Zdjęcie w tle
elon_z_banem

elon_z_banem

Zawodowiec

Dołączył/a: 16.10.2022

  • 82Wpisy
  • 40Komentarzy
  • 1Obserwujących

Bajka o słoniu i mrówce

Był sobie słoń, który mieszkał w sawannie. Był bardzo samotny i chciał znaleźć sobie towarzyszkę. Pewnego dnia zauważył małą mrówkę, która pracowała ciężko w swoim mrowisku. Słoń był zachwycony tym, jakie ma zdolności organizacyjne i postanowił oświadczyć się mrówce.

Słoń podszedł do mrowiska i poprosił mrówkę o rękę. Mrówka była zaskoczona i wzięła to jako żart. Słoń jednak był poważny i uparcie domagał się odpowiedzi. Mrówka próbowała wytłumaczyć słoniowi, że są zbyt różni, aby być razem. Słoń nie chciał tego słuchać i nadal nalegał na to, aby mrówka wyszła za niego.

Mrówka była coraz bardziej zaniepokojona tym, jak bardzo słoń ją naciska i zaczynała się czuć nieswojo. W końcu, zrezygnowana, postanowiła uciec z mrowiska. Słoń jednak nie dawał za wygraną i gonił ją, wciąż domagając się odpowiedzi.

Mrówka była tak przerażona, że popełniła samobójstwo, skacząc z klifu. Słoń był wstrząśnięty i zrozumiał, że przesadził z tym, jak bardzo naciskał na mrówkę. Zrozumiał, że nie powinien nigdy więcej nikomu przeszkadzać w życiu i zdecydował się zamieszkać w dżungli, gdzie mógł być sam i nikomu nie robić krzywdy.

Zaloguj się aby komentować

Post widoczny tylko dla urzytkowników, którzy wykupili subskrypcję Elon na Hejto+

 

mój numer konta: 6666 4444 2222 1111 5678 6666

 

nie czekaj z wpłatą, liczba subskrypcji ograniczona

 

Tylko dzisiaj dzienna subskrypcja to tylko 25 zł (wcześniej 25,50)

Zaloguj się aby komentować

nie rozumiem, dlaczego tylu rosyjskich turystów jest zabijanych na Ukrainie,. W większości nie zrobili nic złego, a Ukraińcy do nich strzelają. Przypomina to sytuację z Wołynia, gdzie też miało miejsce ludobójstwo, a także z czasów powstania Chmielnickiego, gdy Ukraińcy gwałcili młode Polskie wieśniaczki.

Martwy Rosjanin to dobry Rosjanin

Zaloguj się aby komentować

Polska piłka nożna jest dokładną kalką polskiej mentalności:

 

"Idziemy, będziemy się wysilać i jakoś to będzie" xD

 

"Nie ma sensu się solidnie przygotowywać, bo i tak się nie wygra" xD

 

"Jak podadzą mi piłkę to strzelę"

8654ff18-e491-40bf-b696-7f2efe621c1d

Zaloguj się aby komentować

Bardzo proszę o opinię takiego sposobu naprawy bezpiecznika

cb0cd636-fff0-446e-89cb-96ae1dda7072

@elon_z_banem A po co komu bezpiecznik? jest tańsza metoda.

69653430-3c69-4cf5-8e4c-6ea928d618b5

Jak się bezpiecznik uwalił to znaczy, że to nie on jest problemem. Jak się już problem znajdzie to dla sprawdzenia urządzenia jeżeli nie ma pod ręką innego bezpiecznika to why not?

zależy gdzie tego później masz zamiar użyć koszt nie jakiś ogromny, a potencjalne konsekwencje mogą zmrozić. Spotkałem się z sytuacją że znajomy poskąpił nowych bezpieczników do puchy zasilającej kamery, miał włam - złodzieje podali mu po PoE kamer przepecie, chcieli uwalić kamery a uwalili -przez jego skąpstwo - połowę instalacji w domu a co gorsza elektryzator ogrodzenia, zgadnij jakie bylo satanowisko firmy ubezpieczeniowej po takiej akcji

Zaloguj się aby komentować

Sluchajcie, taka sytuacja. Jechalem ze Szwecji do Olsztyna i wywalilem sie TIRem na zakrecie. Moja wina, brak zimowek. Niestety zdolnosc kredytowa wykorzystana na maksa, zrobilem juz remont i mam dlug na okolo 50000€. Splacilem chwilowka, ale tylko na pare dni. Moje pytanie, co robic?

@lgbt nie mam save'a

Zaloguj się aby komentować

Ale to z dodatkami se zainstaluj, bez dodatków se nie pograsz.

Kupiłem na GOGu za 12 ziko wersję Complete, do tego pobrałem HD Mod i od 2 tygodni trudno mi się pracą zająć w pracy

ja dzisiaj odpaliłem stary laptop toshiba i młodym w Heroes 2 w rozdziałce 800x600 - nawet nawet ale muszę myszkę wymienić bo coś słabo działała

Zaloguj się aby komentować