pozwoli w rodzinnym gronie po prostu cieszyć się sobą.
Wesołych Świąt!

#bieganie #sztafeta #garmin
e5aar

@K44 wesołych świąt :)

Szuuz_Ekleer

@K44 Trzymaj się i powodzenia!

Zioman

@K44 Wesołych Świąt i dalszych sukcesów!

pluszowy_zergling

Noo, pięknie. Bieganie wciąga co nie ? Ogólnie to jest przyjemna aktywność, zawsze nie lubię pierwszego kilometra, dwóch, ale potem jak się człowiek rozkręci to przyjemny uczuć ^_^

mordaJakZiemniaczek

No i to mnie się podoba wszystkiego dobrego!

Morfi_pl

Brawo. sam doświadczyłem tutaj tego samego. Nikt tak nie wspierał jak #sztafeta i ludzie związani z bieganiem. Mimo że to 50 osób, to ta grupa jest lepsza niż rodzina.

scorp

@K44 I o to właśnie w tym wszystkim chodzi. Wzajemna motywacja do działania Super! Wesołych!

CapraCrepa

No to teraz cel na 2024 zezlomowsc godzine na 10km:) powodzenia!

Zaloguj się aby komentować